„Vilniaus Vista“ pristatė atnaujintą saloną ir naująjį „Jaguar XF“
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Jaguar_XF__Small_
  • Pristatytas_Jaguar_XF__Small_
  • Vilniaus_Vista_salonas__Small_
2008 m. balandžio mėn. 3 d. mėn. „Vilniaus Vista“ pristatė atnaujintą automobilių pardavimo saloną, kuriame nuo šiol be naujų „Ford“ ir „Mazda“ automobilių bus prekiaujama ir prabangiais „Jaguar“ ir „Land Rover“ automobiliais. Salono atidarymo proga pristatytas prestižinių didelių E2 klasės automobilių atstovas naujasis „Jaguar XF“.

Atnaujintas „Vilniaus Vista“ salonas

Po 2008 m. sausio mėn. 11 d. Vilniuje pasirašytos sutarties su „Inchcape Motors Finland“ dėl pradedamo atstovavimo „Jaguar“ ir „Land Rover“ automobilių gamintojų Lietuvoje, „Vilniaus Vista“ pradėjo salono renovaciją. Atlikus salono pertvarkymus Vilniuje, Laisvės prospekte esančiame centre pradedama prekyba naujais „Jaguar“ ir „Land Rover“ automobiliais.

„Vilniaus Vista“ naujų ir naudotų automobilių prekybos ir priežiūros centras yra vienas didžiausių Lietuvoje:

Visas centro plotas – 6500 m2;
Naujų ir naudotų Automobilių ekspozicijos plotas - 2160 m2 ;
„Ford“ salono plotas 580 m2 ;
„Mazda“ salono plotas 300 m2 ;
„Jaguar“ ir „Land Rover“ salono plotas 370 m2 .

Naujajame „Jaguar“ ir „Land Rover“ automobilių pardavimo salone yra sumontuota naujoji “XXI a. stiliaus” „Land Rover“ salono įranga – pirmoji Baltijos šalyse ir Suomijoje. Naujajame salono įrengimo dizaine vyrauja oranžinė spalva, akcentuojamas „Land Rover“ šūkis „Go Beyond“ bei kiti elementai, paryškinantys legendinių visureigių unikalumą.

Pasak UAB „Vilniaus Vista“ atstovybės vadovo Remigijaus Jaruševičiaus, salono pertvarka truko vos 2 savaites, o iki tol reikėjo laukti specialiai salonui gaminamų baldų ir naujosios „Land Rover“ įrangos. „Dabar į „Vilniaus Vista“ saloną užsukęs klientas ras dar didesnį modelių pasirinkimą, kuris patenkins įvairių klientų poreikius – ieškančių nuo praktiško miesto automobilio iki prestižinio visureigio ar limuzino“, - sakė R. Jaruševičius.

“Vilniaus Vista” 2008 m. planuoja parduoti 65 vnt. „Jaguar” ir „Land Rover” automobilius.

Atnaujinto salono atidarymo metu, UAB „Inchcape Motors“ generalinis direktorius Linas Peciukevičius sakė: „Džiaugiuosi, kad savo naujų automobilių pasiūlą praplečiame nuo 5 iki 7 gamintojų. Manau, sparčiai augančioje mūsų šalies automobilių rinkoje „Jaguar“ ir „Land Rover“ automobiliai turi neišnaudotas galimybes. „Vilniaus Vista“ atstovybėje subūrėme profesionalią pardavimo komandą, turime didelį būrį „Ford“ ir „Mazda“ klientų, kurie pasitiki mūsų įmone, jų ir savo „Inchcape“ kolegų patirties dėka sieksime populiarinti „Jaguar“ ir „Land Rover“ automobilius.“

Naujasis „Jaguar XF“

„Vilniaus Vista“ atnaujinto salono atidarymo proga pristatė ir naująjį „Jaguar XF“. Tai prestižinių didelių automobilių klasės atstovas, rinkoje konkuruosiantis su „Audi A6“, „BMW 5“, “Mercedes-Benz E“ ir kitais modeliais. Daugelių ekspertų vertinimų, naujasis „Jaguar XF“ simbolizuoja tikrą šių prestižinių automobilių atgimimą.

„Jaguar XF“ – tai sportinio automobilio stilius ir galia, puikiai deranti su erdviu ir ištaigingu aukščiausios klasės sedano interjeru. Šis modelis įkūnija „Jaguar“ filosofiją – kurti patrauklius akiai ir greitus automobilius, tuo pačiu nubrėžiant ir naują – sportiškos prabangos – kryptį.

„Jaguar XF“ – tai automobilis, išsiskiriantis ne tik išskirtiniu stiliumi, galia, prabanga ir elegancija, bet ir turintis:

- Subalansuotą važiuoklę – išskirtinio ir itin dinamiško važiavimo mėgėjams;
- Galimybę rinktis iš šešių skirtingų versijų;
- Keturis skirtingus variklius, kurie visi komplektuojami su itin palankiai įvertinta „Jaguar“ šešių pakopų automatine pavarų dėže; rankinis pavarų perjungimas – ant vairo esančiais mygtukais.

„Jaguar“ kūrėjams seniai žinoma, kad automobilio širdis – puikus variklis. XF galite rinktis su keturiais skirtingais varikliais, visi jie yra aukščiausio lygio ir puikių techninių duomenų. Dyzelinis 2,7 litro V6 su dvigubu turbokompresoriumi – bene pats tobuliausias savo klasės agregatas. Be to, siūlomi benzininis 3,0 litrų V6, 4,2 litro V8 ir pats galingiausias V8 su turbokompresoriumi (416 AG).

Apie XF montuojamą 6 pakopų automatinę pavarų dėžę jau dabar pasakojamos legendos. Ji buvo sukurta remiantis labai kokybiškų ir patikimų pavarų dėžių, naudojamų sportiniuose „Jaguar“ modeliuose XK ir XKR, pavyzdžiu. Todėl XF montuojama pavarų dėžė puikiai prisitaiko ir prie kelio paviršiaus ypatumų, ir prie asmeninių vairuotojo įpročių.

„Jaguar“ kūrėjai į XF įdiegė ne vieną modernų technologinį sprendimą, pavyzdžiui, vairuotojui skirtą 7 colių spalvotą į prisilietimus reaguojantį ekraną. Visų naujovių svarbiausia paskirtis – patogesnis valdymas ir daugiau komforto, automobilio viduje paliekant kuo daugiau laisvos erdvės.

Kai jūs įlipate į automobilį, XF variklio užvedimo mygtukas pulsuoja raudona spalva tarytum širdis. Kai paspaudžiate šį mygtuką, aliuminiu dekoruota „JaguarDrive Selector“ sistema pakyla sulig jūsų ranka. Tuo pat metu pasirodo oro kondicionavimo įrenginiai, o navigacijos sistema įjungia titulinį puslapį.

„Bowers & Wilkins“ aparatūra montuojama tik „Jaguar“ automobiliuose. Šį gamintoją jau seniai įvertino ir pripažino garso inžinieriai ir kiti profesionalai, kurie siekia itin kokybiško garso atkūrimo. Pasirinktinai automobilyje gali būti montuojama „Bowers & Wilkins“ 440W garsiakalbių sistema, iš kurios sklindančiu neįtikėtinai švariu garsu galės mėgautis visi esantys automobilyje.

Jaguar sukurta antrosios kartos pėsčiųjų jutimo sistema „Pedestrian Contact Sensing“ – tai vienas iš XF saugos sistemos elementų. Pėsčiųjų jutiklis sukurtas patobulinus analogišką sistemą, kuri anksčiau buvo montuojama „Jaguar XK“.

Visos versijos standartinėje įrangoje turi 6-laipsnių elektroninę automatinę pavarų dėžę, pavarų perjungimą prie vairo – „Jaguar Sequential Shift“, ABS, EBA, EBD, CBC, „Engine Drag Control“ saugumo sistemas, DSC - dinaminio stabilumo sistemą, ETC - ratų antipraslydimo sistemą, „Jaguar Drive Control“ - žiemos režimą, 6 saugos oro pagalves, pilną elektros paketą, dviejų zonų klimato kontrolę, nuolatinio greičio palaikymo, parkavimo pagalbos kontrolę, 17 colių lengvo lydinio ratlankius, oda aptrauktą prietaisų panelę, odinį saloną su 8 kryptimis elektra valdomomis priekinėmis sėdynėmis, „Jaguar Sound“ garso sistemą su valdymu ant vairo ir daugybę kitų komforto ir saugumo elementų.
„Inchcape Motors“ veiklos rezultatai ir planai


UAB „Vilniaus Vista“ yra „Inchcape Motors“ įmonių grupės narė.

UAB „Inchcape Motors” grupės įmonių apyvarta Lietuvoje siekė 329 mln. Lt. Įmonė 2007 m. pardavė 4 230 vnt. naujų „Ford”, „Hyundai”, „Isuzu“, „Mazda“ ir „Mitsubishi” automobilių ir užėmė apie 17 % Lietuvos naujų automobilių rinkos. 2008 m. planuojama padidinti apyvartą iki 400 mln. Lt., pardavimus iki 5 600 vnt., rinkos dalį iki 20 %.

UAB „Inchcape Motors” įmonei Lietuvoje priklauso bendrovės „Autovytaras”, „Vilniaus Vista“ ir „Vytaras”, kurios prekiauja „Ford”, „Hyundai”, „Isuzu“, „Jaguar“, „Land Rover“, „Mazda“ ir „Mitsubishi” automobiliais. Nuo 2007 05 21 UAB „Inchcape Motors” yra „Inchcape PLC” įmonių grupės narė. Kompanija „Inchcape” įkurta 1847 m. ir yra viena lyderiaujančių pasaulyje nepriklausoma tarptautinė prekybos automobiliais bendrovė, vykdanti savo veiklą beveik 30 valstybių. Centrinė „Inchcape PLC“ būstinė įsikūrusi Londone, Didžiojoje Britanijoje. 2007 m. „Inchcape“ grupės įmonių apyvarta siekė apie 29 mlrd. Lt. Baltijos šalyse „Inchcape” prekiauja „BMW”, „Ford”, „Hyundai”, „Isuzu“, „Jaguar”, „Land Rover”, „Mazda”, „Mini“, „Mitsubishi” automobiliais.


„Vilniaus Vista“ istorija:

1992 m. gegužės mėn. - įkurta Vilniaus Vista ir pradėta prekyba Ford automobiliais;
1992 m. gruodžio mėn. – įkurta Klaipėdos Vista;
1994 m. birželio mėn. įkurta Kauno Vista;
1994 m. sausio mėn. – atidarytas Ford Vilniaus Vista salonas Oslo g.;
2002 m. gegužės mėn. – pasirašomas kontraktas Mazda atstovavimui;
2002 m. gegužės mėn. atidarytas rekonstruotas Ford ir Mazda salonas Oslo g. Vilniuje;
2003 m. sausio mėn. atidarytas naujasis Ford ir Mazda salonas Kaune;
2003 m. vasario mėn. atidarytas naujasis Ford ir Mazda salonas Klaipėdoje;
2004 m. gegužės mėn. atidarytas naujasis Ford ir Mazda Vilniaus Vista salonas Laisvės pr.
2007 m. gegužės mėn. Vilniaus Vista tampa Inchcape įmonių grupės nare;
2008 m. sausio mėn. pasirašytas kontraktas dėl Jaguar ir Land Rover atstovavimo Lietuvoje;
2008 m. balandžio mėn. atidaromas atnaujintas Vilniaus Vista salonas Laisvės pr.

Daugiau apie „Inchcape“ kompaniją: www.inchcape.com ir www.inchcape.lt

***

Papildoma informacija:

Justas Nekrošius
Ryšių su klientais vadovas Baltijos šalims
Rinkodaros vadovas Lietuvai
„Inchcape Motors", UAB
Laisvės pr. 137, Vilnius
Tel. +370 5 216 82 26
Faks: +370 5 216 82 32
Mob. + 370 686 99 494
E-mail: justas.nekrosius@inchcape.lt
www.inchcape.lt

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

„Škoda Octavia“ - naujasis "Metų automobilis"

Pirmadienio vakarą sostinės „Litexpo" rūmuose ...

Europoje išbandyti penki nauji automobiliai

„Euro NCAP" paskelbė penkių naujų automobilių avarinius bandymus

Laukiamiausi 2012 metų automobiliai

7 naujovės, kurių nekantriai visi laukia.

Automobilių rinkos klasifikacija

Informacija apie Lietuvoje parduodamus automobilius (atnaujinta 2011 m. rugpjutį)

Vairuotojau, gali atsipalaiduoti!

Kokiose mašinose galima jaustis daugiau ar mažiau ramiai?

Naujų automobilių salonai nuodingi

Paaiškėjo, kad pavojingi ir nauji automobiliai.