Automobilis su pažeistu stiklu aplenks draudikus ir keliaus tiesiai į stiklų keitimo įmonę
Atnaujinta: 2020-03-09

Draudimo bendrovės „PZU Lietuva" klientai, kurie kreipiasi dėl įskilusio ar sudužusio stiklo, nuo šiol nukreipiami tiesiai į transporto priemonių stiklų remonto ir keitimo bendrovę „Carglass®". Tokiu būdu draudimo įmonė sutrumpino žalos administravimo kelią - automobilio stiklas remontuojamas arba keičiamas greičiau ir tam reikia mažiau biurokratinių procedūrų.

Automobilių stiklus remontuosianti ir keisianti įmonė „Carglass®" pati tiesiogiai su vairuotoju suderina paslaugos suteikimo laiką, surenka reikalingus dokumentus ir suremontuoja arba pakeičia stiklą, priklausomai nuo pažeidimo tipo, dydžio ir vietos.

„Automobilis su išdaužtu stiklu yra nebenaudojamas, todėl stengiamės sutrumpinti laiką, kuomet vairuotojas laukia stiklo pakeitimo. Pastebėjome, kad jau pirmo skambučio metu klientas nori žinoti, ar automobiliui reikalingas stiklas yra tiekėjų sandėlyje ir kiek teks laukti pakeitimo. Perdavę šį darbą stiklų remonto profesionalams, sumažinome klientų kreipimųsi į draudimo kompaniją skaičių, suteikėme klientui galimybę iš karto susitarti dėl remonto. Kai nukentėjęs automobilis atgabenamas tiesiai pas meistrus, jie sutvarko ir dokumentus. Pasirinkome pasaulinius stiklų keitimo lyderius - mūsų klientai pateko į patikimas rankas", - sako „PZU Lietuva" Žalų departamento direktorius Gytis Matiukas.

Anot jo, draudimo bendrovės išmokos už stiklų keitimą pagal kasko draudimo sutartis šiemet išaugo dvigubai. Tokį augimą lėmė naujesnis apdraustų automobilių parkas - kasko draudimu apdraudžiami naujesni ir brangesni automobiliai, kurių nuostoliams atlyginti atitinkamai skiriama daugiau lėšų.

G. Matiuko teigimu, 8 iš 10 kasko draudimą perkančių vairuotojų įsigyja platesnę draudimo apsaugą. Vairuotojai patenkinti galimybe sudužusį stiklą skubiai pakeisti - naują stiklą galima sumontuoti dar tą pačią dieną.

„Carglass®" vadovas Jurij Končanin ragina atkreipti dėmesį į priekinių stiklų įdaužas: „Pastebėję pažeidimą nuo akmenuko - nedelskite, nes dažnai pakanka suremontuoti įdaužą nekeičiant stiklo. Mūsų klientai jau įvertino stiklo remontą - paslauga užtrunka vos pusvalandį."

J. Končanin pabrėžė, kad „Carglass®" yra pasaulyje pirmaujanti transporto priemonių stiklų remonto ir keitimo bendrovė, lyderio pozicijas ji išsikovojo ir Lietuvoje. Bendrovei stiklus tiekia visų populiariausių pasaulio automobilių gamintojai, čia stiklus keičia ir „Porsche", „BMW", „Mercedes-Benz", „Audi" bei kitų markių automobilių savininkai.

G.Matiuko teigimu, nuo šiol klientui, turinčiam kasko draudimą, dėl sudužusio stiklo pakaks tik vieną kartą paskambinti ir vieną kartą nuvykti į stiklų keitimo bendrovę, o bendrauti su draudimo bendrove nebebus poreikio.

Jei klientas pagal draudimo sutarties sąlygas turi galimybę stiklą remontuotis savo pasirinktame servise, tokiu atveju žalos administravimą atliks įmonė „Carglass®", o stiklą klientas remontuosis arba keisis savo pasirinktoje įmonėje.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

ESTT: nubrėžtos automobilio durelės stovėjimo aikštelėje – draudiminis (eismo) įvykis

Kai automobilis apgadinamas transporto priemonėms stovint vietoje, šiuo metu draudikai atsisako išmokėti draudimo išmoką. Vis dėlto tokia išmoka asmeniui priklauso.

Draudikai įspėja: 5 situacijos, dėl kurių laukia daugiausiai galvos skausmo

5 klasikinės situacijos, kurias gali tekti spręsti savarankiškai net ir turint privalomą vairuotojų civilinės atsakomybės draudimą.

Gyvenk greitai, mirk jaunas arba kai „GTA“ tampa realybe

Daugelis yra jei ne žaidęs, tai bent girdėjęs apie žaidimų seriją „GTA"...

Krovinių ir vilkikų draudimas – padėtis Lietuvoje šiandien

Lietuvoje kyla aistros dėl krovinių ir krovininio transporto draudimo kainų.

Automobilių vagysčių industrija

Paradoksalu, tačiau automobilių vagystės...

Kas dažniau sukelia eismo įvykius – vyrai ar moterys?

Nepriklausomai nuo šalies ir jos gyventojų plaukų spalvos, beveik visame pasaulyje populiarūs anekdotai apie ...

Kauno autodienos 2008

Fotoreportažas iš parodos „Kauno autodienos 2008”.