Techninė pagalba kelyje bus teikiama visiems vairuotojams
Atnaujinta: 2020-03-09

Techninės pagalbos kelyje draudimas tapo prieinamas visiems vairuotojams. Nuo gegužės mėnesio Europos bendrovė „ERGO Insurance" Lietuvoje pagalbos kelyje draudimą pradėjo siūlyti ir besidraudžiantiems privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu, anksčiau šiuo draudimu bet kada apsidrausti galėdavo tik kasko draudimo klientai.

„Kai prieš daugiau nei dešimtmetį pasiūlėme kasko draudimo klientams šį draudimo produktą, tai buvo visiška naujovė Lietuvoje. Šiandien ji yra tapusi savotišku rinkos standartu ir nebeatskiriama kasko draudimo dalimi. Kartu su kasko draudimu pagalbos kelyje draudimą įsigyja 80 proc. klientų", - teigia Europos bendrovės „ERGO Insurance" Civilinės atsakomybės, nelaimingų atsitikimų, transporto priemonių ir sveikatos draudimo departamento direktorius Audrius Pilčicas. Jis atkreipia dėmesį, jog bendrovė jau vienuolika metų laikas nuo laiko rengia akcijas, kurių metu privalomojo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo klientams dovanojamos techninės pagalbos kelyje kortelės, dabar šį produktą bet kada galės įsigyti visi bendrovės klientai.

Techninės pagalbos kelyje draudimas kartu su privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu būna skirtingų apimčių. Siauriausia užtikrina, kad po eismo įvykio nemokamai bus transportuotas automobilis. Platesni variantai apima ne tik techninę pagalbą kelyje, bet ir pakaitinį automobilį, atsarginių raktelių, pritrūkus - degalų atvežimą, taip pat automobilio saugojimą, klientų apgyvendinimą viešbutyje, jeigu automobilis sugenda kelionės metu.

A. Pilčicas skaičiuoja, kad siauriausios apimties draudimas metams standartiškai tekainuos 8 litus, plačiausios, į kurią įeina ir pakaitinio automobilio paslauga - nuo 129 litų. Per pirmas dvi paslaugos teikimo dienas, sudarėme keliasdešimt privalomojo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo sutarčių, kuriose buvo numatyta ir pagalbos kelyje draudimo apsauga.

Pasak draudimo bendrovės atstovo, pagalbos draudimo klientams dažniausiai prireikia automobilio transportavimo po eismo įvykio, taip pat sparčiai populiarėja pakaitinio automobilio paslauga.

Bendrovė pakaitinį automobilį kasko draudimo klientams suteikia tuomet, kai po draudžiamojo įvykio savą automobilį servise tenka palikti ilgiau nei parai. Apie 95 proc. atvejų vairuotojai dėl pakaitinio automobilio kreipiasi po eismo įvykio, rečiausiai jo prireikia automobiliui sugedus. ERGO savo lėšomis išnuomoja kompaktinės klasės ne senesnį kaip 5 metų automobilį. Draudimo bendrovės duomenimis, paprastai vairuotojams pakaitinio automobilio prireikia 7 dienoms. Skaičiuojant rinkos kainomis, vienam vairuotojui tokį pakaitinį automobilį išsinuomoti savaitei vidutiniškai atsieitų beveik 1,3 tūkst. litų.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

ESTT: nubrėžtos automobilio durelės stovėjimo aikštelėje – draudiminis (eismo) įvykis

Kai automobilis apgadinamas transporto priemonėms stovint vietoje, šiuo metu draudikai atsisako išmokėti draudimo išmoką. Vis dėlto tokia išmoka asmeniui priklauso.

Draudikai įspėja: 5 situacijos, dėl kurių laukia daugiausiai galvos skausmo

5 klasikinės situacijos, kurias gali tekti spręsti savarankiškai net ir turint privalomą vairuotojų civilinės atsakomybės draudimą.

Gyvenk greitai, mirk jaunas arba kai „GTA“ tampa realybe

Daugelis yra jei ne žaidęs, tai bent girdėjęs apie žaidimų seriją „GTA"...

Krovinių ir vilkikų draudimas – padėtis Lietuvoje šiandien

Lietuvoje kyla aistros dėl krovinių ir krovininio transporto draudimo kainų.

Automobilių vagysčių industrija

Paradoksalu, tačiau automobilių vagystės...

Kas dažniau sukelia eismo įvykius – vyrai ar moterys?

Nepriklausomai nuo šalies ir jos gyventojų plaukų spalvos, beveik visame pasaulyje populiarūs anekdotai apie ...

Kauno autodienos 2008

Fotoreportažas iš parodos „Kauno autodienos 2008”.