Pačių brangiausių automobilių dešimtukas
Atnaujinta: 2020-03-09

Šiame sąraše yra mašinų, pagamintų Italijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Olandijoje. Verta pastebėti, kad kai kurioms automobilių markėms dešimtuke atstovauja net keli modeliai. Tarp brangiausių mašinų pateko po du švedų „Kionigsegg“ ir vokiečių „Maibach“ markių modelius.

Dešimtuko lyderis, JAV kainuojantis 555 000, o Europoje – beveik 700 000 JAV dolerių. Žurnalas „Forbes“, rašo, kad tai brangiausias ir greičiausias pasaulyje automobilis, tikras „automobilių karalius“.

Kainuoja 600 000 dolerių. Tai labai greitas ir galingas automobilis. Visos „Pagani Zonda“ markės mašinos gali pasiekti 320 km/val. greitį

Trečioje ir ketvirtoje dešimtuko vietose – dvi švediškos „Kionigssegg“ markės mašinos. Jos kainuoja nuo 520 iki 560 000 dolerių. Iš viso ši įmonė, gaminanti labai brangius automobilius, pirkėjams pateikia 14 modelių mašinas. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad „Kionigsegg“ sukurti automobiliai pasiekė oficialų serijinių mašinų pasaulio greičio rekordą – 388 km/val.

Vokiški automobiliai šiame sąraše pasidalijo 5–8 vietas. „Porsche Carrera GT“, esantis penktoje vietoje, kainuoja 485 000 dolerių. Žurnalas „Forbes“ rašo, kad tai garsi visame pasaulyje markė, o modelyje „Carrera GT“ vokiečių konstruktoriai įgyvendino geriausias savo idėjas.

Automobiliai „Maybach 62“ ir „Maybach 57“ (užimantys 6 ir 8 vietas) sukurti vadovaujant „Daimler Chrystler“ bendrovės specialistų. Jie kainuoja nuo 320 000 dolerių JAV iki 460 000 dolerių Europoje. Modelių pavadinimuose esantys skaičiai reiškia automobilio ilgį. Šiuo atveju mašinų gamintojai sekė jachtų konstruktorių pavyzdžiu. Tai reiškia, kad „Maibach 62“ ilgis yra 6,2 m.

Septintoje pačių brangiausių automobilių sąrašo vietoje – “Mercedes-Benz SLR McLaren“, kainuojantis 4 50 000 dolerių. „Mercedes-Benz“ konstruktoriai, kurdami šią mašiną, bendradarbiavo su specialistais, atstovaujančiais garsiam sportinius automobilius gaminančiam „McLaren“ koncernui.

Devintoje sąrašo vietoje – Anglijoje gaminamas „Rolls-Royce Phantom“, kainuojantis 330 000 dolerių. Šis sedanas konkuruoja su „Maybach“ markės automobiliais ir yra toks pat prabangus kaip ir jie. Šiuo metu „Rolls-Royce“ markė priklauso BMW koncernui.

Paskutinėje sąrašo vietoje – Olandijoje sukurtas „Spyker C8 Double 12S“, kainuojantis 325 000 dolerių. Šiuo automobiliu kol kas neprekiaujama JAV, tačiau jį galima nusipirkti Europoje, Tolimuosiuose ir Artimuosiuose Rytuose. Žurnale „Forbes“ rašoma, kad tai yra pati neįprasčiausia mašina, patekusi į brangiausių automobilių sąrašą.

Parengta pagal užsienio spaudą

 

Autoreviu.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "IKS" sutikimo draudžiama.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Kaip išsirinkti pirmą automobilį?

Kaip jaunam vairuotojui išsirinkti automobilį, kuris vėliau netaptų galvos skausmu.

Sėkminga byla suformavo precedentą: dabar automobilių pardavėjams reikia būti atidesniems

Išskirtinė byla, kai klaipėdietė iš automobilio pardavėjo prisiteisė pinigus už ką tik įsigytą ir pakeliui sugedusią transporto priemonę privertė suklusti jų pardavėjus

Ko nepamiršti pardavus automobilį

Pasitaiko atvejų, kai įsigiję automobilį naujieji jų savininkai neskuba įregistruoti jo savo vardu, o kartais net ir visai pradingsta.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis naudotą automobilį?

Ekspertai išskiria pagrindinius aspektus, į kuriuos pataria atsižvelgti renkantis pirkti naudotą automobilį.

Automobilių pirkėjai apgaudinėjami nauju būdu

Tie, kas gudrauja veldamiesi į abejotinus sandorius ir ketina apgauti valstybę, dažniausiai apgauna patys save

Atviras laiškas – Dėl motociklų „modelinių metų“ žymėjimo motorinių transporto priemonių registracijos liudijimuose

Motociklų savininkams problemos kyla pirmą kartą Lietuvos Respublikoje registruojant ...

10 brangiausių automobilių Pasaulyje

1963 m. „Ferrari 250 GTO" tapo brangiausiu automobiliu Pasaulyje...

„RAF“ automobilių gamykla, Jelgava

Šiandien žodis „Latvija", daugeliui asocijuojasi su ...

Patys keisčiausi projektiniai modeliai

Projektiniai modeliai naudojami jau labai seniai...

Dubajuje likimo valiai paliekam super automobiliai

Vienuose miestuose veriasi smegduobės, kituose gatves nukloja šiukšlės...