„AUTOCAR“ PASKELBĖ „HYUNDAI-KIA MOTOR“ METŲ AUTOMOBILIŲ GAMINTOJU
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Hyundai_i30_cw2__Small_

Seniausias Didžiosios Britanijos žurnalas apie automobilius „Autocar" metinėje apdovanojimų ceremonijoje, kuri vyko Horticultural Halls Vestminsteryje, Londone, paskelbė „Hyundai-Kia" metų automobilių gamintoju.

Cituodamas Korėjos giganto „pribloškiančias" ambicijas, žurnalo redaktorius Chas Hallett įteikė apdovanojimą „Hyundai-Kia" Europos tyrimų ir plėtros centro Vokietijoje prezidentui Nam-Yong Kim.

Chas Hallett pakomentavo: „Kai nesulaikoma „Hyundai-Kia" vos prieš kelerius metus ėmė kalbėti apie savo siekį tapti penktu pagal dydį automobilių gamintoju pasaulyje po „Toyota", GM, „Ford" ir VW grupės, daugelis mūsų tokias ambicijas vertinome skeptiškai".

„Tuomet Korėjos gamintojas surimtėjo. Jis parengė planą, kaip suburti Europos dizainerių ir inžinierių komandą, kursiančią automobilius specialiai Europos rinkai. Iš tiesų tai buvo drąsus iššūkis „VW Golf" ir „Ford Focus", mat pradėti gaminti automobiliai atrodė ir važiavo taip pat gerai kaip minėtieji. O kur dar gerokai ilgesnis garantinis laikotarpis! Korėjos gamintojas įgijo Rytų gamintojo, siūlančio ryškaus dizaino ir drąsios koncepcijos automobilius, panašiai kaip „Citroen" Europoje, reputaciją. Bendrovė taip pat pastatė „Hyundai" ir „Kia" gamyklas Rytų Europoje, kurios aptarnauja ir dvi kitas patogiose vietose veikiančias gamyklas - variklių ir pavarų dėžių", - pridūrė jis.

Kompanijų susijungimas, įvykęs 1998 m., sėkmingas: šiuo metu gamintojas užima 80 % Korėjos vidaus rinkos ir joje dominuoja. JAV leidinio „Automotive News" duomenimis, šiais metais „Hyundai-Kia" tapo penktu pagal dydį automobilių gamintoju pasaulyje.

Turėdama gamyklas Šiaurės Amerikoje, Kinijoje, Europoje ir kitose vietose, įskaitant Rusiją, Artimuosius Rytus ir Pietryčių Aziją, „Hyundai-Kia" įkopė į didžiausių automobilių gamintojų penketuką per mažiau kaip 50 metų. Abi bendrovės pradėjo gaminti automobilius 7-ame dešimtmetyje, tačiau eksportą pradėjo tik devintame dešimtmetyje.

„Hyundai" visai neseniai atidarė gamyklą Čekijoje, kurioje netrukus bus pradėta itin paklausaus „i30" modelio gamyba.

Prezidentas Nam-Yong Kim pakomentavo: „Šis visų mūsų darbo „Hyundai" ir „Kia" pripažinimas mums yra didžiulė garbė, ypač kai jį skiria toks garsus leidinys kaip „Autocar". Tai svarbus mūsų generalinio direktoriaus Mong-Koo Chung pasiryžimo įvertinimas ir visų mūsų darbuotojų pastangų, kad Korėjos automobilių gamintojų vardas būtų žinomas visame pasaulyje, įvertinimas".

„Šis apdovanojimas dar labiau paskatins mus sustiprinti savo pastangas ir tęsti plėtrą. Na, o jei ponas Chas Hallet mano, kad mūsų ambicijos yra pribloškiančios, man telieka pasakyti, kad tai dar tik pradžia", - pridūrė jis.

****

Papildoma informacija:

Justas Nekrošius
Ryšių su klientais vadovas Baltijos šalims
Rinkodaros vadovas Lietuvai
UAB „Inchcape Motors"
Laisvės pr. 137, Vilnius LT- 06118, Lietuva
Tel. + 370 5 216 82 26
Faks. + 370 5 216 82 32
Mob. + 370 686 99 494
justas.nekrosius@inchcape.lt
www.inchcape.lt

 

Įkurta 1967 m., Hyundai Motor Co. išaugo į „Hyundai-Kia Automotive" grupę ir nuo 2007 m. laikoma penktu pagal dydį automobilių gamintoju pasaulyje. „Hyundai Motor" dirba daugiau kaip 75 000 žmonių visame pasaulyje. Bendrovės konsoliduoti pardavimai 2007 m. sudarė 74,9 mlrd. JAV dolerių, o nekonsoliduoti - 32,8 mlrd. JAV dolerių (naudojant valiutos keitimo vidurkį 929 vonai už 1 JAV dolerį). „Hyundai" automobiliai parduodami 193 šalyse, bendrovė turi daugiau kaip 6 000 atstovų ir salonų. Daugiau informacijos apie „Hyundai Motor Co." ir jos gaminius ieškokite tinklalapyje http://www.hyundai-motor.com

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Sėkminga byla suformavo precedentą: dabar automobilių pardavėjams reikia būti atidesniems

Išskirtinė byla, kai klaipėdietė iš automobilio pardavėjo prisiteisė pinigus už ką tik įsigytą ir pakeliui sugedusią transporto priemonę privertė suklusti jų pardavėjus

Ko nepamiršti pardavus automobilį

Pasitaiko atvejų, kai įsigiję automobilį naujieji jų savininkai neskuba įregistruoti jo savo vardu, o kartais net ir visai pradingsta.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis naudotą automobilį?

Ekspertai išskiria pagrindinius aspektus, į kuriuos pataria atsižvelgti renkantis pirkti naudotą automobilį.

Automobilių pirkėjai apgaudinėjami nauju būdu

Tie, kas gudrauja veldamiesi į abejotinus sandorius ir ketina apgauti valstybę, dažniausiai apgauna patys save

Atviras laiškas – Dėl motociklų „modelinių metų“ žymėjimo motorinių transporto priemonių registracijos liudijimuose

Motociklų savininkams problemos kyla pirmą kartą Lietuvos Respublikoje registruojant ...

10 brangiausių automobilių Pasaulyje

1963 m. „Ferrari 250 GTO" tapo brangiausiu automobiliu Pasaulyje...

„RAF“ automobilių gamykla, Jelgava

Šiandien žodis „Latvija", daugeliui asocijuojasi su ...

Patys keisčiausi projektiniai modeliai

Projektiniai modeliai naudojami jau labai seniai...

Dubajuje likimo valiai paliekam super automobiliai

Vienuose miestuose veriasi smegduobės, kituose gatves nukloja šiukšlės...

Mažiausiai pirkėjų dėmesio sulaukusių automobilių penketukas

Modeliai, kuriais nusivylė ir gamintojas, ir pirkėjai...