Geriausius padangų ženklinimo įvertinimus skinanti„Goodyear“ išleidžia naują „EfficientGrip Performance“ padangą
Atnaujinta: 2020-03-09
  • EG-performance
  • EG-performance-tread

„Goodyear" paskelbė atnaujinanti savo vasarinių padangų pasiūlą išleisdama naująją „EfficientGrip Performance" seriją. Naujoji 39-ių dydžių  „EfficientGrip Performance" padanga gavo vienus iš aukščiausių įvertinimų pagal Europos ženklinimo tvarką, palyginti su kitomis rinkoje esančiomis padangomis - A klasės sukibimą su šlapia danga ir B klasės pasipriešinimą riedėjimui[1]. Pagal trečiąjį ženklinimo kriterijų šios padangos skleidžiamas triukšmas decibelais vienas mažiausių iš visų rinkoje esančių tokių dydžių padangų.[2]

Galingų automobilių padanga „EfficientGrip Performance" papildo platų „Goodyear EfficientGrip" padangų asortimentą, kuris šiuo metu leidžia pasiūlyti produktus visiems parduodamiems automobiliams - pradedant mažais miesto automobiliais (naujoji „EfficientGrip Compact"), baigiant SUV visureigiais („EfficientGrip SUV").

Siekiant aukščiausių įvertinimų pagal europinę ženklinimo tvarką, naujajai „EfficientGrip Performance" padangai negailėta pažangių technologijų. Viena iš jų - „WearControl" technologija, lemianti subalansuotą padangos dėvėjimąsi ir užtikrinanti optimalesnį sukibimą su šlapia danga bei mažesnį pasipriešinimą riedėjimui per visą padangos eksploatavimo laiką. Mažas pasipriešinimas riedėjimui, padedantis sutaupyti degalų, pasiektas sukūrus padangos gumos mišinį, kuris lemia mažesnį šilumos išsiskyrimą apatinėje šoninės sienelės dalyje ir mažesnį padangos pasipriešinimą kelio atžvilgiu. Pažangus „CoolCushion Layer" sluoksnis taip pat užtikrina šilumos kontrolę ir mažina jos išsiskyrimą visame padangos paviršiuje, taip prisidėdamas prie aukštų padangos įvertinimų. Optimizuotas protektoriaus krašto blokų išdėstymas ir ypač siauri protektoriaus krašto grioveliai dar labiau sumažina padangos keliamą triukšmą.

„Kurdami padangas, siekiame kokybiško produkto, kurio savybės nekistų per visą jo eksploatavimo laiką, - pakomentavo „Goodyear" prekės ženklo direktorius EMEA regione Hugues Despres. - Tokios technologijos kaip „WearControl" padeda užtikrinti, kad naujosios „EfficientGrip Performance" padangos sukibimas su šlapia danga ir pasipriešinimo riedėjimui balansas gali išlikti optimalus per visą eksploatavimo laiką."

Kuriant padangos dizainą atsižvelgta į „Goodyear" didesnio saugumo siekį, todėl buvo panaudota pažangi 3D blokų dizaino technologija, vadinamoji „ActiveBraking". Ši technologija lemia geresnį padangos blokų sąlytį su keliu stabdant ir taip sutrumpina atstumą, reikalingą automobiliui sustoti. Ištisinės perimetrinės juostos padidina standumą posūkiuose ir užtikrina išskirtines automobilio valdymo bei kontrolės savybes.

„Mūsų inžinieriai taip pat sukūrė naują padangos borto gumos mišinio formulę, optimaliai sumažinančią pasipriešinimą riedėjimui ir padedančią taupyti degalus. O panaudojus „ActiveBraking" technologiją, pavyko padidinti padangos sąlyčio su keliu plotą stabdymo metu. Važiavimo savybės labai svarbios, bet pirmiausia mums rūpi vairuotojo saugumas, todėl šioje srityje nesutiksime daryti jokių kompromisų", - pridūrė H. Depres.

Naująsias „EfficientGrip Performance" padangas, pritaikytas 14-18 colių skersmens ratlankiams ir nuo kovo 1 dienos parduodamas Europoje, Artimuosiuose Rytuose bei Afrikoje, galima įsigyti 39 dydžių.

EffecientGrip AA Edition

Neseniai įvykusioje Ženevos automobilių parodoje „Goodyear" pristatė vieną iš Europos rinkai skirtų padangų, kuri įvertinta dviem A klasėmis ir pavadinta „EfficientGrip AA Edition". Ši koncepcinė padanga, gaminama keturių dydžių, nustato naujus standartus - jos sukibimas su šlapia danga ir pasipriešinimas riedėjimui yra vieni geriausių iš visų šiuolaikinių padangų. „EfficientGrip AA Edition" pirmiausia taps etalonu, kuriuo remiantis bus kuriamos ir tobulinamos artimiausios ateities padangos, atitiksiančios aukštas padangų ženklinimo klases. Be to, planuojama šios padangos savybes pademonstruoti įvairių įrenginių metu.

„Mus tikrai intriguoja tai, kaip smarkiai pagerėjo naujosios „EfficientGrip Performance" savybės, ekonomiškumas, komfortas ir saugumas, - pridūrė Hugues Despres. - Ši nauja lengvųjų automobilių padanga taps tikru vasarinių padangų flagmanu, įtvirtinančiu mūsų padėtį rinkoje ir išskiriančiu iš konkurentų."

 

__________________________________

Apie „Goodyear"
„Goodyear" yra viena iš didžiausių pasaulio padangų bendrovių. Joje dirba maždaug 69 tūkstančiai žmonių, o gamyba vyksta 52 gamyklose, kurios yra 22 pasaulio šalyse. Bendrovės naujovių kūrimo centrai Akrone (Ohajo valstija, JAV) ir Colmar-Berge (Liuksemburgas) kuria moderniausius produktus ir paslaugas, kurie tampa naujais padangų pramonės technologijų etalonais. 1898 metais įkurtos bendrovės „Goodyear" kuriamos naujovės jau daugiau nei 100 metų pripažįstamos pramonės standartais. Daugiau informacijos galite rasti http://www.goodyear.eu

 


[1] 61 proc. visų nuo kovo 1 d. galimų įsigyti dydžių padangų bus priskirta BA klasėms.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Svarbiausi žingsniai ruošiant automobilį žiemai: vien apie padangas galvoti nepakanka

10 žingsnių, kaip tinkamai paruošti automobilį žiemai.

Autoreviu.lt baigė ilgalaikį „Michelin Energytm Saver+“ testą

Priminsime, kad pavasarį mūsų automobiliukas buvo apmautas

Naujoji padanga „MICHELIN X-ICE North 3“

Sutrumpėjo „MICHELIN X-ICE North 3" stabdymo kelias ant ledo

Ratlankių lyginimas

Kaip jau esame rašę, laikai keičiasi ir dažnas automobilis „apmaunamas" dideliais...

Autoreviu.lt pradėjo ilgalaikį „Michelin Energytm Saver+“ testą

Jeigu automobilis senesnis, geros padangos yra tiesiog būtinos...

Nauja „Michelin“ A ir B klasės sunkvežimių padangų serija leis sutaupyti iki 515 l degalų

Vasario mėn. antrinėje padangų rinkoje pristatytos sunkvežimių padangos „Michelin X® Line

Žiema, lijundra, plikledis ir kiti pavojai

Kaip elgtis, kad žiemos keliai nekeltų pavojaus

Ką reikia daryti, norint greičiau pribaigti savo automobilį

Kasdienės klaidos, kurias daro dažnas vairuotojas

Tiems, kurie dar nepasikeitė padangų

Tiems, kurie dar nepasikeitė padangų