Vairuotojo pažymėjimai jau išduodami ir Vilniaus centre
Atnaujinta: 2020-03-09
  • m_1_Sn

Gruodžio 16 d., pirmuosius klientus priėmė naujas VĮ „Regitra" klientų aptarnavimo padalinys, įsikūręs Vilniaus centre (Šnipiškių mikrorajone), A.Juozapavičiaus g. 6 / Slucko g. 2.

Šis viešuoju transportu lengvai pasiekiamoje vietoje įsikūręs padalinys skirtas išduoti ir keisti vairuotojo pažymėjimus. Gyventojai čia gali pateikti prašymus išduoti vairuotojo pažymėjimą ir tam būtinus dokumentus, o taip pat ir atsiimti jau pagamintą pažymėjimą. Padalinyje įrengta keletas fotokabinų, todėl lankytojams nebūtina iš anksto rūpintis savo fotografija - asmens atvaizdas paruošiamas čia pat.

Naujajame „Regitros" padalinyje jau pirmą jo darbo dieną apsilankė gausus klientų būrys. Tądien čia priimti 143 prašymai išduoti vairuotojo pažymėjimą.

Šiame padalinyje klientai priimami pirmadieniais, antradieniais ir trečiadieniais nuo 8 iki 16.15 val., ketvirtadieniais nuo 10 iki 18.15 val., penktadieniais nuo 8 iki 15 val. (Šeštadienis ir sekmadienis - poilsio diena).

VĮ „Regitra" atkreipia dėmesį, kad transporto priemonių registravimo paslaugos šiame padalinyje neteikiamos, dėl jų klientai turėtų kreiptis į Lentvario g. 7 (Vilniuje) esantį „Regitros" padalinį.

Nuotraukose: Vilniuje, A.Juozapavičiaus g. 6 / Slucko g. 2 įsikūręs vairuotojo pažymėjimus išduodantis VĮ „Regitra" padalinys.

V. Į. Regitra informacija

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

5 dažniausiai užduodami klausimai apie vairuotojo pažymėjimus

Vairuotojo pažymėjimo galiojimas, keitimas internetu ir kiti svarbūs dalykai, kuriuos būtina žinoti kiekvienam vairuotojui.

Dešiniosios rankos taisyklė - kertinis Kelių eismo taisyklių principas

Vairuotojams kartais neaišku, kada ir kaip taikyti dešiniosios rankos taisyklę

Kaip užvesti dyzelinį automobilį šaltyje

Neįprastas būdas kaip neleisti sušalti dyzelinui net ir dideliame šaltyje

7 įdomūs faktai apie vairavimo egzaminus kitose šalyse

Kai kurie faktai priverčia nustebti, o kartais tiesiog nusišypsoti.

Automobilio įtaisų valdymas

Regitra pristato: nuotolinės vairavimo pamokos ne tik pradedantiesiems, tačiau ir ilgą vairavimo patirtį turintiems vairuotojams.

Vairuotojų egzaminavimas vyks realiame eisme

Atsisakoma pratimų aikštelėje, o būsimųjų vairuotojų įgūdžiai bus tikrinami realiame eisme. \ \

Psichologai: rizikingas vairavimas – gyvenimo būdo atspindys

Dažniausiai įvairios asmenybės charakteristikos lemia dažnesnes vairavimo klaidas arba įvairios asmenybės savybės lemia dažnesnius tyčinius kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Kaip vairuoti esant permainingiems orams

Jei automobilyje staiga tampa įtartinai tylu ir apima jausmas, kad automobilis tarsi „plaukia”, o ne važiuoja, greičiausiai jūs važiuojate ypatingai lygiu ir slidžiu paviršiumi

Vairavimas žiemą

Lenktynininko patarimai: žiemos kelią reikia „jaukintis“

Kaip vairuoti naktį

Vairuoti užmiesčio keliais naktį visada būna gerokai sunkiau nei dieną