„Bridgestone“ dalyvauja pasaulinėse varžybose ir žiemą, ir vasarą
Atnaujinta: 2020-03-09
  • BridgestoneIAA2013_0281
  • BridgestoneIAA2013_0581

„Alpine Ski World" slidinėjimo taurės rėmėjas

„Bridgestone Europe" dar trejus ateinančius metus, iki pat 2015/2016 m. žiemos sezono pabaigos rems „Audi FIS Alpine Ski World Cup" kalnų slidinėjimo pasaulio taurės varžybas. Du praėję sezonai, kurių metu buvo vykdoma stipri reklaminė kampanija spaudoje bei vietinės rinkos išjudinimas padėjo „Bridgestone" plačiau pristatyti aukščiausios klasės žiemines padangas. Šis bendradarbiavimas turėjo didelę įtaką kompanijos pardavimams.

Ateinantį 2013/2014 m. sezoną „Bridgestone" bus pagrindinis 39-ųjų „World Cup Alpine Ski" varžybų partneris 8 Europos šalyse: Austrijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Slovėnijoje, Švedijoje ir Šveicarijoje.

Artimas ryšys su žieminėmis padangomis

Tiek slidinėjimo sportui, tiek „Bridgestone" žieminėms padangoms pagrindiniai atskaitos taškai yra kontrolė, pusiausvyra, saugumas ir sukibimas. Be to, čempionatas prasideda tuo pat metu, kai daugelis Europos vairuotojų keičia padangas į žiemines, todėl ši partnerystė įgauna dar daugiau panašumų.

„Mes norime parodyti glaudų ryšį tarp „Bridgestone" žieminių padangų ir aukščiausio lygio kalnų slidinėjimo", - sakė „Bridgestone Europe" prekinio ženklo komunikacijos ir korporacijos vadovas Jake Rønsholtas.

„Bridgestone" sukūrė įspūdingą reklamos paketą, atspindintį šią partnerystę. Prekinio ženklo atributika buvo atspausdinta ant varžybų drabužių, starto vietose, šalia vartų plevėsuojančių vėliavų bei buvo pastatyti aiškiai matomi stendai prie starto ir prie finišo linijos.

„Bridgestone" pasiūlė naują veidą savo remiamoms „Alpine Ski World Cup" varžyboms. Vokietijos kalnų slidinėjimo lenktynininkas Fritzas Dopferis tapo „Bridgestone" ambasadoriumi. Šio lenktynininko pasiekimai slalomo ir slalomo giganto varžybose leidžia jam kalbėti didelėms auditorijoms ir pristatyti slidinėjimo bei „Bridgestone" žieminių padangų panašumus.

Oficiali „MotoGPTM" padangų tiekėja

„Bridgestone" taip pat tęsia bendradarbiavimą su aukščiausio lygio motociklų čempionatu „MotoGPTM". 2013 m. „Bridgestone" kompanija mini 12-tuosius bendradarbiavimo su „MotoGPTM" metus ir jau 5-erius metus yra oficiali „MotoGPTM" padangų tiekėja. Tęsdama šią partnerystę, „Bridgestone" ir toliau vykdo misiją kurti ir tiekti saugesnes padangas, pasižyminčias puikiomis techninėmis savybėmis.

2013 m. rugsėjo 1 d. Silverstone (Jungtinė Karalystė) „Bridgestone" šventė 200-ąsias „Grand Prix" lenktynes. Pažymėdama šį jubiliejų „Bridgestone" kompanija rugsėjo 13 d. Misano trasoje surengė ypatingą renginį „MotoGPTM" komandos nariams, žurnalistams ir fotografams. Šią dieną buvo paskelbti ir „Bridgestone" organizuoto fotografų ir žurnalistų konkurso laimėtojai.

Iš trasos - į gatvę

Sėkmė „MotoGPTM" čempionate turėjo didžiulę naudą „Bridgestone" keliams skirtoms motociklų padangoms, įskaitant dvi naujausias „Battlax" linijos padangas: „S20 Hyper Sport", pasižyminčias dideliu kontaktiniu plotu ir aukšto sukibimo lygiu bei naująsias „Sport Touring T30", kurios gali pasiūlyti greitą reakciją į vairuotojo veiksmus, puikų sukibimą ir didesnį vairavimo malonumą.

„„Battlax S20" dizainas ir T30 padangų mišinio technologija remiasi „Bridgestone" dalyvavimo „MotoGPTM" čempionate patirtimi", - sakė „Bridgestone Europe" padangų produktų vyresnysis vadybininkas Vincent Van Houtte.

2013 m. 9 kartus pasaulio čempionas Valentino Rossi pratęsė sutartį su „Bridgestone Europe" ir toliau liks motociklų padangų technologijų vystymo patarėju. Ši sutartis visiškai nepriklauso nuo jo dalyvavimo „MotoGPTM" čempionate.

Remiantis sutartimi, Valentino Rossi ir „Bridgestone" dirbs drauge ir su visos Europos motociklininkais ir entuziastais dalysis aistra motociklams bei skleis „Bridgestone" „iš trasos - į gatvę" idėją.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Nauji traktoriai

Naujo traktoriaus charakteristikos. Kaip išsirinkti naują traktorių, kokios inovacijos pagerino šiuolaikinių traktorių eksploatavimą

Išsamus žieminių padangų pirkimo gidas

Ne tik oro sąlygos, bet ir padangų raštas bei jų mišinys turi įtakos, ar spėsite laiku sustoti ir išvengti nelaimės.

Svarbiausi žingsniai ruošiant automobilį žiemai: vien apie padangas galvoti nepakanka

10 žingsnių, kaip tinkamai paruošti automobilį žiemai.

Autoreviu.lt baigė ilgalaikį „Michelin Energytm Saver+“ testą

Priminsime, kad pavasarį mūsų automobiliukas buvo apmautas

Naujoji padanga „MICHELIN X-ICE North 3“

Sutrumpėjo „MICHELIN X-ICE North 3" stabdymo kelias ant ledo

Ratlankių lyginimas

Kaip jau esame rašę, laikai keičiasi ir dažnas automobilis „apmaunamas" dideliais...

Autoreviu.lt pradėjo ilgalaikį „Michelin Energytm Saver+“ testą

Jeigu automobilis senesnis, geros padangos yra tiesiog būtinos...

Nauja „Michelin“ A ir B klasės sunkvežimių padangų serija leis sutaupyti iki 515 l degalų

Vasario mėn. antrinėje padangų rinkoje pristatytos sunkvežimių padangos „Michelin X® Line

Žiema, lijundra, plikledis ir kiti pavojai

Kaip elgtis, kad žiemos keliai nekeltų pavojaus

Ką reikia daryti, norint greičiau pribaigti savo automobilį

Kasdienės klaidos, kurias daro dažnas vairuotojas

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: