Avarinis spynų atidarymas
Atnaujinta: 2020-03-09
  • prisimatuojam
  • rakinam
  • atrakinom
  • spynele
  • spyn_par

Ne vienam automobilio savininkui pažįstamas nemalonus jausmas, kai netikėtai suveikus signalizacijai užsirakina užvesto automobilio durelės ar, atėjus prie automobilio, staiga paaiškėja, kad raktai kažkur dingo. Jeigu atsarginiai raktai toli, pasirinkimas tokiu atveju nebūna didelis: galima daužti stiklą, mėginti atrakinti dureles savarankiškai arba skambinti specialistams, užsiimantiems avariniu durų atidarymu. Šis būdas bene pigiausias, nes, pasak „Žaliakalnio raktų dirbtuvės" vadovo Arvydo Stankevičiaus, jų specialistai dureles atrakinta taip, kad nebūtų pažeista nei spynelė, nei durelės.

Ruošiamasi darbui

Turintys specialius prietaisus specialistai dureles atrakina tarsi raktu. Kiek kainuos avarinis durelių atrakinimas priklauso nuo iškvietimo laiko ir automobilio. Darbo dieną užsikirtusį trečią „VW Golf" atidaryti kainuos pigiau negu šeštadienio vakare užsirakinusį naujausio modelio „BMW". Tiek vienu, tiek kitu atveju automobilis bus atidarytas be jokių liekamųjų pasekmių. Deja, dėl darbo specifikos, smulkaus automobilių spynelių be rakto atidarymo aprašymo pateikti negalime.

Viens, du...

Pasak A. Stankevičiaus, praktika rodo, kad „BMW" - sunkiausiai atrakinami automobiliai, todėl jų atidarymas yra bene brangiausias, tačiau tokio atvejo, kad automobilis nebūtų atrakintas, jis neprisimena.

Automobilis atrankintas

Paprastai darbo dieną „Žaliakalnio raktų dirbtuvės" meistrai sulaukia 5-6 iškvietimų.
A. Stankevičius taip pat papasakojo, kad net ir pametus automobilio raktą liūdėti nereiktų. Meistrai ne tik atidarys tokio automobilio dureles, bet ir, prireikus, pagamins naują raktą.

Išardyta spynelė ir ruošinys

Tam išimama automobilio spynelė ir pagal ją, panaudojus rakto ruošinį, padaroma rakto kopija. Užprogramuoti raktą taip pat galima. Šiuo atveju kainą taip pat lemia darbų apimtys, priklausančios nuo rakto sudėtingumo.

Formuojamas naujas raktas

Taigi, jei jau taip atsitiko, kad jūsų automobilis užsirakino, o atsarginių raktų po ranka nėra, skambinkite avarinio atrakinimo specialistams. Tokiu atveju būsite garantuotas, kad jūsų automobilis bus atrakintas tvarkingai ir saugiai.

ŽALIAKALNIO RAKTŲ DIRBTUVĖ

Kalbėjosi V. Misevičius

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Automobilių vagysčių industrija

Paradoksalu, tačiau automobilių vagystės...

Vagysčių mažėja, tačiau ne taip greitai, kaip norėtųsi

Automobilių bei transporto priemonių vagystės šalies kriminalinių nusikaltimų struktūroje užima žymią vietą.

Automobilių vagies prisipažinimas

Rusijos žiniasklaidoje pasirodė įdomus straipsnis, kurio autorius teigia gavęs interviu iš automobilių vagystėmis užsiimančio žmogaus.