Pasaulinė premjera IAA: Hankook pristatė naują sunkvežimių padangų seriją
Atnaujinta: 2020-03-09
  • hankook

2012 metų rugsėjo 18 dieną premium klasės padangų gamintojas Hankook sėkmingai pristatė e-Cube MAX sunkvežimių padangų seriją Hanoveryje. Radialinių komercinių transporto priemonių padangų e-Cube MAX koncepcija sukurta siekiant maksimalaus efektyvumo ir energijos vartojimo taupymo. Šios padangos draugiškos aplinkai.

Nauja Hankook sunkvežimių padangų serija susideda iš priekinės ašies AL10, varančiosios ašies DL10 + ir priekabos TL10 + + padangų. Kuriant šias padangas vis didesnis dėmesys buvo skiriamas tolimųjų reisų transporto priemonių sklandumui ir važiavimo veiksmingumui užtikrinti. Siekiant šio tikslo, priekinės ašies padangoms AL10+ buvo panaudota nauja Spiralinė technologija. Naujoji technologija efektyviai sumažina kuro sąnaudas ir paailgina padangų gyvavimo laiką. Be to, šios technologijos dėka, užtikrinamos geresnės vairavimo stabilumo ir pasipriešinimo riedėjimui savybės. Varančiosios ašies DL10+ padangos sukurtos su 3 dimensijų skirtingomis lamelėmis, kurios suteikia geresnį valdymą ir stabilumą. Patentuota Hankook dizaino technologija užtikrina subalansuotą padangų slėgio pasiskirstymą. Padangų protektorius sustiprintas struktūrizuotos juodos anglies pluošto mišiniu, kuris suteikia saugumo.

„Naujoji e-Cube MAX serija yra logiškas papildymas mūsų  e-Cube serijai, kuri jau ypač sėkmingai įsitvirtinusi rinkoje ir net pranoksta ją savo draugiškumu aplinkai bei ekonominiu veiksmingumu. Ekologija ir ekonomika vis labiau tampa lemiamu veiksniu pirkimo sprendimo priėmimui sunvežimių sektoriuje, - aiškino Hankook padangų prezidentas ir generalinis direktorius Europoje Jin-Wook Choi, - „Mes nuolat investuojam į mokslinius tyrimus ir plėtrą, kad pasiūlytume savo klientams modernius su aukščiausiu techniniu lygiu padangų sprendimus."

„Ford Motor" kompanija apdovanojo Hankook padangas

Padangų gamintojas Hankook buvo vienintelis padangų tiekėjas pagerbtas šių metų pasaulio apdovanojimuose už prisidėjimą prie Ford vertybių ir veiklos praktikos, kurių dėka kompanija pasiekė technologijos ir tiekimo efektyvumą. Šis apdovanojimas jau trečias nuo 2005 metų.

Nuo 1999 metų Hankook tiekia padangas kaip originalią įrangą Ford automobiliams. „Hankook sukūrė ir išlaikė tvirtą ryšį su Ford Motor kompanija,- teigė Hankook viceprezidentas pasaulyje Bryan Woo,- Ford yra gyvybiškai svarbi mūsų bendro verslo dalis, leidžianti pasiekti naujus klientus, suteikiant jiems galimybę patirti mūsų padangų kokybę ir našumą".

„Ford" prezidentas ir generalinis direktorius Alan Mulally padėkojo visiems Ford tiekėjams ir palinkėjo toliau bendradarbiauti. „Mūsų tiekėjai atlieka labai svarbų vaidmenį Ford augimui visame pasaulyje. Mes esame labai dėkingi už jų darbą tarnauti mūsų klientams."

Hankook visame pasaulyje tiekia padangas kaip originalią įrangą tokiems Ford automobilių modeliams kaip Fiesta, EDGE, Taurus, Explorer, Flex, Fusion, Mondeo, Transit, Kuga, E-250, E-350, F-150 ir Lincoln. Glaudžiai bendradarbiaudami su „Ford", Hankook padangų inžinieriai ir toliau stengiasi sukurti padangas, didžiausią dėmesį kreipdami į platų dydžių asortimentą, ilgaamžiskumą ir veiklos savybes, ko klientai ir ateina tikėdamiesi iš Ford ir Hankook produktų.

Hankook nuolat plečia savo portfelį tiekdama padangas Premium klasės automobilių, lengvųjų ir komercinių sunkvežimių gamintojams. 2011 metais Hankook padangų tiekimas visame pasaulyje padidėjo net 43%.  Hankook trokšta suteikti didžiausia kokybę, vairavimo pasitenkinimą ir pademonstruoti savo meistriškumą klientams, todėl nuolat investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą per savo penkis pasaulinius tyrimų ir plėtros centrus esančius Korejoje, Vokietijoje, JAV, Kinijoje.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Dažniausi automobilių gedimai

Automobilių gedimų požymiai, priežastys, remonto būdai. Variklio gedimai, elektronikos, važiuoklės, duslintuvo, stabdžių gedimai, kėbulo pažeidimai

Naujoji padanga „MICHELIN X-ICE North 3“

Sutrumpėjo „MICHELIN X-ICE North 3" stabdymo kelias ant ledo

Autoreviu.lt pradėjo ilgalaikį „Michelin Energytm Saver+“ testą

Jeigu automobilis senesnis, geros padangos yra tiesiog būtinos...

Tiems, kurie dar nepasikeitė padangų

Tiems, kurie dar nepasikeitė padangų

Ratlankiai puošia ir suteikia pranašumo

Žinomi automobilių gamintojai jau nuo seno savo modelius puošia akiai maloniais lengvojo lydinio ratlankiais...

Dėvėtų padangų perdirbimas išsprendžia ekologines problemas

Be šeimininkų, pakelėse ir neprižiūrimose teritorijose paliktos dėvėtos padangos vis dar nesulaukia rimto ir atsakingo visuomenės požiūrio

Vakarų Lietuvos keliais

Lietuva nėra labai didelė, tad norint ją galima apvažiuoti per dieną...

Mobili ir greita pagalba prakiurus padangai

Mobili ratų taisykla - laiką taupantis padangų montavimo ir...

Kauno autodienos 2008

Fotoreportažas iš parodos „Kauno autodienos 2008”.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: