Vokiečiai įvardino patikimiausius naudotus automobilius
Atnaujinta: 2020-03-11
  • Toyota_Prius_III_20090710_front

Įvardinti Vokietijoje parduodami patikimiausi naudoti automobiliai. Atitinkamą kasmetinį reitingą sudarė leidinys „Auto Bild" ir sertifikacinio centro „TÜV" ekspertai, išanalizavę 217 kelių skirtingų amžiaus kategorijų modelių.

Patikimiausiu 2 - 3 metų senumo automobiliu pripažintas „Opel Meriva". Ekspertų duomenimis, nuvažiavus maždaug 29 000 km tik 4,2 proc. visų automobilių buvo rasta rimtų techninių gedimų. Antroje vietoje pagal patikimumą atsidūrė „Mazda2" - 32 000 km rida ir 4,6 proc. gedimų, trečioje „Toyota iQ" - 30 000 km rida ir 4,8 proc. gedimų. Blogiausiais tarp 2 - 3 m. senumo automobilių buvo pripažinti „Citroen C4", „Fiat Panda" ir „Dacia Logan".

Tarp 4 - 5 m. senumo automobilių ekspertai geriausiu pripažino „Toyota Prius". Per tokį laikotarpį modeliai vidutiniškai nuvažiuoja apie 36 000 km, rimtesnių problemų turi 7,3 proc. savininkų. Antras šį kartą liko „Ford Kuga" - 68 000 km ir 7,8 proc. gedimų, trečias - „Porsche Cayenne" - 78 000 km ir 8,1 proc. gedimų. Blogiausių trejetukas atrodo panašiai kaip ir ankstesnis - „Fiat Doblo", „Citroen C4" ir „Dacia Logan".

„Toyota Prius" nugalėjo ir tarp 6 - 7 metų senumo modelių. Per 7 metus tokie automobiliai vidutiniškai nurieda 89 000 km, rimtesnių gedimų pasitaiko tik 9,9 proc. modelių. Antras liko sportinis automobilis „Porsche 911" - 58 000 km ir 11,1 proc. gedimų. Trečia liko „Mazda2" - 63 000 km rida ir 12,1 proc. gedimų. Blogiausiais šioje kategorijoje tapo - „Dacia Logan", „Fiat Doblo" ir „Chrysler PT Cruiser".

 

Nuotrauka en.wikipedia.org ©

Parengta pagal užsienio spaudą

Autoreviu.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse ir interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „IKS" sutikimo draudžiama.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Ko nepamiršti įsigyjant automobilį

Naudingi patarimai, kokių svarbių dalykų nepamiršti prieš ir po įsigijus transporto priemonę ir norint ją įregistruoti savo vardu.

Patikrinimas: kas devintas į šalį įvežamas automobilis turės būti sunaikintas

Netinkami eksploatuoti automobiliai yra atlieka, todėl nereikia apgaudinėti pirkėjų, kad prikeltas „skenduolis" ar „frankenšteinas" yra patikimas automobilis

Naudoto automobilio pirkimas: ką reikėtų žinoti?

Praktiniai patarimai iš teisinės pusės

Automobilių pirkėjai apgaudinėjami nauju būdu

Tie, kas gudrauja veldamiesi į abejotinus sandorius ir ketina apgauti valstybę, dažniausiai apgauna patys save

10 brangiausių automobilių Pasaulyje

1963 m. „Ferrari 250 GTO" tapo brangiausiu automobiliu Pasaulyje...

Dubajuje likimo valiai paliekam super automobiliai

Vienuose miestuose veriasi smegduobės, kituose gatves nukloja šiukšlės...

Mažiausiai pirkėjų dėmesio sulaukusių automobilių penketukas

Modeliai, kuriais nusivylė ir gamintojas, ir pirkėjai...

„Nissan Micra ELLE“ – pažangiausia moters draugė

Stilinga, žavi ir mylinti didmiestį...

„Hyundai ix35“ – pažindinamės iš naujo

Labai pravartu po pertraukos vėl sėsti prie...