Kaip užvesti automobilį spaudžiant šalčiui
Atnaujinta: 2020-03-09
  • variklis

Paprastai problemos prasideda esant -19 C. Jei temperatūra tokia arba žemesnė, atsisėdę į lauke stovėjusį automobilį pirma keliolikai sekundžių įjunkite tolimas šviesas. Tai sužadins akumuliatorių. Užvedant būtinai išminti sankabą. Taip lengviau prasisuks variklis. Pasukus starterį laukti ne ilgiau 5 s., nes gali nusėsti akumuliatorius. Jei viskas gerai, iš antro - trečio karto automobilis užsives.

Jeigu akumuliatorius nusėdęs, jį teks pakrauti nuo kito automobilio. Būtina atidžiai žiūrėti ir nesupainioti pliuso su minusu. Sujungus akumuliatorius minučių 10 reiktų palaukti. Jeigu automobilis su įpurškimu, automobilį - donorą būtina užgesinti, jeigu karbiuratorinis - galima vesti ir taip. Karbiuratorinius variklius galima pabandyti užvesti įpurškus eterio tiesiai į karbiuratorių. Jei ir tai nepadėjo, reikia tikrinti žvakes. Jos turi būti sausos ir švarios.

Paskutinis bandymas - stumti arba tempti. Kai tempiamas automobilis pasieks 40 km/val. greitį, jį galima bandyti vesti iškart jungiant 3 pavarą. Automobiliui užsivedus neskubėkite išjungti variklio. Tegul jis kelias minutes padirba, o jau tada, palengva, kad variklis sušiltų, galima leistis į kelią.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

5 dažniausiai užduodami klausimai apie vairuotojo pažymėjimus

Vairuotojo pažymėjimo galiojimas, keitimas internetu ir kiti svarbūs dalykai, kuriuos būtina žinoti kiekvienam vairuotojui.

Dešiniosios rankos taisyklė - kertinis Kelių eismo taisyklių principas

Vairuotojams kartais neaišku, kada ir kaip taikyti dešiniosios rankos taisyklę

Kaip užvesti dyzelinį automobilį šaltyje

Neįprastas būdas kaip neleisti sušalti dyzelinui net ir dideliame šaltyje

7 įdomūs faktai apie vairavimo egzaminus kitose šalyse

Kai kurie faktai priverčia nustebti, o kartais tiesiog nusišypsoti.

Automobilio įtaisų valdymas

Regitra pristato: nuotolinės vairavimo pamokos ne tik pradedantiesiems, tačiau ir ilgą vairavimo patirtį turintiems vairuotojams.

Vairuotojų egzaminavimas vyks realiame eisme

Atsisakoma pratimų aikštelėje, o būsimųjų vairuotojų įgūdžiai bus tikrinami realiame eisme. \ \

Psichologai: rizikingas vairavimas – gyvenimo būdo atspindys

Dažniausiai įvairios asmenybės charakteristikos lemia dažnesnes vairavimo klaidas arba įvairios asmenybės savybės lemia dažnesnius tyčinius kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Kaip vairuoti esant permainingiems orams

Jei automobilyje staiga tampa įtartinai tylu ir apima jausmas, kad automobilis tarsi „plaukia”, o ne važiuoja, greičiausiai jūs važiuojate ypatingai lygiu ir slidžiu paviršiumi

Vairavimas žiemą

Lenktynininko patarimai: žiemos kelią reikia „jaukintis“

Kaip vairuoti naktį

Vairuoti užmiesčio keliais naktį visada būna gerokai sunkiau nei dieną