Suomijos gyventojas su vienu „Goodyear“ padangų komplektu įveikė 98 000 kilometrų
Atnaujinta: 2020-03-09
  • 98_tkm_padanga_2
  • 98_tkm_padanga

Su „Goodyear UltraGrip Ice+" padangomis Šiaurės Suomijos gyventojas nuvažiavo beveik šimtą tūkstančių kilometrų

Į Suomijos Rovaniemi mieste įsikūrusią padangų parduotuvę neseniai kreipėsi vienas klientas, prašydamas pakeisti savo vienus metus naudotas padangas. Nieko keisto, nes tai Šiaurės Suomija, esanti netoli poliarinio rato, kur atstumai tarp gyvenviečių yra žymiai didesni nei daugelyje kitų Europos regionų. Tačiau nustebino tai, kad vietos gyventojas savo „VW Golf 4" su vienu komplektu Šiaurės šalims skirtų ir daugelį apdovanojimų pelniusių nedygliuotų padangų „UltraGrip Ice+" nuvažiavo net 98 000 kilometrų.

„Mus visus labai nustebino šio į mūsų servisą atkeliavusio padangų komplekto istorija, - teigė įmonės „Polar Rengas" atstovas Toni Jääskö. - Šiame pasaulio kampelyje nestebina per vienus metus pasiekta didesnė nei 100 000 kilometrų rida, bet paprastai tokie klientai bent vieną kartą per šį laikotarpį atvyksta pasikeisti padangų. Šis klientas neatvyko keisti padangų todėl, kad jos nebuvo susidėvėjusios."

Šios Šiaurės šalių žiemai skirtos puikių savybių nedygliuotos padangos užtikrina geresnį sukibimą, todėl jas mielai renkasi Suomijos, Švedijos, Norvegijos, Baltijos šalių, Rusijos, Baltarusijos ir Ukrainos vairuotojai, dažnai susiduriantys su sudėtingais atšiaurios žiemos iššūkiais. Arktinę žiemą oro sąlygos yra labai šaltos ir sausos. „UltraGrip Ice+" padangos konstrukcija sukurta panaudojus visus elementus, padedančius vairuotojams susidoroti su atšiaurios žiemos iššūkiais.

„Noriu pabrėžti, kad mes nerekomenduojame važinėti žieminėmis padangomis vasarą, nes šiltojo laikotarpio sąlygoms reikia visiškai kitokių padangų, - teigė Magnusas Lord-Arenanderis iš „Goodyear". - Kita vertus, tokios retos ir ypatingos istorijos visada maloniai nuteikia ir rodo, kad mūsų padangos dažnai viršija lūkesčius. Šiuo atveju mus ypač nustebino išskirtinė rida."

Padangų vaidmuo gyvenant ir važinėjant Šiaurės Europoje yra labai svarbus, nes žiemos temperatūra šiame regione nukrenta net iki -40 laipsnių. Tad be kokybiškų ir patikimų padangų - nė iš vietos. Klientas, kuris su šiomis padangomis pasiekė įspūdingą 98 000 km ridą, kasdien nuvažiuodavo bent 230 kilometrų į darbą ir atgal namo.

„98 000 kilometrų yra įspūdinga vieno padangų komplekto rida, - priduria Magnus Lord Arenander iš „Goodyear". - Be to, pardavėjas mums prasitarė, kad šiuo padangų komplektu dar buvo galima nuvažiuoti kažkiek kilometrų - tai tikras šių nugalėtojų pripažinimas."

Visus, kurie norėtų pamatyti vieną iš tų padangų, „Goodyear" mielai kviečia į Rovaniemi mieste (Suomija) įsikūrusią „Polar Rengas" parduotuvę, kurioje padangai skirta nuolatinė garbės vieta. „Goodyear" darbuotojai jau spėjo atidžiau ištirti šias padangas ir pasisėmė patirties sužinoję keletą esminių tyrimo rezultatų. Taip bendrovė nepaliaudama siekia kurti ir gaminti dar geresnes padangas.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Svarbiausi žingsniai ruošiant automobilį žiemai: vien apie padangas galvoti nepakanka

10 žingsnių, kaip tinkamai paruošti automobilį žiemai.

Autoreviu.lt baigė ilgalaikį „Michelin Energytm Saver+“ testą

Priminsime, kad pavasarį mūsų automobiliukas buvo apmautas

Naujoji padanga „MICHELIN X-ICE North 3“

Sutrumpėjo „MICHELIN X-ICE North 3" stabdymo kelias ant ledo

Ratlankių lyginimas

Kaip jau esame rašę, laikai keičiasi ir dažnas automobilis „apmaunamas" dideliais...

Autoreviu.lt pradėjo ilgalaikį „Michelin Energytm Saver+“ testą

Jeigu automobilis senesnis, geros padangos yra tiesiog būtinos...

Nauja „Michelin“ A ir B klasės sunkvežimių padangų serija leis sutaupyti iki 515 l degalų

Vasario mėn. antrinėje padangų rinkoje pristatytos sunkvežimių padangos „Michelin X® Line

Žiema, lijundra, plikledis ir kiti pavojai

Kaip elgtis, kad žiemos keliai nekeltų pavojaus

Ką reikia daryti, norint greičiau pribaigti savo automobilį

Kasdienės klaidos, kurias daro dažnas vairuotojas

Tiems, kurie dar nepasikeitė padangų

Tiems, kurie dar nepasikeitė padangų