Logistikos darbo skelbimams - žalia šviesa
Atnaujinta: 2020-03-09

Šiais metais logistikos darbo skelbimai tapo dar prieinamesni. Platus darbo pasiūlymų spektras įvairiuose miestuose, nuo transporto vadybininko iki ekspeditoriaus. Tai puiki galimybė lengvai ir greitai rasti reikiamos informacijos.

Jau dabar puslapyje „vezejugidas.lt" galite rasti reikiamos informacijos apie ieškomą darbo vietą, o taip pat logistikos įmonės gali pateikti savo darbo pasiūymus. Skiltyje „jūsų paslaugoms" kaskart atsinaujinantys darbo skelbimai, kurie yra lengvai pasiekiami norintiems dirbti logistikos srityje. Portale pateikiami tik nauji bei galiojantys darbo skelbimai, nurodoma darbo vieta, įmonės pavadinimas bei tikslios pareigos.

Internete gausu puslapių, kuriuose galima rasti įvairių darbo pasiūlymų, tačiau dažnai tame pasiūlymų sraute galima pasiklysti. Portalo „vezejugidas.lt" administracija nusprendė palengvinti paieškas. „Mūsų tinklalapio komanda labai daug dėmesio skiria ne tik logistikos aktualijoms, bet ir prisideda prie būsimųjų transporto rinkos specialistų rengimo. Metus vykdėme projektą su ekspedicijos įmone ABIPA LOGISTICS ir Lietuvos aukštųjų mokyklų logistikos studentais. Jo metu įmonės darbuotojai ne tik mokė jaunimą logistikos paslapčių neformalių paskaitų metu, bet stiprino komandinę dvasią ir bandė pažinti vieni kitus ne darbo aplinkoje. Projekto rezultatas - trys darbo vietos VGTU studentams. Šiemet, bendradarbiaudami su „CV MARKET" vėl rūpinamės jaunimo darbo galimybėmis ir siūlome ieškoti realiu laiku atsinaujinančių darbo skelbimų logistikos sektoriuje vezejugidas.lt kataloge, skiltyje „DARBO SKELBIMAI", - pristato vyriausioji redaktorė Žydrė Dargužytė.

Portalo „CV MARKET" marketingo specialistas Ernestas Bareikis teigia, jog logistikos srityje dirbančios įmonės susiduria su sunkumais ieškodamos gerų ekspedicijos ir pardavimų vadybininkų. „Portalui „Vežėjų gidas" pateikėme bendradarbiavimo pasiūlymą, manydami, kad tinklalapio auditoriją galėtų sudominti Transporto/Logistikos srities darbo pasiūlymai. Šalyje sumažėjus nedarbo lygiui, situacija darbo rinkoje tapo palankesne darbo ieškantiems specialistams. Potencialūs kandidatai į darbuotojus gali lengviau derėtis dėl geresnių darbo sąlygų, kuomet darbdaviai turi labiau pasistengti norėdami sudominti gerus specialistus".
Žvelgdami perspektyviai į šį projektą, tikimės didelio lankytojų susidomėjimo. Tad siūlome Jums puikią galimybę susirasti tinkamiausią darbo pasiūlymą bei įkelti pasiūlymą apie laisvą darbo vietą.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Vežėjo atsakomybės už krovinį pradžia ir pabaiga.

Nuo kurio momento krovinio vežėjas turėtų būti laikomas atsakingu už jam perduodamą krovinį ir kada tokia atsakomybė pasibaigia

Krovinių gabenimas automobiliais – privalumai ir transporto tipai

Kalbant apie populiariausius ir plačiausiai naudojamos ...

Sekimo funkcija transporto biržos TimoCom elektroniniame žemėlapyje TC eMap®

Transporto logistikos parodoje Miunchene, TimoCom ...

Vilkiko vairuotojo darbo vietos organizavimas

Krovinių transportavimo proceso efektyvumui nemažai įtakos turi ...

„Mercedes Benz Citan“ karavanas Vilniuje

Europoje „Citan" pristatymas įvyko 2012 m. pabaigoje...

Kelių eismo taisyklių nesilaikymas - viena protesto formų?

Skaudžios eismo nelaimės Lietuvos keliuose vėl primena apie...

Krovinių ir vilkikų draudimas – padėtis Lietuvoje šiandien

Lietuvoje kyla aistros dėl krovinių ir krovininio transporto draudimo kainų.

Kėdainiuose seminaras apie sunkiojo krovininio transporto valdymą

Seminare dalyvavo šiomis problemomis suinteresuotų žinybų atstovai

Naujoji „Ford Fiesta Van“ – taupus ir išmanus verslo pagalbininkas

Mažasis komercinis automobilis 100 kilometrų kelio sunaudos vos 3,3 litro degalų

Ekonomiškas vilkikų vairavimas

Iniciatyvą parėmė vairuotojų mokymą važiuoti taupiai visokeriopai skatinanti nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija