Ženevos automobilių parodoje KIA atskleis savo linksmąjį veidą
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Geneva-Show---SOUL-Burner-c

Šiemet kovo 4 d., Ženevos automobilių parodoje (Šveicarijoje) KIA pristatys tris naujus SOUL koncepcijos automobilius. Bus atskleista visiškai nauja „linksmoji“ KIA prekinio ženklo pusė. Ši trijulė yra artimai susijusi su ketvirtuoju – netrukus pasirodysiančiu modeliu, kuris mes iššūkį stereotipams ir tradiciniam automobilių klasifikavimui bei paskatins KIA klientus užmegzti emocinius ryšius su savo naujuoju automobiliu.


SOUL koncepcija akcentuoja „galimybių kupiną pasaulį“, skirtą pabrėžti išskirtinumą, galimybę akcentuoti individualumą savitais aksesuarais. Šiuos modelius KIA planuoja gaminti pagal užsakymus kiekvieno asmeniniam pritaikymui. „Naujasis KIA modelis, apeliuos į jaunas širdis, kad ir koks bebūtų amžius“, - teigė šio automobilio kūrėjai.


SOUL Burner (fotografijoje) yra konceptualiojo trio „blogasis berniukas“, kurio akcentas satino juodumas ir žvilgančios drakono tatuiruotės.


Ženevos parodoje Kia Motors Corporation spaudos konferencija vyks 12.30, 5 salės 5231 stende.


Apie: KIA Auto (www.kia.lt) yra oficialus vieno dinamiškiausių pasaulinių automobilių gamintojų KIA Motors atstovas Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. 1994 m. įsteigta bendrovė šiandien Baltijos šalyse turi 20 padalinių. Nuo praėjusių metų pabaigos AO KIA Auto tapo dukterine AО Tallinna Kaubamaja įmone. AO KIA Auto Taline, ir Vilniuje artimiausiu metu atidarys šiuolaikinius reikalavimus atitinkančius automobilių prekybos ir techninės priežiūros centrus. Naujasis KIA MOTORS salonas Rygoje jau atidarytas spalio mėnesį.


Apie: Kia Motors Corporation (www.kiamotors.com arba www.kia.com ) bendrovė įkurta 1944 m. Tai seniausia motorinių transporto priemonių gamintoja Korėjoje. Kia Motors priklauso Hyundai-Kia Automotive Group. Trylikoje Kia gamybos ir surinkimo gamyklų, veikiančių devyniose šalyse, per metus pagaminama per 1,3 mln. automobilių, kuriuos platina ir techniškai prižiūri 165 šalis apimantis atstovų tinklas. Šiuo metu Kia dirba 33 000 darbuotojų; metinis prekybos pelnas sudaro 14 mlrd. eurų. Kia yra oficialus pagrindinis atvirojo teniso čempionato Australijoje rėmėjas, taip pat oficialus pasaulinis Deviso taurės varžybų rėmėjas. Nuo 2007 iki 2014 m. Kia yra oficialus FIFA partneris transporto priemonių srityje.


Daugiau informacijos teiraukitės:

Mantas Vaitiekūnas

UAB „Baltic Communication Partners“

mob. tel. 8 698 13783

mantas.vaitiekunas@bcp.lt

skype: mantas.vaitiekunas

Kristel Korgmaa,

AO KIA Auto Baltijos šalių rinkodaros vadovė,

kristel.korgmaa@kia.ee,

tel.: +372 60 50 155.

Gintaras Kaukėnas

UAB KIA Auto

J.Jasinskio g. 14, Vilnius,

gintaras.kaukėnas@kia.lt ,

tel.+370 5 2125123, 2312659

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Korėjietiškų automobilių eksportas gali nutrūkti

Potencialūs korėjietiškų automobilių pirkėjai gali nemaloniai nustebti sužinoję, kad savo mėgstamo modelio gali ir nesulaukti.

Trumpai apie „KIA“

„Kia“ – Pietų Korėjos įmonė, gaminanti lengvuosius automobilius ir sunkvežimius.

Automobilių rinkos klasifikacija

Informacija apie Lietuvoje parduodamus automobilius (atnaujinta 2011 m. rugpjutį)

„Kia Sorento“ (2002 - 2009) – svečias iš Korėjos

„Kia Sorento" rinkoje pasirodė 2002 m. ir iškart tapo...

Naujų automobilių salonai nuodingi

Paaiškėjo, kad pavojingi ir nauji automobiliai.