„Inchcape Vilniaus Vista“ spaudos konferencija
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Vista6
  • Vista5
  • Vista4
  • Vista3
  • Vista2
  • Vista1
  • Vista7

2008 m. sausio mėn. 11 d. Vilniuje, viešbutyje „CROWNE PLAZA Vilnius“, įvyko spaudos konferencija, kurios metu „Inchcape Vilniaus Vista“ salono atstovai pasirašė sutartį su „Inchcape Motors Finland“ dėl pradedamo atstovavimo „Jaguar“ ir „Land Rover“ automobilių gamintojų Lietuvoje.

„Inchcape Vilniaus Vista“ salone, kuris yra vienas didžiausių automobilių pardavimo ir priežiūros centrų šalyje nuo šiol bus galima įsigyti ir prestižinės klasės „Jaguar“ ir „Land Rover“ automobilius.

Sutarties pasirašymo metu, „Inchcape Motors Finland“ vykdantysis direktorius Karis Matila (Kari Mattila) sakė: „su „Vilniaus Vista“, parduodami „Mazda“ automobilius, bendradarbiaujame jau septynerius metus – jų profesionalumas, rinkos išmanymas ir gebėjimas lanksčiai reaguoti į klientų poreikius paskatino mus stiprinti ir plėsti partnerystę. Tikime, kad stiprus partneris padės Lietuvoje sustiprinti ir „Jaguar“ bei „Land Rover“ – automobilių, kurių vardai žinomi viso pasaulio legendinių automobilių gerbėjams – pozicijas“.

Į Lietuvą „Jaguar“ automobilius „Inchcape Motors Finland“ importuoja nuo 1999, „Land Rover“ – nuo 2004 metų. Pasak K. Matilos, bendrovės sprendimą stiprinti pozicijas Lietuvos rinkoje su prestižiniais automobiliais paskatino itin stiprus jos augimo potencialas: preliminariais „AutoTyrimų“ duomenimis, 2007 m. Lietuvos naujų lengvųjų automobilių rinka iš Baltijos šalių augo stipriausiai – 41 procentu. Latvijos rinka padidėjo 29 proc., ilgą laiką lydere buvusios Estijos rinkos augimas buvo lėčiausias – 22 procentai.

Lyginant su kitomis Europos Sąjungos valstybėmis, pagal naujų automobilių skaičių Lietuva užima vieną paskutiniųjų vietų. 2007 m. Lietuvoje tūkstančiui gyventojų teko vos 6,4 naujų automobilių. Kaimyninėse valstybėse šie skaičiai buvo gerokai didesni: Latvijoje – 14,4, o Estijoje – net 23.

„Džiaugiamės, galėdami savo automobilių pasiūlą papildyti išskirtiniais vardais ir stiprinti savo pozicijas rinkoje. Puiku, kad savo klientams nuo šiol galėsime pasiūlyti ir prestižinius „Jaguar“ ir „Land Rover“ modelius, – sakė Linas Peciukevičius, UAB „Inchcape Motors“ generalinis direktorius Lietuvai.

Pasak Lino Peciukevičiaus, „Jaguar“ ir „Land Rover“ automobiliai bus eksponuojami „Inchcape Vilniaus Vista“ salone, Laisvės prospekte, Vilniuje, kur dabar prekiaujama „Ford“ ir „Mazda“ automobiliais. Po salono rekonstrukcijos salone klientai galės rinktis jau iš keturių prekinių ženklų, nes salono ekspozicija bus papildyta „Jaguar“ ir „Land Rover“ automobiliais.

Po „Inchcape Vilniaus Vista“ salono pertvarkos klientus pasitiks pagal naujausius prekių ženklų reikalavimus atnaujintos salono erdvės. „Land Rover“ skirta erdvė turės naują vidaus įrangą, jos spalvos ir stilius atitiks naujausius, vadinamus dvidešimt pirmo amžiaus gamintojų reikalavimus. Tai bus pirmasis „Land Rover“ salonas Baltijos šalyse ir Suomijoje, įrengtas pagal naujausius gamintojo standartus.

„Simboliška, kad prekybą „Jaguar“ automobiliais pradedame kaip tik prieš didelius gamintojo pokyčius: pradedama atnaujinti modelių gama bei netrukus pristatomas naujasis modelis „Jaguar XF“. „Inchcape Vilniaus Vista“ salono atėjimas į prekybą „Jaguar“ automobiliais ir „Jaguar XF“ pasirodymas, manau, bus vieni iš pagrindinių veiksnių, prisidėsiančių prie šio prekinio ženklo populiarėjimo Lietuvoje“, - sakė p. L. Peciukevičius.

Be ilgai laukto serijinio sedano XF, šiais metais „Jaguar“ ketina pristatyti ir daugiau naujienų, tarp jų ir automatinį dyzelinį „X-Type“ modelį. Pernai pasaulyje pardavęs rekordiškai daug – daugiau kaip du šimtus dvidešimt tūkstančių – automobilių, šiemet savo 60-ies veiklos metų jubiliejų švenčiantis „Land Rover“ yra parengęs dar daugiau naujovių. Iš jų ryškiausios – naujas „Freelander 2“ ir „Range Rover Sport“ ir „Range Rover“ montuojamas dyzelinis aštuonių cilindrų variklis su dviguba turbina, kuris kurą naudoja beveik trečdaliu efektyviau. Bendrovė taip pat sukūrė koncepcinį „Land Rover LRX“, kuris publikai bus pristatytas sausio 13 d. pasaulinėje automobilių parodoje Detroite, JAV.

UAB „Inchcape Motors” įmonei Lietuvoje priklauso bendrovės „Autovytaras”, „Vilniaus Vista“ ir „Vytaras”, kurios prekiauja „Ford”, „Hyundai”, „Isuzu“, „Mazda“ ir „Mitsubishi” automobiliais. UAB „Inchcape Motors” yra „Inchcape PLC” įmonių grupės narė. Kompanija „Inchcape” įkurta 1847 m. ir yra viena lyderiaujančių pasaulyje nepriklausoma tarptautinė prekybos automobiliais bendrovė, vykdanti savo veiklą beveik 30 valstybių. Centrinė „Inchcape PLC“ būstinė įsikūrusi Londone, Didžiojoje Britanijoje. 2006 m. „Inchcape“ grupės įmonių apyvarta siekė apie 24 mlrd. Lt. Baltijos šalyse „Inchcape” prekiauja „BMW”, „Ford”, „Hyundai”, „Isuzu“, „Jaguar”, „Land Rover”, „Mazda”, „Mitsubishi” automobiliais.

Daugiau informacijos:

Justas Nekrošius
Ryšių su klientais vadovas Baltijos šalims
Rinkodaros vadovas Lietuvai
Tel. (8~5) 216 82 26
Mob. (+370 686) 99 494
justas.nekrosius@inchcape.lt

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

„Škoda Octavia“ - naujasis "Metų automobilis"

Pirmadienio vakarą sostinės „Litexpo" rūmuose ...

Europoje išbandyti penki nauji automobiliai

„Euro NCAP" paskelbė penkių naujų automobilių avarinius bandymus

Laukiamiausi 2012 metų automobiliai

7 naujovės, kurių nekantriai visi laukia.

Automobilių rinkos klasifikacija

Informacija apie Lietuvoje parduodamus automobilius (atnaujinta 2011 m. rugpjutį)

Vairuotojau, gali atsipalaiduoti!

Kokiose mašinose galima jaustis daugiau ar mažiau ramiai?

Naujų automobilių salonai nuodingi

Paaiškėjo, kad pavojingi ir nauji automobiliai.