Virtualus turas po Henry Ford muziejų
Atnaujinta: 2020-03-09
  • henry_ford_museum-roy-ritchie

Į bankrutuojantį Detroito miestą pažvelgti pro legendinio pramonės genijumi vadinamo Henry Ford muziejaus Dearborn MI (JAV) ekspozicijas kviečia lietuvių entuziastai iš „Positive Life ENTERPRISE". Virtualus turas po muziejaus paviljonus leidžia iš arčiau susipažinti su ryškiausiais Amerikos automobilių bei motorų pramonės istorijos pavyzdžiais

Neabejotina, nėra geresnės progos pamatyti inžinerinės minties raidos ir Amerikos moto industrijos šedevrus po vienu stogu. Henry Ford muziejuje daugiausia eksponuojami automobiliai, tačiau didžiuliame plote įsikūrusiuose paviljonuose pristatoma ryški motorų ir transporto pramonės evoliucijos istorija: nuo namų apyvokos prietaisų iki lėktuvų.

Virtualusis „Positive Life ENTERPRISE" turas po Henry Ford muziejų leidžia realistiškai pasijusti ekspozicijų salėse: virtualioje 360º erdvėje sukioti vaizdą į kairę ar dešinė, dairytis aukštyn ir žemyn, priartinti ir atitolinti objektus. Tuo įsitikinkite patys, aplankę "Henry Ford Museum Virtual Tour."

„Visą dieną praleidome Henry Ford muziejuje tarp technikos šedevrų. Iš daugiau nei dešimties virtualių taškų fotografavome lėktuvus, lenktyninius automobilius ir limuzinus, sunkvežimus ir net karietas. Šios virtualios ekskursijos „gamyba" - nuotraukų apdorojimas ir sujungimas į vientisą erdvinį vaizdą, užtruko savaitę", - pasakoja VšĮ „Positive Life ENTERPRISE" direktorius Augustinas Gruodis.

Pasak vadovo, panašios virtualios ekskursijos vis labiau populiarėja, nes leidžia žmonėms, neatsitraukus nuo savo kompiuterių, persikelti į tolimiausius pasaulio muziejus, apžiūrėti gražiausias ir įspūdingiausias vietoves.

„Virtualios ekskursijos padeda muziejams pritraukti daugiau lankytojų. Žinoma, jokia fotosesija neatstos „gyvo" apsilankymo, tačiau patenkins smalsumą ir paskatins žmones dalintis pozityviais įspūdžiais. Juk ypač jauku jaustis bendraminčių būryje, dalintis idėjomis ir bendromis vertybėmis, įkvėpiančiomis naujiems atradimams", - sako A. Gruodis.

Taigi, jei, kartais, turėsite progą apsilankyti Dearborne, prisiminkite, kad dėl milžiniško Ford muziejaus komplekso ploto, lžiūrovai čia kviečiami bilietus įsigyti keletui dienų, kad nevaržomi galėtų pamatyti visas įdomiausias ekspozicijas. Vienos dienos bilietas suaugusiajam į Detroito Henry Ford muziejų, aplankant Greenfield kaimą ir „Ford Rouge Factory" gamyklą kainuoja 14 dolerių.

Henry Ford muziejuje puikuojasi istorinės mašinos, aviacijos istoriją atspindintys lėktuvai bei XX a. Amerikos techniniai pasiekimai ir inovacijos.

Henry Ford Museum nuotr

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

„Renault Voiturette“ – 115 metų

2013 m. gruodžio 24 d. sukako 115 metų nuo tos dienos, kai

Ž. Savickas nori dar vienos eilutės Guinness World Records knygoje

Vienu didžiausių konkurso „Metų automobilis 2014"

Kaip baudžiami neblaivūs vairuotojai skirtingose pasaulio šalyse

Ar kada nors susimąstėte, kad už vieną ir tą patį Kelių eismo taisyklių pažeidimą...

„Renault AX“ – 105 metai

Prieš 105 metus, 1908 m. spalio mėn. pabaigoje...

Stipruolis Ž. Savickas sieks GUINNESS WORLD RECORDS titulo

Lapkričio pradžioje startavęs „Metų automobilio 2014"

Net patyrusiems patirties niekad nebūna per daug

Jau dvi savaitės kai vyksta Lietuvos „Metų automobilio 2014"

13 „Mitų griovėjų“ sugriautų automobilinių mitų

Laidą „Mitų griovėjai" žino beveik visi televizijos žiūrovai.

„Metų automobiliu 2014" taps vienas iš 35 dalyvių

Lapkričio 4-ąją ERGO rūmuose startavo konkursas „Metų automobilis 2014".

Greičiausi „Metų automobilio 2014“ konkurse – vokiški automobiliai

Septynioliktą kartą rengiamuose Lietuvos metų automobilio rinkimuose...