„Goodyear“ išleidžia „EfficientGrip Compact“ padangą
Atnaujinta: 2020-03-09

„Goodyear" paskelbė išleidžianti naują „EfficientGrip Compact" padangą. Naujoji padanga, kurios 26 dydžiai tinka 13-15 colių skersmens ratlankiams, specialiai sukurta mažesniems ir miesto automobiliams. Daugumos dydžių padangų sukibimas su šlapia danga pagal Europos padangų ženklinimo sistemą atitinka B klasę, o pasipriešinimas riedėjimui - C klasę .

Viena iš svarbiausių naujosios „EfficientGrip Compact" padangos savybių - patikimas stabdymas šlapiame kelyje, kurį pasiekti leidžia daugybė sukimbančių briaunų su didelėmis įpjovomis. Įpjovos veiksmingai perskiria vandens sluoksnį, kad padanga greičiau pasiektų sausesnį paviršių, ir visame sąlyčio plote ilgiau išlieka atsivėrusios, taip veiksmingai perskirdamos vandens sluoksnį.

Naujajai padangai taip pat suteikta nauja, apvalesnė ertmės forma. Padangoms riedant šlapiu paviršiumi, padangos priekyje susikaupia vanduo. Apvalesnė ertmė sumažina vandens kaupimąsi padangos priekyje, taip padėdama išvengti slydimo vandens sluoksnio paviršiumi rizikos. Be to, ši ertmė įgalina didesnį pėdsako sąlyčio plotą stabdant - sąlyčio plotas padidėja, o vandens sluoksnį perskiria daugiau briaunų. Dvigubi platūs grioveliai šalina vandenį užtikrindami geresnį centrinės protektoriaus srities sąlytį su keliu.

Optimizavus naujosios padangos struktūrą, dėl efektyvesnių komponentų formų „EfficientGrip Compact" svoris sumažėjo 5 proc., palyginti su jos pirmtake „Goodyear DuraGrip". Kadangi padangai sunaudota mažiau medžiagų, o komponentų savybės yra optimizuotos, išsiskiria mažiau šilumos, todėl sumažėja pasipriešinimas riedėjimui. Standi protektoriaus konstrukcija mažina protektoriaus blokų deformaciją, todėl išsisklaido mažiau energijos, o dideli protektoriaus krašto blokai padidina sąlyčio plotą stabdant ir teikia didesnį skersinį standumą; tai pagerina posūkių įveikimo savybes. Galiausiai, optimizuotas padangos slėgio pasiskirstymas lemia taisyklingesnį dėvėjimąsi, o tai užtikrina didesnę ridą.

„Išleisdami „EfficientGrip Compact" padangą, įžengėme į svarbų rinkos segmentą - mažų ir miesto automobilių rinką, - teigė „Goodyear" prekių ženklo direktorius EMEA regione Hugues Despres. - Mažesnių automobilių rinka Europoje auga, o jai augant didėja ir jiems skirtų padangų paklausa, kuriai patenkinti ir yra skirtos „EfficientGrip Compact" padangos."

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Svarbiausi žingsniai ruošiant automobilį žiemai: vien apie padangas galvoti nepakanka

10 žingsnių, kaip tinkamai paruošti automobilį žiemai.

Autoreviu.lt baigė ilgalaikį „Michelin Energytm Saver+“ testą

Priminsime, kad pavasarį mūsų automobiliukas buvo apmautas

Naujoji padanga „MICHELIN X-ICE North 3“

Sutrumpėjo „MICHELIN X-ICE North 3" stabdymo kelias ant ledo

Ratlankių lyginimas

Kaip jau esame rašę, laikai keičiasi ir dažnas automobilis „apmaunamas" dideliais...

Autoreviu.lt pradėjo ilgalaikį „Michelin Energytm Saver+“ testą

Jeigu automobilis senesnis, geros padangos yra tiesiog būtinos...

Nauja „Michelin“ A ir B klasės sunkvežimių padangų serija leis sutaupyti iki 515 l degalų

Vasario mėn. antrinėje padangų rinkoje pristatytos sunkvežimių padangos „Michelin X® Line

Žiema, lijundra, plikledis ir kiti pavojai

Kaip elgtis, kad žiemos keliai nekeltų pavojaus

Ką reikia daryti, norint greičiau pribaigti savo automobilį

Kasdienės klaidos, kurias daro dažnas vairuotojas

Tiems, kurie dar nepasikeitė padangų

Tiems, kurie dar nepasikeitė padangų