Galingiems automobiliams skirta „Goodyear“ žieminė padanga „UltraGrip 8 Performance“ įveikia šviežią bei pažliugusį sniegą ir ledą
Atnaujinta: 2020-03-09

Praėjusiais metais „Goodyear" į Europos rinką išleido naują galingiems automobiliams skirtą padangą. „UltraGrip 8 PERFORMANCE" buvo specialiai sukurta siekiant solidžių savybių ant pažliugusio, šviežio sniego bei apledėjusių kelių ir atsižvelgiant į plataus masto vartotojų nuomonių tyrimus, taip pat nuolatinę žiemos kelių ir eismo realijų Europoje analizę. Šio tyrimo rezultatai parodė, kad vairuotojams labiausiai neramu dėl automobilio valdymo ant sniegu padengtos kelio dangos, todėl jie ieško padangų, turinčių solidžias valdymo, stabdymo ir sukibimo savybes.

„Kai pasiteiravome vartotojų, ko jie tikisi iš žieminių padangų, gavome aiškų atsakymą - gero sukibimo ir stabdymo, - teigė „Goodyear" pardavimų vadovas Baltijos šalyse Elmantas Latkauskas. - Daugelis žmonių, perkančių padangas dabar, važinėjo Europos keliais ir prieš keletą metų, kai žiema daugelyje Europos šalių buvo ypač rūsti. Tada išmoktos važiavimo keliais pamokos nulėmė į geresnį sukibimą ir stabdymą orientuotą paklausą.  Atsižvelgdami į tai, sukūrėme „UltraGrip 8 PERFORMANCE" padangą."

„UltraGrip 8 PERFORMANCE" padangoje suderintos trys įpjovų technologijos, užtikrinančios tvirtumą ir puikias valdymo ant sniego savybes tada, kai kelias apsnigtas arba kai sninga. Tankios hibridinės maksimalaus gylio lamelės taip pat lemia puikų valdymą ant sniego visu padangos eksploatavimo laikotarpiu, o didesnis briaunų skaičius dėl tankesnio rašto pagerina bendrąsias važiavimo apsnigtu keliu savybes. Šiuos valdymo patobulinimus taip pat atspindi nepriklausomų bandymų rezultatai - valdymo ant sniego savybės yra vidutiniškai 3 proc. geresnės nei konkurentų .

Stabdant centrinė dantytos formos padangos protektoriaus juosta veikia lyg sniego valymo mašina, užtikrinanti 6 proc. trumpesnį stabdymo ant sniego atstumą, palyginti su trijųkonkurentų vidurkiu , o kintamas „pjūklo" formos briaunų kampas lemia geresnį sukibimą su sniegu.  Kadangi sniegas vis tiek galiausiai pažliunga, „Goodyear" pasirūpino, kad važiuojant šlapias sniegas būtų veiksmingai šalinamas per plačius padangos protektoriaus krašto griovelius. Didesnis grynasis sąlyčio plotas ir didesnis pėdsakas užtikrina geresnį stabdymą ir kontrolę ant ledo, palyginti su šios padangos pirmtakėmis.

„Galingų automobilių padangos, kuri gali puikiai susidoroti su sniegu ir ledu, kūrimas pareikalavo daug pastangų, - pridūrė E. Latkauskas. - Sniegas ir ledas dažnai lemia pačias nepalankiausias sąlygas, todėl į tai dažnai atkreipiamas papildomas dėmesys, o mes dirbame spręsdami net smulkiausias problemas, kad pagamintume tikrai kokybišką, saugią ir patikimą padangą."

Šiais metais 76 padangų pardavėjai pagal „Goodyear" vairuotojų bandytojų programą keturis mėnesius bandė „UltraGrip PERFORMANCE 8" padangą ir puikiai ją įvertino. Vairuotojai įvertino daugelį padangos parametrų balais nuo 1 iki 4.  Ypač gerai buvo įvertintas „UltraGrip PERFORMANCE 8" padangos stabdymas šlapiame kelyje (3,65) ir valdymas ant sniego (3,34).

 

Rekomendacija

Labai rekomenduojama = 3

Valdymas ant sniego

Prasčiausias = 1 Geriausias = 4

Greitėjimas ant sniego

Prasčiausias = 1 Geriausias = 4

Stabdymas šlapiame kelyje

Prasčiausias = 1 Geriausias = 4

2,51

3,24

3,18

3,65

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Nauji traktoriai

Naujo traktoriaus charakteristikos. Kaip išsirinkti naują traktorių, kokios inovacijos pagerino šiuolaikinių traktorių eksploatavimą

Išsamus žieminių padangų pirkimo gidas

Ne tik oro sąlygos, bet ir padangų raštas bei jų mišinys turi įtakos, ar spėsite laiku sustoti ir išvengti nelaimės.

Svarbiausi žingsniai ruošiant automobilį žiemai: vien apie padangas galvoti nepakanka

10 žingsnių, kaip tinkamai paruošti automobilį žiemai.

Autoreviu.lt baigė ilgalaikį „Michelin Energytm Saver+“ testą

Priminsime, kad pavasarį mūsų automobiliukas buvo apmautas

Naujoji padanga „MICHELIN X-ICE North 3“

Sutrumpėjo „MICHELIN X-ICE North 3" stabdymo kelias ant ledo

Ratlankių lyginimas

Kaip jau esame rašę, laikai keičiasi ir dažnas automobilis „apmaunamas" dideliais...

Autoreviu.lt pradėjo ilgalaikį „Michelin Energytm Saver+“ testą

Jeigu automobilis senesnis, geros padangos yra tiesiog būtinos...

Nauja „Michelin“ A ir B klasės sunkvežimių padangų serija leis sutaupyti iki 515 l degalų

Vasario mėn. antrinėje padangų rinkoje pristatytos sunkvežimių padangos „Michelin X® Line

Žiema, lijundra, plikledis ir kiti pavojai

Kaip elgtis, kad žiemos keliai nekeltų pavojaus

Ką reikia daryti, norint greičiau pribaigti savo automobilį

Kasdienės klaidos, kurias daro dažnas vairuotojas

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: