„Volvo Trucks“ pristato naująją FH seriją
Atnaujinta: 2020-03-09
  • 20120822093313_1_claes_20nilsson
  • 20120822093332_2_ifs
  • 20120822093348_3_faith_20dickey
  • 20120822093403_4_faith_20dickey_20triukas

„Volvo Trucks" ruošiasi netrukus pristatyti du naujus sunkvežimius: „Volvo FH" ir „Volvo FH16". „Sunkvežimis, kuris nugabens mus tolyn į ateitį." Taip Claesas Nilssonas, „Volvo Trucks" prezidentas, trumpai apibūdina naujos kartos „Volvo FH" ir „Volvo FH16", kurie bus pristatyti jau rudenį.

Rugsėjo 5 d., trečiadienį „Volvo Trucks" pristatys naujas geriausiai parduodamo „Volvo FH" ir flagmano „Volvo FH16" versijas. „Beveik du dešimtmečius transporto bendrovės rinkosi „Volvo FH" serijos sunkvežimius dėl saugumo, efektyvumo ir aukštos kokybės. Pristatydami naująją seriją, ketiname tapti dar geresni visose trijose srityse", - sako „Volvo Truck Corporation" prezidentas Claesas Nilssonas.

Nustatomas naujas standartas

Siekiant užtikrinti naujo modelio atitikimą aukščiausiems reikalavimams, „Volvo" specialistai, bendradarbiaudami su vairuotojais ir transporto bendrovėmis, atliko kaip niekad daug tyrimų. Rezultatas - sunkvežimis, kuris atitinka šiandienos poreikius ir siūlo sprendimus, kurių anksčiau niekas netaikė sunkvežimiuose.

„Mūsų klientų poreikiai nulėmė galutinį variantą, todėl esu įsitikinęs, kad dabar nustatome naują etaloną visoje sunkvežimių pramonėje," - sako C. Nilssonas.

„Labiau automobilis nei sunkvežimis"

Vienas iš prioritetinių tikslų buvo sukurti sunkvežimį, pasižymintį geriausiomis rinkoje valdomumo savybėmis. Keletas esminių patobulinimų suteikė „Volvo FH" serijai stabilumo ir valdymo tikslumo. Šios savybės išbandytos kaskadiniu triuku, kurį atliko ėjimo aukštai ištemptu lynu pasaulio rekordininkė Faith Dickey. Ji perėjo lynu, ištemptu tarp dviejų 80 km/val. greičiu važiuojančių sunkvežimių.

„Mes viršijome savo pačių lūkesčius. „Volvo FH" yra labiau automobilis nei sunkvežimis vertinant pagal valdymo tikslumą ir kryptinį stabilumą," - sako „Volvo Trucks" gaminių skyriaus vadovas Martinas Palmingas.

Perversmą padariusi priekinė pakaba

Kartu su naująja „Volvo FH" serija pristatoma ir nauja nepriklausomos priekinės pakabos IFS sistema sunkiasvoriams sunkvežimiams su vairu kairėje pusėje.

„Volvo FH" ir be IFS bus numeris vienas rinkoje, tačiau IFS padarys perversmą sunkvežimių pasaulyje valdomumo atžvilgiu. „Volvo FH" su IFS pasaulyje pasižymės geriausiu manevringumu kelyje," - sako M. Palmingas.

Priekiniai ratai turi nepriklausomą pakabą, todėl vieno rato judėjimas nedarys įtakos kito rato judėjimui. Dėl individualaus priekinių ratų judėjimo važiavimas bus švelnesnis ir tolygesnis. Kadangi judesiai nėra perduodami nuo vieno rato į kitą, padidėja vairavimo tikslumo ir kontrolės pojūtis.

Premjera rugsėjo 5 d.

Pasaulinė premjera ir oficialus „Volvo FH" serijos pristatymo renginys įvyks rugsėjo 5 d. 22.00 val. Lietuvos laiku Geteborge. Premjeriniai renginiai taip pat bus surengti Madride, Birmingeme, Paryžiuje, Roterdame ir Briuselyje. Be to, premjerą tiesiogiai bus galima stebėti internetu svetainėje http://www.volvotrucks.lt/fh.

Susidomėjimas pristatymo renginiu yra didžiulis. Anot C. Nilssono, to priežastys akivaizdžios: „Jau daugiau nei 15 metų „Volvo FH" yra patikimas augimo garantas ne tik „Volvo Trucks", bet ir transporto bendrovėms visame pasaulyje. Naujasis „Volvo FH" ir toliau vaidins šį reikšmingą vaidmenį. Tai novatoriškas sunkvežimis, kuriame daug dėmesio skiriama vairuotojui, o transporto bendrovėms leis dar labiau išplėsti gabenimų verslą. Tai sunkvežimis, kuris nugabens mus tolyn į ateitį."

Filmą apie naujos kartos „Volvo FH" serijos sunkvežimius žiūrėkite čia.

Filmą „The Ballerina Stunt" apie kaskadinį triuką žiūrėkite čia.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

18 netikėtų faktų iš turiningo „Transit“ gyvenimo

Neįtikėtini „Ford Transit“ gebėjimai: jis plaukė, gerino greičio rekordus, vežė dramblius ir futbolo komandas

Krovinių gabenimas automobiliais – privalumai ir transporto tipai

Kalbant apie populiariausius ir plačiausiai naudojamos ...

Diskiniai sunkvežimių stabdžiai

Šiandien pakalbėsime apie konstrukciją, sutinkamą tiek priekiniuose, tiek ir...

Kėdainiuose paaiškėjo geriausi sunkiojo transporto vairuotojai

Išmoningai pagerbti ne tik pagrindinių varžybų laimėtojai...

Kėdainiuose – XVI-oji sunkiojo transporto vairuotojų šventė

Šeštadienį, rugsėjo 7 d., šalia Kėdainių esančiame...

Sekimo funkcija transporto biržos TimoCom elektroniniame žemėlapyje TC eMap®

Transporto logistikos parodoje Miunchene, TimoCom ...

Vilkiko vairuotojo darbo vietos organizavimas

Krovinių transportavimo proceso efektyvumui nemažai įtakos turi ...

Klasikiniai miškovežiai

Miškovežis - didelis, galingas sunkvežimis, pervežantis rąstus, medieną ir ...

„Mercedes Benz Citan“ karavanas Vilniuje

Europoje „Citan" pristatymas įvyko 2012 m. pabaigoje...

Naujasis „Volvo FMX“: novatoriški sprendimai našesniems darbams statybų aikštelėse

Miunchene, Vokietijoje, vykstančios parodos „Bauma" metu pristatytas...