„Dunlop Winter Response 2“ padangos pasižymi puikiomis savybėmis žiemą
Atnaujinta: 2020-03-09

Šią žiemą „Dunlop" žieminių padangų asortimentą papildys mažiems ir kompaktiškiems automobiliams skirta „Winter Response 2" padanga. Ši padanga, išleidžiama vienu metu su „SP Winter Sport 4D" padanga, išsiskiria įspūdingu stabdymu ir valdymu žiemos sąlygomis. Abi šios padangos pasirodys rinkoje 2013-2014 m. žiemą.

„Winter Response 2" yra sėkmingosios „Winter Response" padangos įpėdinė, idealiai papildanti „SP Winter Sport 4D" - galingiems automobiliams skirtą padangą iš „Dunlop" žieminių padangų asortimento. Pagal Europos padangų ženklinimo tvarką, įsigaliojusią 2012 m. lapkričio mėn., 16-os iš 22-jų dydžių, kuriuos planuojama išleisti, „Winter Response 2" padangų sukibimas su šlapia danga atitinka „B" klasę.

„Winter Response 2" buvo sukurta didžiausią dėmesį skiriant svarbiems saugumo aspektams, tokiems kaip stabdymas ir valdymas ant sniego, ledo bei šlapios dangos žiemos sąlygomis. Palyginus su šios padangos pirmtake, šias savybes pavyko pagerinti pritaikius naujovišką technologiją - 45 laipsnių kampo protektoriaus krašto lameles, skirtas sukibimui posūkiuose ant sniego ir ledo pagerinti. Naujo dizaino profilis kartu su pažangios geometrijos protektoriaus blokais pagerina sukibimą greitėjant ir stabdant sniegu padengtuose keliuose.

Tankesnės lamelės lemia didesnį sukimbančių briaunų skaičių ir užtikrina stabilesnį važiavimą šlapiame kelyje, taip pat pagerina sukibimą, sutrumpina stabdymo atstumą ir lemia geresnį stabilumą įveikiant posūkius ant sniego.

Be to, „Winter Response 2" padanga lemia efektyvesnį degalų naudojimą*.
22-jų dydžių padangos gaminamos nuo mažiausio 155/65 R14 iki didžiausio 195/65 R15.

SP Winter Sport 4D
„SP Winter Sport 4D" nedygliuotoji padanga yra specialiai sukurta įvairioms žiemos sąlygoms Europos keliuose. Padangos pavadinime atkartotas pažangiosios keturmačių (4D) įpjovų sistemos pavadinimas. Šioje padangoje taip pat yra „V" formos grioveliai ir unikali sniego pašalinimo sistema, neleidžianti protektoriuje kauptis suspaustam sniegui. Be to, blokų vidinė pusė yra dantyta - taip pagerinamas stabdymas giliame sniege.

„SP Winter Sport 4D" taip pat tinka šlapiems keliams, kurių nepasiekia saulės šviesa arba kurių paviršius nenudžiūva dėl nepakankamai aukštos temperatūros. Esant tokioms sąlygoms, kryptinis protektoriaus dizainas ir dinaminis protektoriaus gumos mišinys užtikrina veiksmingą vandens šalinimą - protektoriaus grioveliuose neleidžiama susidaryti sūkuriams, o gumos mišinys akivaizdžiai pagerina sukibimą.

„Dunlop SP Winter Sport 4D" siūloma 37 dydžių, nuo 195/65R16 iki 255/35R19, todėl tinka daugiau nei 8 iš 10 rinkoje parduodamų galingų automobilių.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Svarbiausi žingsniai ruošiant automobilį žiemai: vien apie padangas galvoti nepakanka

10 žingsnių, kaip tinkamai paruošti automobilį žiemai.

Autoreviu.lt baigė ilgalaikį „Michelin Energytm Saver+“ testą

Priminsime, kad pavasarį mūsų automobiliukas buvo apmautas

Naujoji padanga „MICHELIN X-ICE North 3“

Sutrumpėjo „MICHELIN X-ICE North 3" stabdymo kelias ant ledo

Ratlankių lyginimas

Kaip jau esame rašę, laikai keičiasi ir dažnas automobilis „apmaunamas" dideliais...

Autoreviu.lt pradėjo ilgalaikį „Michelin Energytm Saver+“ testą

Jeigu automobilis senesnis, geros padangos yra tiesiog būtinos...

Nauja „Michelin“ A ir B klasės sunkvežimių padangų serija leis sutaupyti iki 515 l degalų

Vasario mėn. antrinėje padangų rinkoje pristatytos sunkvežimių padangos „Michelin X® Line

Žiema, lijundra, plikledis ir kiti pavojai

Kaip elgtis, kad žiemos keliai nekeltų pavojaus

Ką reikia daryti, norint greičiau pribaigti savo automobilį

Kasdienės klaidos, kurias daro dažnas vairuotojas

Tiems, kurie dar nepasikeitė padangų

Tiems, kurie dar nepasikeitė padangų