Kia Soul seka naujausiomis automobilių industrijos tendencijomis
Atnaujinta: 2020-03-09
  • 4_-_Soul_-_2_Oct_08__Small_

Šiuo metu Paryžiuje vykstančioje automobilių parodoje Kia pristato savo naujausią Soul modelį. Savitos išvaizdos miesto krosoveryje apjungtos šios savybės – ekonomiškumas, ekologiškumas ir patogus automobilio valdymas.

Vartotojai šiandien tikisi naujo tipo automobilių, kurie būtų pritaikyti miesto eismui – ekonomiški, didesnės provėžos, patogūs. Komfortą vairuotojams turėtų užtikrinti didesnis salono atstumas nuo kelio – dėl aukštesnės, patogesnės sėdėsenos prasiplečia vairuotojo matomumo laukas bei yra patogiau įsėsti į automobilį. Lyginant su padidinto pravažumo (SUV) automobiliais ir miesto visureigiais, miesto krosoveriai yra ekologiškesni ir suvartoja mažiau degalų, jų svorio centras taip pat yra žemiau.

Pasak Kia Auto Baltic Region rinkodaros vadovės Kristel Kõrgmaa, toks automobilis puikiai tinka tiems, kuriems nereikia tempti sunkių priekabų ar važiuoti bekele. Ji teigia, kad Kia Soul yra patogus miesto automobilis, kuriame dera geriausi visureigių ir keleivinių automobilių bruožai. Ekologiško gyvenimo principai ir degalų taupymas tampa vis svarbesni pirkėjams, todėl miesto krosoveriai užima vis didesnę rinkos dalį.

Paryžiaus automobilių parodos vadinamojoje Žaliojoje Zonoje Kia taip pat pristato Kia cee‘d su ISG (Idle Stop&Go) sistema. Jį bus galima įsigyti nuo 2009 metų pradžios. Šią sistemą sukūrė geriausi ISG gamintojai – Bosch. Miesto kamščiuose ji gali sutaupyti iki 15 proc. degalų. Sankryžoje, kur prie šviesoforo laukiama pakankamai ilgai, ISG sistema išjungia variklį ir jį vėl įjungia, kai tik vairuotojas atleidžia sankabą. Bosch planuoja iki 2012 metų šią sistemą įdiegti pusėje naujų automobilių Europoje.

Kia ekspozicijoje taip pat pristatomi konceptualieji automobiliai: Soul Hybrid ir cee‘d Hybrid. Pastarajame CO2 lygis buvo sumažintas iki 114 gramų kilometrui. Be to, galima apžiūrėti vandenilinį, t. y. nulinės emisijos automobilį Kia Sportage. Su vandenilio užpildu jis gali nuvažiuoti net 300 kilometrų. Daromi tyrimai ir bandymai, siekiant pailginti šią distanciją.

Apie Kia

KIA Auto (www.kia.lt) yra oficialus vieno dinamiškiausių pasaulinių automobilių gamintojų KIA Motors atstovas Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. 1994 metais įsteigta bendrovė Baltijos šalyse turi 20 padalinių. Nuo praėjusių metų pabaigos AO KIA Auto tapo dukterine AО Tallinna Kaubamaja įmone.

Kia Motors Europe yra Kia Motors Corporation atšaka, skirta Europos pardavimams, rinkai ir aptarnavimui. Ji apima 32 Europos šalių rinkas. Kia Motors Europe centrinė būstinė įsikūrusi Frankfurte, Vokietijoje.

Kia Motors Corporation (www.kiamotors.com ir www.kia.com) bendrovė įkurta 1944 metais. Tai seniausia Korėjos motorinių transporto priemonių gamintoja. Būdama Hyundai-Kia Automotive Group dalimi, Kia siekia tapti vienu iš pirmaujančių automobilių prekinių ženklų. Hyundai-Kia Automotive Group 2007 metais užėmė penktąją didžiausių pasaulio automobilių gamintojų lentelės vietą. 14 Kia gamyklų aštuoniose šalyse per metus yra pagaminama ir surenkama daugiau nei 1,4 mln. automobilių, kuriuos platina ir techniškai prižiūri 165 šalis apimantis atstovų tinklas.

Šiandien Kia turi daugiau nei 40 tūkst. darbuotojų visame pasaulyje, metinės pajamos siekia beveik 17 mjrd. Amerikos dolerių. Kia yra oficiali Australijos atvirojo teniso čempionato rėmėja, taip pat oficiali pasaulio Deviso taurės varžybų rėmėja. Nuo 2007 iki 2014 metų Kia yra oficialus FIFA partneris transporto priemonių srityje. Kia Motors Corporation prekinio ženklo šūkis – „The Power to Suprise“ – deklaruoja įmonės įsipareigojimus pristatyti pasauliui klientų lūkesčius viršijančias automobilių naujoves.

 

Daugiau informacijos teiraukitės:

Kristel Kyrgmaa

AO KIA Auto Baltijos šalių rinkodaros vadovė

El. paštas kristel.korgmaa@kia.ee,

Tel. +372 60 50 155

 

Lina Venskaitytė

„Baltic Communication Partners“

El. paštas lina.venskaityte@bcp.lt

Tel. +370 8 614 17885

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Sėkminga byla suformavo precedentą: dabar automobilių pardavėjams reikia būti atidesniems

Išskirtinė byla, kai klaipėdietė iš automobilio pardavėjo prisiteisė pinigus už ką tik įsigytą ir pakeliui sugedusią transporto priemonę privertė suklusti jų pardavėjus

Ko nepamiršti pardavus automobilį

Pasitaiko atvejų, kai įsigiję automobilį naujieji jų savininkai neskuba įregistruoti jo savo vardu, o kartais net ir visai pradingsta.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis naudotą automobilį?

Ekspertai išskiria pagrindinius aspektus, į kuriuos pataria atsižvelgti renkantis pirkti naudotą automobilį.

Automobilių pirkėjai apgaudinėjami nauju būdu

Tie, kas gudrauja veldamiesi į abejotinus sandorius ir ketina apgauti valstybę, dažniausiai apgauna patys save

Atviras laiškas – Dėl motociklų „modelinių metų“ žymėjimo motorinių transporto priemonių registracijos liudijimuose

Motociklų savininkams problemos kyla pirmą kartą Lietuvos Respublikoje registruojant ...

10 brangiausių automobilių Pasaulyje

1963 m. „Ferrari 250 GTO" tapo brangiausiu automobiliu Pasaulyje...

„RAF“ automobilių gamykla, Jelgava

Šiandien žodis „Latvija", daugeliui asocijuojasi su ...

Patys keisčiausi projektiniai modeliai

Projektiniai modeliai naudojami jau labai seniai...

Dubajuje likimo valiai paliekam super automobiliai

Vienuose miestuose veriasi smegduobės, kituose gatves nukloja šiukšlės...

Mažiausiai pirkėjų dėmesio sulaukusių automobilių penketukas

Modeliai, kuriais nusivylė ir gamintojas, ir pirkėjai...