Internetas padėjo susigrąžinti pavogtą „Corvette“
Atnaujinta: 2020-03-09
  • auto-1
  • auto-4
  • auto-5
  • auto-6

Panašu, kad internetui išplitus po visą pasaulį, retų ar senovinių automobilių vagims atėjo sunkūs laikai. Nelabai seniai visi senų automobilių mėgėjų puslapiai ir forumai mirgėjo informacija apie tai, kad per kasmetinę senovinių automobilių parodą, vykstančią Pebl Byče, Kalifornijoje, buvo pavogti keli klasikiniai modeliai. Tarp pavogtų buvo ir raudonas 1962 m. gamybos „Corvette".

Šeimininkas Petas Monachanas pasakojo, kad automobilis buvo pavogtas 2013 m. rugpjūčio 17 d. Apie pusę devynių, palikęs automobilį stovėjimo aikštelėje, šeimininkas nuėjo vakarieniauti. Ryte, prieš aštuonias atėjęs į tą pačią aikštelę, savo 1962 m. „Chevrolet Corvette Roadster" jis neberado.

Liudininkai pasakojo, kad automobilio aikštelėje nebematė jau pusę dešimtos, tačiau pagalvojo, kad šeimininkas išvyko pats. Netoli stovėjimo aikštelės yra įsikūrusi atvira lauko kavinė, tad jos lankytojai tikrai būtų girdėję automobilio variklį, tad įtariama, kad vagys automobilį tiesiog įstūmė į specialiai tam atvarytą furgoną.

Naujiena apie pavogtą automobilį tuoj pat pasklido „Corvette" mėgėjų forumuose ir tai davė rezultatų. Automobilio savininko teigimu, kažkas išvydo jo automobilį stovintį vienoje iš San Chosė miesto gatvių ir iškart apie tai informavo tikrąjį šeimininką. Šiandien „Corvette" jau grįžo pas Petą.

Taip pat Pebl Byče buvo pavogtas 1961 m. gamybos baltas kabrioletas „Impala", geltonas 1957 m. gamybos „Chevrolet Bel Air" ir raudonas 1961 m. gamybos „Chevrolet Impala". Policija jų vis dar ieško.

Parengta pagal užsienio spaudą

Autoreviu.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse ir interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „IKS" sutikimo draudžiama.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

ESTT: nubrėžtos automobilio durelės stovėjimo aikštelėje – draudiminis (eismo) įvykis

Kai automobilis apgadinamas transporto priemonėms stovint vietoje, šiuo metu draudikai atsisako išmokėti draudimo išmoką. Vis dėlto tokia išmoka asmeniui priklauso.

Draudikai įspėja: 5 situacijos, dėl kurių laukia daugiausiai galvos skausmo

5 klasikinės situacijos, kurias gali tekti spręsti savarankiškai net ir turint privalomą vairuotojų civilinės atsakomybės draudimą.

Gyvenk greitai, mirk jaunas arba kai „GTA“ tampa realybe

Daugelis yra jei ne žaidęs, tai bent girdėjęs apie žaidimų seriją „GTA"...

Krovinių ir vilkikų draudimas – padėtis Lietuvoje šiandien

Lietuvoje kyla aistros dėl krovinių ir krovininio transporto draudimo kainų.

Automobilių vagysčių industrija

Paradoksalu, tačiau automobilių vagystės...

Kas dažniau sukelia eismo įvykius – vyrai ar moterys?

Nepriklausomai nuo šalies ir jos gyventojų plaukų spalvos, beveik visame pasaulyje populiarūs anekdotai apie ...

Kauno autodienos 2008

Fotoreportažas iš parodos „Kauno autodienos 2008”.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: