Goodyear Dunlop pristatė padangas, vertinamas aukščiausiu AA balu
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Tire_shot_EfficientGrip_AA_Edition_1
  • Tire_shot_EfficientGrip_AA_Edition_2
  • Tire_Shot_SP_Sport_Bluresponse_AA_2
  • Tire_Shot_SP_Sport_Bluresponse_AA_3

Likus penkiems mėnesiams iki naujos ES padangų ženklinimo tvarkos įsigaliojimo, „Goodyear Dunlop" pristatė pirmąsias koncepcines lengvųjų automobilių padangas, įvertintas aukščiausiu AA balu. "Goodyear EfficientGrip AA laida" ir "Dunlop Sport BluResponse AA" gavo aukščiausius įmanomus padangų sukibimo su šlapia danga ir degalų naudojimo efektyvumo įvertinimus.

"Didžiuojamės galėdami pranešti, kad padangų gamybos technologijoje mums pavyko pasiekti svarbių rezultatų, kurie leidžia naudoti ženkliai mažiau kuro ir pasiekti geresnių stabdymo ant šlapios dangos rezultatų. Didžiausias mūsų iššūkis šiuo metu - pritaikyti šias naujas padangų technologijas ir naudojamas medžiagas pramoninei gamybai ir užtikrinti jų gamybą dideliais kiekiais," - sakė Elmantas Latkauskas, „Goodyear Dunlop"vadovas Baltijos šalims.

Ilgalaikis "Goodyear Dunlop" tikslas - pritaikyti šias naujas revoliucines padangų technologijas ir gumos mišinius įmonės gaminamoms aukščiausios rūšies „žaliųjų" produktų linijoms - "Goodyear EfficientGrip" ir "Dunlop SportBluResponse".

Nauja ES padangų ženklinimo tvarka, privaloma nuo 2012-ųjų lapkričio pirmosios, leis teikti vartotojams informaciją apie tris svarbiausias padangos savybes: degalų naudojimo efektyvumą, sukibimą su šlapia danga ir išorinį riedėjimo triukšmą. Palyginimui, kurdami naują padangą "Goodyer Dunlop" inžinieriai ir technikai analizuoja daugiau nei 50 įvairių kriterijų ir savybių.

"Goodyear EfficientGrip AA" laida

Keturių dydžių „Goodyear" koncepcinė padanga "EfficientGrip AA laida" suteikia geriausias sukibimo su šlapia danga ir pasipriešinimo riedėjimui savybes, kokias tik šiandien gali pasiūlyti padanga. Gavusi aukščiausius naujosios ES padangų ženklinimo tvarkos įvertinimus, ši padanga rodo, kad "Goodyear" yra vienu žingsniu priekyje eismo saugumo ir subalansuotumo požiūriu.

Europos padangų ženklinimo etiketės yra panašios į šiuo metu buities technikai naudojamas energijos efektyvumo etiketes, kuriose A įvertinimas suteikiamas geriausias kategorijos savybes turinčiam prietaisui, o G - prasčiausias.

Šiuo metu "Goodyear" yra sukūręs ribotą kiekį padangų su AA įvertinimu, daugiausia jos skirtos tyrimams ir tobulinimui, taip pat - parodyti įmonės technines galimybes. AA padangos nebus parduodamos mažmeninėje prekyboje.

Koncepcinė padanga sukurta Liuksemburge įsikūrusiame „Goodyear" Inovacijų centre naudojant "Goodyear" sukurtą patentuotą technologiją. Kuriant padangą buvo naudojamas ženkliai patobulintas gumos mišinys, kuris tikrąja to žodžio prasme peršoka keletą technologinių kartų. Vien naujosios mišinio technologijos, žinoma, nebūtų užtekę, todėl padangoje naujas gumos mišinys derinamas su pagerinta protektoriaus struktūra ir adaptuota gamybos technnologija. Detalesnė informacija apie technologiją yra konfidenciali.

"Dunlop Sport BluResponse AA"

Pirmoji "Dunlop" padanga Europoje, įvertinta AA balais, "Sport BluResponse AA", sukurta remiantis pažangiausia „Dunlop" automobilių ir motociklų sporto padangų technologija, užtikrinant aukščiausią įvertinimą, tačiau nepabloginant padangos sportiškųjų savybių., Keturių dydžių koncepcinės padangos yra skirtos tyrimams bei tobulinimui ir šiuo metu nepasirodys prekyboje. "Sport BluResponse AA", kaip ir "Goodyear" padanga, daugiausia bus naudojama kaip atspirtis tolimesniems tyrimams ir aukštos klasės padangų, kurios bus pristatytos artimiausioje ateityje, tobulinimui.

"Sport BluResponse AA" yra svarbus šuolis technologijoje. Padanga gavo aukščiausius saugumo ir eksploatacinių savybių įvertinimus pagal Europos padangų ženklinimo tvarką. Naujoji technologija buvo pasiekta naudojant naujai sukurtą gumos mišinį, karščio padangoje mažinimo technologiją, pagerintą protektoriaus struktūrą ir naujas gamybos technologijas. Detalesnė informacija apie padangos sukūrimą yra konfidenciali.

"Dunlop" padanga buvo įvertinta AA balais vertinant degalų naudojimo efektyvumą ir sukibimą su šlapia danga. Abi šios savybės automobilių ir motociklų sporte yra gyvybiškai svarbios: degalų naudojimo efektyvumas leidžia lenktynių automobiliams važiuoti toliau su mažesniu kiekiu kuro, o geras sukibimas su šlapia danga yra labai svarbus siekiant užtikrinti, kad automobilis nenuslystų nuo trasos esant lietingoms oro sąlygoms.

Apie Goodyear Dunlop:
• "Goodyear" turi 114 metų patirties kuriant gyvybiškai svarbią kiekvieno automobilio dalį - padangą. "Goodyear Dunlop" tiki, kad turi įsipareigojimą dalyvauti diskusijoje apie padangų saugumą. Įmonė siekia prisidėti prie saugesnio eismo užtikrinimo.
• "Goodyear Dunlop" yra pasirašiusi Europos kelių saugos chartiją (angl. The European Road Safety Charter (ERSC).
• "Goodyear Dunlop" remia ES padangų ženklinimo idėją, kuri padės vartotojams įvertinti padangas aplinkosaugos ir saugumo aspektais.
• "Goodyear Dunlop" remia Padangų slėgio monitoringo sistemą (angl. Tire Pressure Monitoring System (TPMS)), privalomą visiems naujiems lengviesiems automobiliams nuo 2012-ųjų ir visiems parduodamiems automobiliams - nuo 2014-ųjų. TPMS įspėja vairuotojus apie netinkamą oro slėgį padangose ir skatina jas pripūsti, užtikrinant automobilio naudojimą su tinkamai pripūstomis padangomis. Tai leidžia geresnius automobilio naudojimo rezultatus tiek saugumo, tiek aplinkosaugos požiūriu.
• "Goodyear Dunlop" remia valstybių narių idėją suderinti žieminių padangų naudojimo teisinį reguliavimą, siekiant pagerinti eismo saugumą žiemos sąlygomis.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Svarbiausi žingsniai ruošiant automobilį žiemai: vien apie padangas galvoti nepakanka

10 žingsnių, kaip tinkamai paruošti automobilį žiemai.

Autoreviu.lt baigė ilgalaikį „Michelin Energytm Saver+“ testą

Priminsime, kad pavasarį mūsų automobiliukas buvo apmautas

Naujoji padanga „MICHELIN X-ICE North 3“

Sutrumpėjo „MICHELIN X-ICE North 3" stabdymo kelias ant ledo

Ratlankių lyginimas

Kaip jau esame rašę, laikai keičiasi ir dažnas automobilis „apmaunamas" dideliais...

Autoreviu.lt pradėjo ilgalaikį „Michelin Energytm Saver+“ testą

Jeigu automobilis senesnis, geros padangos yra tiesiog būtinos...

Nauja „Michelin“ A ir B klasės sunkvežimių padangų serija leis sutaupyti iki 515 l degalų

Vasario mėn. antrinėje padangų rinkoje pristatytos sunkvežimių padangos „Michelin X® Line

Žiema, lijundra, plikledis ir kiti pavojai

Kaip elgtis, kad žiemos keliai nekeltų pavojaus

Ką reikia daryti, norint greičiau pribaigti savo automobilį

Kasdienės klaidos, kurias daro dažnas vairuotojas

Tiems, kurie dar nepasikeitė padangų

Tiems, kurie dar nepasikeitė padangų