Pasauliui pristatyta naujoji „Mercedes-Benz“ E klasė
Atnaujinta: 2020-03-09
 • Mercedes-Benz_E-Class__E_350_e__EXCLUSIVE__3___2_
 • Mercedes-Benz_E-Class__E_220_d__AVANTGARDE
 • Mercedes-Benz_E-Class__E_350_e__EXCLUSIVE__2_
 • Mercedes-Benz_E-Class__E_400_4MATIC__AMG_Line
 • Mercedes-Benz_E-Class__E_220_d__AVANTGARDE__2_
 • Mercedes-Benz_E-Class__E_220_d__AVANTGARDE__3___6_
 • Mercedes-Benz_E-Class__E_220_d__AVANTGARDE__3_
 • Mercedes-Benz_E-Class__E_220_d__AVANTGARDE__7_
 • Mercedes-Benz_E-Class__E_220_d__AVANTGARDE__2___5_
 • Mercedes-Benz_E-Class__E_350_e__EXCLUSIVE__2___1_
 • Mercedes-Benz_E-Class__E_350_e__EXCLUSIVE__3_
 • Mercedes-Benz_E-Class__E_350_e__EXCLUSIVE
 • Mercedes-Benz_E-Class__E_400_4MATIC__AMG_Line__2_
 • Mercedes-Benz_E-Class__E_400_4MATIC__AMG_Line__3_
 • Mercedes-Benz_E-Class__E_400_4MATIC__AMG_Line__4_
 • Mercedes-Benz_E-Class__E_400_4MATIC__AMG_Line__5_

Vokiečių automobilių gamintojas „Mercedes-Benz" šiandien Detroito automobilių parodoje pristatė naujausią E klasę. Jau prieš kurį laiką buvo pristatytos šio modelio interjero inovacijos bei dalis techninių detalių, o šiandien įvyko oficiali šio automobilio pasaulinė premjera. „Mercedes-Benz" koncernas pristatydamas naująjį modelį pakėlė verslo klasės automobilių kartelę dar aukščiau.

Ilgesnė ratų bazė ir aptakesnis dizainas

Detroite pristatyto naujojo „Mercedes-Benz" E klasės automobilio dizainas pasižymi nuosekliomis linijomis, aptakumu ir kiekvienai šio modelio linijai atskiromis dizaino detalėmis. Pavyzdžiui, skiriasi bazinės versijos, Exclusive, Avantgarde ir AMG linijų modeliuose priekinės automobilio grotelės ir „Mercedes-Benz" ženklo vieta bei dydis. Tai automobiliui suteikia išskirtinumo, pabrėžiant atskiriems modeliams būdingas charakteristikas. Didelio diametro ratai, platūs ir ilgi automobilio galiniai sparnai suteikia daugiau masės pojūčio ir žymi galingą automobilio charakterį.

Pagrindinės charakteristikos pozicionuoja šį modelį tarp S ir C klasės automobilių. Naujojo E klasės modelio ratų bazė yra 65 milimetrais ilgesnė (2939 mm), lyginant su šio modelio pirmtaku, o bendras automobilio ilgis padidėjo 43 milimetrais (4923 mm). Tačiau padidėjusios automobilio bazės, inžinieriai pasistengė ir naujojo E klasės modelio aerodinamis parametras siekia 0,23.

Inovatyvus E klasės interjeras

Modernus ir inovacijų kupinas interjeras nepaliks abejingų. Viena didžiausių inovacijų - sujungti du aukštos rezoliucijos 12,3 colio ekranai, kuriems galima parinkti vieną iš trijų atvaizdavimo stilių „Classic", „Sport", „Progressive". Taip pat pristatoma unikali vairo funkcija - E klasės modelio vairas turės lietumui jautrias zonas, kurios reaguos į vairuotojo pirštų judesius aukštyn / žemyn ir į šonus - panašiai kaip išmaniuosiuose telefonuose ir planšetėse. Ši funkcija jau buvo naudojama centrinėje valdymo panelėje ir kituose „Mercedes-Benz" modeliuose, tačiau lietimui jautrias zonas ant vairo, leisiančias patogiau keisti automobilio nustatymus, galės išbandyti tik E klasės vairuotojai.

Kaip jau įprasta naujiems „Mercedes-Benz" automobiliams ypatingas dėmesys skiriamas interjero dizainui. E klasėje naudojamos aukščiausios kokybės interjero medžiagos - atvirų porų mediena, oda, metaliniai akcentai. Šiomis medžiagomis sukuriamas grakščių linijų, inteligentiškas ir itin komfortabilus interjeras. Taip pat šioje automobilių kategorijoje pristatoma naujovė - šildomi durų porankiai ir centrinė valdymo panelė.

Naujasis E klasės modelis bus komplektuojamas su 4 skirtingais varikliais. E 200 modelyje bus montuojamas 2 litrų tūrio benzininis 184 AG (135 kW) galios variklis, E 220 d - dyzelinis 2 litrų 195 AG (143 kW), E 350 d - dyzelinis 3 litrų 258 AG (190 kW) galios variklis. Hibridinio „Mercedes-Benz E 350 e" modelio bendra galios sistema išvystys 249 AG (205 kW) galią ir 600 Nm sukimo momentą. Visuose E klasės modeliuose variklio galia į ratus perduodama per 9G-TRONIC devynių pavarų automatinę pavarų dėžę.

Vokiečių koncernui įprastai skiriant didžiulį dėmesį saugos ir pagalbinėms sistemoms, naujoje E klasėje diegiamos persirikiuoti padedanti Active Lane-change Assistant sistema, automobilio stabdymo efektyvumą didinanti Active Brake Assist sistema, kuri kartu su Evasive Steering Assist sistema, padeda identifikuoti pėsčiuosius ir padeda jų išvengti, apie objektus esančius nematomoje zonoje perspėjanti Active Blind Spot Assist sistema ir daugybė kitų saugos ir pagalbinių sistemų, didinančių važiavimo komfortą ir maksimaliai padedanti išvengti susidūrimų ir kitų incidentų.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Naujasis „Mercedes-Benz GLA" - dar kompaktiškesnis, tačiau erdvesnis

„Mercedes-Benz" pristatė jau aštuntąjį dabartinės kompaktinių automobilių gamos modelį - naująjį GLA visureigį.

Mercedes-Benz GLS“ modelių prabangos ir dydžio revoliucija

Šių metų pabaigoje pirmuosius klientus turėtų pasiekti „Mercedes-Benz GLS" S klasės visureigiai.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

10 brangiausių automobilių Pasaulyje

1963 m. „Ferrari 250 GTO" tapo brangiausiu automobiliu Pasaulyje...

„Mercedes Benz Citan“ karavanas Vilniuje

Europoje „Citan" pristatymas įvyko 2012 m. pabaigoje...

Paskutinės klasikinių sedanų dienos?

Sedanas -kėbulo forma, kuri dešimtmečiais asocijavosi su automobiliais.

„Maybach“ neparduodamas

Toks vokiečių nenoras perleisti nors ir nuostolingą, bet garsų automobilių gamintoją kinams visiškai suprantamas

Automobilizmui nusipelniusios moterys – Mercedes Elinek

Sutikite, kad vyrauja stereotipinė nuomonė: automobilis - tik vyriškas žaisliukas, o rimtai užsiimti automobilizmu gali tik vyrai

Automobilių rinkos klasifikacija

Informacija apie Lietuvoje parduodamus automobilius (atnaujinta 2011 m. rugpjutį)