Policijos pareigūnai teikia pagalbą eismo dalyviams
Atnaujinta: 2020-03-09
  • automobilis

Pastarosiomis dienomis užklupusi snieguota žiema, siaučianti pūga tapo sunkiu išbandymu vairuotojams. Kai kurios Vilniaus gatvės, ypač statesnės įkalnės tapo sunkiai įveikiama kliūtimi krovininėms transporto priemonėms. Nevalyti ir slidūs keliai, netinkamai pasirinktas saugus greitis, dėl gausiai iškritusio sniego neišvažiuojami kiemai - tai pagrindinės pastarųjų dienų eismo įvykių priežastys. Šiomis dienomis Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai daug pastangų skiria padėdami vairuotojams ir kitiems eismo dalyviams.

Patruliuodami pagrindinėmis, judriausiomis Vilniaus miesto gatvėmis, pareigūnai stebi eismo padėtį, sprendžia susidariusių spūsčių problemas reguliuodami eismą ir nukreipdami transporto srautus mažesnių spūsčių gatvėmis. Kelių patruliai padeda patraukti eismui trukdančias ar į sniege įstrigusias transporto priemones, informuoja kitas specialiąsias tarnybas, kurios gelbsti į keblią padėtį patekusius eismo dalyvius. Pareigūnų pastangas geriausiai apibūdina šiomis dienomis gauta vilnietės Živilės R. padėka Vilniaus aps. VPK Patrulių rinktinės 5 būrio vyresniajam patruliui Viktorui Donskovui ir jo kolegei patrulei Tatjanai Romaniuk už suteiktą pagalbą. Živilės R. atsiųstoje padėkoje rašoma: "Labai norėčiau padėkoti policininkui, suteikusiam pagalbą mūsų šeimai. Š.m. sausio 16 d. apie 11.40 val. policijos pareigūnas, važiavęs policijos automobiliu Nr. DHB 345, sustojo mūsų kieme Vilniuje, Švyturio g. 21 ir padėjo išstumti užšalusį automobilį bei jį užvesti. Pareigūnas buvo labai nuoširdžiai pasirengęs padėti, nes spaudžiant 18 laipsnių šalčiui apie 15 minučių teikė mums pagalbą, stūmė automobilį be pirštinių. Norime pasidžiaugti, kad tokie žmonės, nuoširdžiai atlikdami savo pareigas, stipriai prisideda prie policijos prestižo augimo. Tai buvo puikus pavyzdys mūsų 12 metų sūnui, kad kitam žmogui visada reikia padėti ir kad policija ne tik baudžia, bet ir padeda. Būtume dėkingi, jei mūsų padėka pasiektų tą žmogų. Labai ačiū."
Sinoptikai ir toliau nežada atokvėpio - snigs ir pustys visą savaitę. Policijos pareigūnai prašo visų eismo dalyvių įvertinti sudėtingas eismo sąlygas, padėti vieni kitiems, būti atidiems, atsargiems, pakantiems ir supratingiems.

Pranešimą parengė -

Aistė Dijokaitė
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Kelių policijos valdybos
Administracinės veiklos skyriaus vyr.specialistė
Tel. (8 5) 271 9534
Faks. (8 5) 271 9508
El.p. aiste.dijokaite@policija.lt

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Lyginame: variatorius, robotizuota PD ir automatinė PD

Robotizuotos APD atsirado kaip pigi klasikinės automatinės pavarų dėžės alternatyva...

Ką reikia daryti, norint greičiau pribaigti savo automobilį

Kasdienės klaidos, kurias daro dažnas vairuotojas

„Mylių Amerika“

Reportažas apie Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus kelionę per JAV.

Mitas apie „moterį prie vairo“

Egzistuoja daugybė nuomonių, ginčų ir mitų apie „damą prie automobilio vairo“.

Vakarų Lietuvos keliais

Lietuva nėra labai didelė, tad norint ją galima apvažiuoti per dieną...

Mobili ir greita pagalba prakiurus padangai

Mobili ratų taisykla - laiką taupantis padangų montavimo ir...