Mercedes-Benz GLS“ modelių prabangos ir dydžio revoliucija
Atnaujinta: 2020-03-09
  • 18C1071_004
  • 18C1072_100
  • 19C0480_047

Šių metų pabaigoje pirmuosius klientus turėtų pasiekti „Mercedes-Benz GLS" S klasės visureigiai. Juos kuriant panaudota daug revoliucinių technologijų - automobilio komforto, pavaros ir multimedijos sistemose jau yra ne viena naujovė, kuri į kitus modelius atkeliaus tik po kelerių metų. Tačiau bene daugiausia naujovių yra automobilio salone: „Mercedes-Benz" pasiekė, jog visi septyni keleiviai galėtų keliauti išskirtinai patogiai ir apsupti aukščiausios prabangos.

Mercedes-Benz GLS“

Gamintojo požiūrį, jog kelionė turi būti vienodai patogi, nepaisant sėdimos vietos, geriausiai pabrėžia automobilio komfortas: orinė pakaba „Airmatic" bus montuojama jau standartinėje naujojo „Mercedes-Benz GLS" įrangoje. Tai - sistema, užtikrinanti maksimaliai komfortišką važiavimą nepaisant apkrovos: naudodama daugybę jutiklių bei algoritmų ji realiu laiku koreguoja suspaudimo jėgą ir užtikrina komfortą ir priekyje, ir trečioje sėdynių eilėje sėdintiems keleiviams.

 

Patogumas visiems

Naujojo GLS ratų bazė - 60 mm ilgesnė nei pirmtako (3 135 mm). Toks sprendimas leido išplėsti erdvę salone, ypač antroje eilėje, kurioje vietos kojoms padaugėjo 87 mm.

Mercedes-Benz GLS“

Automobilyje standartiškai montuojama trivietė galinė sėdynė, tačiau ją galima pakeisti į dvi komfortiškas individualias. Tarp jų esanti erdvė leidžia labai lengvai patekti į trečiąją sėdynių eilę - tai itin patogus funkcionalumas, ypač kai antroje sėdynių eilėje sumontuotos vaikų kėdutės.

Visos sėdynės standartiškai valdomos elektra, taip pat ir funkcija „Easy-Entry", dėl kurios lengviau patekti į trečiąją eilę: vieno mygtuko spustelėjimu antros eilės sėdynės atlošas nulenkiamas, o sėdimoji dalis pastumiama maksimaliai į priekį.

Automobilio viduje yra taip erdvu, kad net trečioje eilėje patogiai telpa žmonės iki 194 cm ūgio. Be to, dviem individualioms trečios eilės sėdynėms galima užsakyti šildymo funkciją, taipogi prie jų yra įrengti puodelių laikikliai bei USB lizdai.

Mercedes-Benz GLS“

GLS gali būti įrengiama net penkių zonų klimato kontrolė - trečios eilės keleiviai gali reguliuoti oro temperatūrą atskirai nuo sėdinčiųjų priekyje. Lubose įmontuotiems ortakiams šilumą tiekia papildomas elektrinis ventiliatorius bei atskiras oro kondicionierius.

Vieno mygtuko paspaudimo užtenka, kad visos patogios sėdynės būtų nulenktos ir GLS salone atsivertų 2 400 litrų bagažinės erdvė. Trečios ir antros eilės sėdynės gali būti nulenktos ir sudaryti visiškai lygų dugną, o krovinį įdėti tampa lengviau vieno mygtuko paspaudimu 50 mm nužeminus bagažo skyriaus slenkstį.

 

Išskirtinė papildoma įranga

GLS suteikiamas komfortas - kaip S klasės sedane, tačiau papildomai užsakomos įrangos sąraše yra ir visiškai unikalių atributų. „Rear Comfort package Plus" pakete yra didesnis centrinis porankis su puodelių laikikliais, patogesni prabangūs galvos atlošai ir reguliuojamos šoninės atramos, o antroje sėdynių eilėje - didelis porankis, kuriame įmontuota 7 colių įstrižainės planšetė. Nors dailiai integruota į porankį, ją galima išimti ir valdyti įvairias sistemos „Mercedes-Benz User Experience" (MBUX) funkcijas sėdint ant galinės sėdynės.

„Mercedes-Benz GLS" gali būti šildomos visos trys sėdynių eilės, o pirmos dvi - dar ir ventiliuojamos bei turinčios kelias masažo programas. Papildomai užsakoma sistema, kontroliuojanti laikikliuose įstatytų puodelių temperatūrą (šildanti arba vėsinanti).

Priekinių sėdynių galvos atlošuose papildomai montuojami 11,6 colio įstrižainės ekranai, kuriuose keleiviai gali žiūrėti filmus, skaityti, naudotis interneto naršykle ir kitais funkcionalumais, prijungti asmeninius įrenginius - telefoną ar planšetę. Kiekvienas ekranas rodo individualią, tam keleiviui aktualią informaciją.

Su paketu „Air Balance" automobilyje montuojamas oro jonizatorius, papildomas filtras, o salonas užpildomas unikaliu, specialiai „Mercedes-Benz" sukurtu kvapu. Išmaniųjų laikrodžių „Garmin" arba „Mercedes-Benz vivoactive® 3" naudotojai pajus ir papildomos naudos - automobilis pagal šių laikrodžių perduodamą informaciją (streso lygį, miego kokybę ir kt.) nustatys aplinkos apšvietimą ir kitus parametrus.

Naujieji S klasės visureigiai „Mercedes-Benz GLS" Lietuvoje debiutuos antroje šių metų pusėje, o pirmieji modeliai klientams bus pristatyti 2019 m. pabaigoje.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Naujasis „Mercedes-Benz GLA" - dar kompaktiškesnis, tačiau erdvesnis

„Mercedes-Benz" pristatė jau aštuntąjį dabartinės kompaktinių automobilių gamos modelį - naująjį GLA visureigį.

Mercedes-Benz GLS“ modelių prabangos ir dydžio revoliucija

Šių metų pabaigoje pirmuosius klientus turėtų pasiekti „Mercedes-Benz GLS" S klasės visureigiai.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

10 brangiausių automobilių Pasaulyje

1963 m. „Ferrari 250 GTO" tapo brangiausiu automobiliu Pasaulyje...

„Mercedes Benz Citan“ karavanas Vilniuje

Europoje „Citan" pristatymas įvyko 2012 m. pabaigoje...

Paskutinės klasikinių sedanų dienos?

Sedanas -kėbulo forma, kuri dešimtmečiais asocijavosi su automobiliais.

„Maybach“ neparduodamas

Toks vokiečių nenoras perleisti nors ir nuostolingą, bet garsų automobilių gamintoją kinams visiškai suprantamas

Automobilizmui nusipelniusios moterys – Mercedes Elinek

Sutikite, kad vyrauja stereotipinė nuomonė: automobilis - tik vyriškas žaisliukas, o rimtai užsiimti automobilizmu gali tik vyrai

Automobilių rinkos klasifikacija

Informacija apie Lietuvoje parduodamus automobilius (atnaujinta 2011 m. rugpjutį)