Kokios padangos atrems keliuose atsiradusių duobių iššūkius ir
Atnaujinta: 2020-03-09

Kokios padangos atrems keliuose atsiradusių duobių iššūkius ir kaip išsirinkti tinkamiausias, variuotojai gali sužinoti paskambinę į telekomunikacijų bendrovės „Bitė" skambučių centrą. Jame paskambinusieji konsultuojami, kaip išmatuoti dabartinių padangų protektoriaus gylį, ar jau būtina keisti padangas, kur sužinoti, koks turėtų būti padangų slėgis, ir gauti kitus rūpimus atsakymus.

„Bitėje" į savo darbą nežiūrime formaliai: manome, kad esame klientų draugas ir pagalbininkas, todėl stengiamės jiems suteikti daugiau naudos net ir sprendžiant kasdienius klausimus. Tikimės, kad žmonėms pravers toks mūsų rūpestis: juk tinkamos padangos - svarbi saugios kelionės dalis", - sako telekomunikacijų bendrovės generalinis direktorius Chrisas Robbinsas.

Paskambinusius nemokamu „Bitės" klientų aptarnavimo telefonu 1501 padangų klausimais dalių automobiliams ekspertas Tomas Ašmonas konsultuos kiekvieną darbo dieną iki balandžio 3 dienos.

Specialistas pastebi, kad šį sezoną vis daugiau pirkėjų renkasi kuro sąnaudas mažinančias ir šlapiame kelyje geriau stabdančias padangas. Vairuotojai tikisi, kad tai jiems padės geriau manevruoti tarp keliuose atsivėrusių duobių.

„Kuro sąnaudoms ir jų sukibimui su keliu įtakos turi ne tik padangos, gumos mišinys, bet ir jose esančio oro slėgis. Slėgį reikėtų pasitikrinti kaskart nuvažiavus atstumą, kuriam įveikti reikėtų pilno bako kuro. Jei slėgis padangose bus netinkamas, suprastės automobilio sukibimas su keliu, mašina naudos daugiau degalų ir padangos greičiau dėvėsis. Konkrečiam automobiliui tinkamas slėgis dažniausiai būna pažymėtas lipduke ant vairuotojo durelių staktos", - sako T. Ašmonas.

Jo teigimu, geriau rinktis žinomų gamintojų padangas, nes jos tarnauja ilgiau, skleidžia mažiau triukšmo, o kelionė su jomis - komfortiškesnė. „Naujausias padangų saugumo mados klyksmas - asimetrinės padangos. Kai kelio danga šlapia, jos geriau pašalina vandenį iš po ratų ir pagerina automobilio sukibimą su keliu", - kalbėjo padangų žinovas.

Telekomunikacijų bendrovė primena, kad privalomas reikalavimas važinėti su žieminėmis padangomis nustos galioti balandžio 1 dieną.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Svarbiausi žingsniai ruošiant automobilį žiemai: vien apie padangas galvoti nepakanka

10 žingsnių, kaip tinkamai paruošti automobilį žiemai.

Autoreviu.lt baigė ilgalaikį „Michelin Energytm Saver+“ testą

Priminsime, kad pavasarį mūsų automobiliukas buvo apmautas

Naujoji padanga „MICHELIN X-ICE North 3“

Sutrumpėjo „MICHELIN X-ICE North 3" stabdymo kelias ant ledo

Ratlankių lyginimas

Kaip jau esame rašę, laikai keičiasi ir dažnas automobilis „apmaunamas" dideliais...

Autoreviu.lt pradėjo ilgalaikį „Michelin Energytm Saver+“ testą

Jeigu automobilis senesnis, geros padangos yra tiesiog būtinos...

Nauja „Michelin“ A ir B klasės sunkvežimių padangų serija leis sutaupyti iki 515 l degalų

Vasario mėn. antrinėje padangų rinkoje pristatytos sunkvežimių padangos „Michelin X® Line

Žiema, lijundra, plikledis ir kiti pavojai

Kaip elgtis, kad žiemos keliai nekeltų pavojaus

Ką reikia daryti, norint greičiau pribaigti savo automobilį

Kasdienės klaidos, kurias daro dažnas vairuotojas

Tiems, kurie dar nepasikeitė padangų

Tiems, kurie dar nepasikeitė padangų