Parduotas dar vienas „Snorui“ priklausęs sportinis automobilis „Spyker“
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Spyker_LM85-1
  • Spyker_LM85-3

Šią savaitę Nyderlanduose sėkmingai baigėsi bankrutuojančiam bankui „Snoras" priklausiusio prabangaus sportinio automobilio „Spyker C8 Laviolette LM85" pardavimo aukcionas. Banko bankroto administratorius praneša, kad už egzotišką oranžinį-juodą sportinį kupė, kurio registracijos numeris „LM85", bankui jau pervesta 414 000 litų (120 000 eurų).

Tai antrasis sportinis „Spyker" automobilis, kurį banko bankroto administratorius šiemet sėkmingai pardavės tarptautinio organizatoriaus „Troostwijk" organizuotame aukcione Nyderlanduose. Liepą už juodąjį „Snorui" priklausiusį „Spyker" automobilį buvo gauta 376 000 litų (109 000 eurų). Iš viso už abu vienetinius automobilius bankui sugrįžo daugiau kaip trys ketvirtadaliai milijono litų.

„Džiaugiamės, kad šiems išskirtiniams automobiliams buvo surasti pirkėjai ir mums pavyko sugrąžinti reikšmingą sumą banko kreditoriams, - sako Neilas Cooperis, banko „Snoras" bankroto administratorius. - Kita vertus, vien faktas, kad bankui priklausė tokie egzotiški automobiliai, kelia susirūpinimą, nes vargu ar jie buvo reikalingi tiesioginei banko veiklai. Jie aiškiai parodo buvusių pagrindinių banko akcininkų požiūrį į „Snoro" turtą ir jo naudojimą asmeninėms reikmėms. Tai paprasčiausiai pernelyg didelė ekstravagancija, nieko daugiau, kokią labai dažnai matome bankrutuojančiose įmonėse".

Parduotas sportinis „Spyker" automobilis pagamintas 2009 m. Tai septintasis iš vos keturiolikos šios serijos automobilių. 406 AG galios dvivietis kupė, nuvažiavęs tik 440 km, turintis 4,2 l darbinio tūrio 8 cilindrų „Audi" variklį. Automobilis išvysto maksimalų 300 km/h greitį, iki 100 km/h įsibėgėja per 4,5 s.

„Snoro" bankroto administratoriaus komandai galimybė parduoti sportinius „Spyker" automobilius atsirado šių metų gegužę, kai kreditorių komitetas davė sutikimą šiems sandoriams. Abu sportiniai automobiliai, priklausę bankui „Snoras", buvo rasti vieno iš bankui priklausiusių butų garaže sostinės senamiestyje.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Ko nepamiršti įsigyjant automobilį

Naudingi patarimai, kokių svarbių dalykų nepamiršti prieš ir po įsigijus transporto priemonę ir norint ją įregistruoti savo vardu.

Patikrinimas: kas devintas į šalį įvežamas automobilis turės būti sunaikintas

Netinkami eksploatuoti automobiliai yra atlieka, todėl nereikia apgaudinėti pirkėjų, kad prikeltas „skenduolis" ar „frankenšteinas" yra patikimas automobilis

Naudoto automobilio pirkimas: ką reikėtų žinoti?

Praktiniai patarimai iš teisinės pusės

Automobilių pirkėjai apgaudinėjami nauju būdu

Tie, kas gudrauja veldamiesi į abejotinus sandorius ir ketina apgauti valstybę, dažniausiai apgauna patys save

10 brangiausių automobilių Pasaulyje

1963 m. „Ferrari 250 GTO" tapo brangiausiu automobiliu Pasaulyje...

Dubajuje likimo valiai paliekam super automobiliai

Vienuose miestuose veriasi smegduobės, kituose gatves nukloja šiukšlės...

Mažiausiai pirkėjų dėmesio sulaukusių automobilių penketukas

Modeliai, kuriais nusivylė ir gamintojas, ir pirkėjai...

„Nissan Micra ELLE“ – pažangiausia moters draugė

Stilinga, žavi ir mylinti didmiestį...

„Hyundai ix35“ – pažindinamės iš naujo

Labai pravartu po pertraukos vėl sėsti prie...

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: