Žieminių padangų etalonu toliau lieka „Goodyear UltraGrip 8“
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Goodyear_UltraGrip_8_beauty_shot_sm
  • Goodyear_UltraGrip_8_beauty_shot_6_sm
  • Goodyear_UltraGrip_8_tire_treatment_sm

Keturi nepriklausomi bandymai, kuriuos atliko pripažintas automobilininkų žurnalas „Auto Motor und Sport", didžiausia Vokietijos automobilininkų asociacija ADAC (vok. Allgemeiner Deutscher Automobil-Club) ir Austrijos automobilininkų asociacija „ÖAMTC" (vok. Österreichische Automobil-, Motorrad- und Touring Club), parodė, kad „Goodyear UltraGrip 8" padangos yra puikiai pritaikytos važiuoti šlapia, apledėjusia ir apsnigta kelio danga. Šių bandymų rezultatai patvirtino anksčiau šiais metais padarytas panašias išvadas, kurias suformulavo šių padangų bandymus atlikę Vokietijos žurnalų „AutoZeitung" bei „GTÜ" ir Suomijos žurnalo „Tuulilasi" ekspertai .

Neseniai išleista „UltraGrip 8" - tai naujausias „Goodyear" žieminių padangų modelis. Tai pirmoji kryptinė padanga, gaminama pagal patentuotą „3D-BIS TechnologyTM" (blokų susikabinimo sistemos) technologiją suformuojant tolygų protektoriaus raštą. Taip išgaunamas geresnis sukibimas, sutrumpėja stabdymo atstumas ir pagerėja valdymo savybės. Kai kuriose situacijose net vienu metru trumpesnis stabdymo atstumas gali daug nulemti.

„Auto Motor und Sport" žurnalo ekspertai išbandė 205/55R16 91H dydžio „Goodyear UltraGrip 8" padangas kartu su 13 kitų gamintojų padangomis važiuodami „Volkswagen Passat" automobiliu. Kadangi šios padangos bandymų rezultatai buvo geriausi, žurnalo ekspertai suteikė jai aukščiausią šios kategorijos padangų įvertinimą ir pabrėžė, kad „UltraGrip 8" neturi ženklių trūkumų ir pasižymi labai geromis savybėmis ant apsnigtos ar šlapios kelio dangos.

Didžiausia Vokietijos automobilininkų asociacija „ADAC" taip pat išbandė „UltraGrip 8" 195/65 R 15 91T dydžio padangas, sumontuotas ant „Škoda Octavia" automobilio, ir 175/65 R 14 82T padangas, sumontuotas ant „Ford Fiesta" automobilio . Abiejuose bandymuose „Goodyear" žieminės padangos gavo aukštus įvertinimus - 195/65 R 15 91T dydžio padangos buvo įvertintos kaip „geros" už geras valdymo ant sausos kelio dangos, atsparumo slydimui vandens sluoksniu ir sukibimo su apsnigta kelio danga savybes, o 175/65 R 14 82T dydžio padangos - kaip „patenkinamos" už gerą atsparumą slydimui vandens sluoksniu posūkyje, nedideles degalų sąnaudas ir didelę ridą.

Austrijos automobilininkų asociacija „ÖAMTC" taip pat išbandė „UltraGrip 8" padangas ir 195/65R15 91T dydžio padangas įvertino kaip „labai rekomenduojamas", o 175/65R14 82T dydžio padangas - kaip „rekomenduojamas" .

„Mūsų „UltraGrip 8" žieminės padangos yra vertinamos ne tik mūsų, bet ir nepriklausomų ekspertų, kurie atskleidžia stipriąsias jų savybes ant šlapios ir apsnigtos kelio dangos, - teigė „Goodyear" Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos regiono žieminių padangų rinkodaros padalinio vadovas Fabienas Desarcon. - Akivaizdu, kad pripažinimo sulaukusios „UltraGrip 8" padangos yra vis labiau vertinamos kaip vienos geriausių šiuo metu rinkoje esančių padangų".

Išsamesnę informaciją apie „UltraGrip 8" padangas galima rasti specialioje interneto svetainėje.

____________________________
Apie „Goodyear"

„Goodyear" yra viena iš didžiausių pasaulio padangų bendrovių. Joje dirba maždaug 73 tūkstančiai žmonių, o gamyba vyksta 54 gamyklose, kurios yra 22 pasaulio šalyse. Bendrovės naujovių kūrimo centrai Akrone (Ohajo valstija, JAV) ir Colmar-Berge (Liuksemburgas) kuria moderniausius produktus ir paslaugas, kurie tampa naujais padangų pramonės etalonais. 1898 metais įkurtos bendrovės „Goodyear" kuriamos naujovės jau daugia nei 100 metų pripažįstamos automobilių pramonės standartais. Daugiau informacijos galite rasti http://www.goodyear.eu

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Svarbiausi žingsniai ruošiant automobilį žiemai: vien apie padangas galvoti nepakanka

10 žingsnių, kaip tinkamai paruošti automobilį žiemai.

Autoreviu.lt baigė ilgalaikį „Michelin Energytm Saver+“ testą

Priminsime, kad pavasarį mūsų automobiliukas buvo apmautas

Naujoji padanga „MICHELIN X-ICE North 3“

Sutrumpėjo „MICHELIN X-ICE North 3" stabdymo kelias ant ledo

Ratlankių lyginimas

Kaip jau esame rašę, laikai keičiasi ir dažnas automobilis „apmaunamas" dideliais...

Autoreviu.lt pradėjo ilgalaikį „Michelin Energytm Saver+“ testą

Jeigu automobilis senesnis, geros padangos yra tiesiog būtinos...

Nauja „Michelin“ A ir B klasės sunkvežimių padangų serija leis sutaupyti iki 515 l degalų

Vasario mėn. antrinėje padangų rinkoje pristatytos sunkvežimių padangos „Michelin X® Line

Žiema, lijundra, plikledis ir kiti pavojai

Kaip elgtis, kad žiemos keliai nekeltų pavojaus

Ką reikia daryti, norint greičiau pribaigti savo automobilį

Kasdienės klaidos, kurias daro dažnas vairuotojas

Tiems, kurie dar nepasikeitė padangų

Tiems, kurie dar nepasikeitė padangų