„Firestone“ prisidėjo kuriant animacinį filmą „Turbo“
Atnaujinta: 2020-03-09
 • Dixon_pit_stop-Houston__2_
 • Firestone-Hero-Shot
 • Indy-500_first_race
 • TURBO_Badge-fixed

„Bridgestone Americas Tire Operations" paskelbė remianti naujausią „DreamWorks Animation" 3D formatu kuriamą animacinę  komediją „Turbo" apie paprastą sodo sraigę, svajojusią dalyvauti „Indy 500" lenktynėse, ir aktyviai dalyvavusi šio filmo kūrimo procese. „Bridgestone" kompanijai priklausančio prekinio ženklo „Firestone" ir „DreamWorks Animation" draugystė suteiks „Firestone" klientams išankstinę galimybę susipažinti su žymiąja greitąja sraige ir jos lenktynių komanda.

„Bridgestone" tikisi padėti „Firestone" prekiniam ženklui tapti žinomu visame pasaulyje. Animacinis filmas Europoje pradėtas rodyti šį mėnesį, o „Firestone" šį įvykį suderino su pardavimų kampanijomis ir išpardavimais keliose šalyse, įskaitant ir Rytų Europos rinkas. „Firestone" internetinis tinklalapis, informacinė medžiaga prekybos vietose ir suvenyrai padės įgyvendinti šią kampaniją.

„Firestone" yra gerai žinomas ir tradicijomis pasižymintis prekinis ženklas, kuris Europoje buvo pristatytas 1930 metais. Ir jis vis dar labai gerai žinomas dėl dalyvavimo „Formulės 1", 24 val. Le Mano ir „Indy Car" lenktynėse. Šis filmas suteikia „Firestone" galimybę vėl sužibėti visame pasaulyje", - sakė „Bridgestone Europe" kompanijos ir prekinio ženklo komunikacijos vadovas Jake Rønsholtas.

„Firestone" lenktyninės padangos, kurios yra pripažintos oficialiomis „IZOD IndyCar Series" padangomis, animaciniame filme pasirodo garsiųjų „Indy 500" lenktynių metu. Filmo kūrėjai daug dirbo su „Bridgestone Americas Motorsports" ir „Firestone Racing" inžinieriais, kad suprastų lenktyninių padangų technologijas ir galėtų užtikrinti, kad filme rodomi vaizdai būtų tikroviški, autentiški ir pasižymėtų aukšta kokybe.

„Dirbdami su „DreamWorks Animation" ir padėdami pasakoti istoriją apie greitąją sraigę, svajojančią dalyvauti „Indy 500" lenktynėse, mes įžvelgėme galimybę originaliai pristatyti šią sporto šaką jaunajai kartai", - sakė „Bridgestone America" atstovas.

„Turbo" atkaklumas, vertybės ir dvasia puikiai dera su „Firestone" palikimu „IndyCar" ir „Indianapolis Motor Speedway" lenktynėse. Didesnio malonumo dirbant šį bendrą darbą mes net negalėjome tikėtis", - pridūrė jis.

„Bendradarbiavimas su „Bridgestone Amaricas" ir „Firestone" smagiam, greitam, visai šeimai skirtam 3D „Turbo" filmui leidžia įkūnyti tikrų lenktynių jaudulį", - sakė „DreamWorks Animation" marketingo vadovė Anne Globe.

Įdomūs faktai apie „Firestone", „Indianapolis 500" ir „Turbo" animacinį filmą

 • Pirmųjų 1911 m. surengtų „Indianapolis 500" lenktynių laimėtojo automobilis važiavo su „Firestone" padangomis.
 • „Firestone" padangos laimėjo daugiau pergalių „Indianapolis 500" lenktynėse, negu visi kiti padangų gamintojai kartu sudėjus.
 • Tam, kad sukurtų 3,5 sek. vaizdą filme „Turbo" animatoriai turėjo dirbti savaitę.
 • Viena iš lėčiausių būtybių žemėje sodo sraigė per valandą gali nušliaužti apie 50 metrų. Automobilių, dalyvaujančių „Indianapolis 500" lenktynėse greitis siekia 320 km/h.
 • Šiais metais daugiau nei 4488 „Firestone Firehawk" lenktyninių padangų buvo sunaudotos vienoms „Indy 500" lenktynėms.
 • „Firestone Racing" nusiuntė „DreamWorks" kibirėlį gumos „karoliukų", kad filmo kūrėjų komanda įsivaizduotų, kaip jie turėtų atrodyti „Turbo" filmo lenktynių trasoje. Karoliukai - tai smulkūs gumos gabaliukai, kurie atplyšta nuo padangų dėl natūralaus nusidėvėjimo lenktynių metu. „Turbo" sraigė yra tik šiek tiek didesnė už minėtus gumos gabalėlius.
 • „Firestone Firehawk" padangų gamintojų rekomenduojamas nuvažiuoti atstumas yra maždaug 32 „Indy 500" trasos ratai arba 130 km. Legendinis lenktynininkas Mario Andretti kartą su ta pačia priekine kaire padanga įveikė visą 800 km trasą, nes padanga tiesiog užstrigo ant rato ir mechanikai negalėjo jos nuimti.
 • 2013 metais minimas 25-erių metų „Firestone Tire & Rubber Co" bei „Bridgestone Tire Company Ltd" sąjungos jubiliejus. Po šio susijungimo „Bridgestone Corporation" tapo didžiausia padangų gamybos kompanija pasaulyje.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Specialus pasiūlymas

Nauji traktoriai

Naujo traktoriaus charakteristikos. Kaip išsirinkti naują traktorių, kokios inovacijos pagerino šiuolaikinių traktorių eksploatavimą

Išsamus žieminių padangų pirkimo gidas

Ne tik oro sąlygos, bet ir padangų raštas bei jų mišinys turi įtakos, ar spėsite laiku sustoti ir išvengti nelaimės.

Svarbiausi žingsniai ruošiant automobilį žiemai: vien apie padangas galvoti nepakanka

10 žingsnių, kaip tinkamai paruošti automobilį žiemai.

Autoreviu.lt baigė ilgalaikį „Michelin Energytm Saver+“ testą

Priminsime, kad pavasarį mūsų automobiliukas buvo apmautas

Naujoji padanga „MICHELIN X-ICE North 3“

Sutrumpėjo „MICHELIN X-ICE North 3" stabdymo kelias ant ledo

Ratlankių lyginimas

Kaip jau esame rašę, laikai keičiasi ir dažnas automobilis „apmaunamas" dideliais...

Autoreviu.lt pradėjo ilgalaikį „Michelin Energytm Saver+“ testą

Jeigu automobilis senesnis, geros padangos yra tiesiog būtinos...

Nauja „Michelin“ A ir B klasės sunkvežimių padangų serija leis sutaupyti iki 515 l degalų

Vasario mėn. antrinėje padangų rinkoje pristatytos sunkvežimių padangos „Michelin X® Line

Žiema, lijundra, plikledis ir kiti pavojai

Kaip elgtis, kad žiemos keliai nekeltų pavojaus

Ką reikia daryti, norint greičiau pribaigti savo automobilį

Kasdienės klaidos, kurias daro dažnas vairuotojas