Alos Pugačiovos automobiliai
Atnaujinta: 2020-03-09
  • audi_tt_
  • ziguliai
  • pulman
  • hummer1
  • 06_Bentley_ArnageR_26
  • rolls_royce_phantom
  • Aidas-Logo-11

Ala Borisovna Pugačiova ne kartą nugalėdavo likimą ir kaskart atgimdavo iš pelenų tarytum feniksas.

O viskas dėl to, kad dainininkė Ala Pugačiova - tai „phenomenon", retas ir neįprastas reiškinys.

Kai 1949 metų balandžio 15 dieną Zinaidos Archipovnos Odegovos ir Boriso Michailovičiaus Pugačiovo šeimoje gimė labai laukta dukra, niekas negalėjo ir pagalvoti, kad ši mergaitė, gimusi su chirurginiu gerklės susirgimu, bus viena iš svarbiausių didžiausios pasaulio šalies kultūrą formuojančių elementų. Niekas nežinojo, kad vieną dieną ji taps „primadona" ir „gyva legenda".

Pugačiova išgarsėjo ne per akimirksnį, ji ilgai ir nuosekliai artėjo savo šlovės link - gavo muzikinį išsilavinimą, darė slaptus įrašus radijui, važinėjo į geologines partijas ir koncertus kaimo kultūros namuose. Ši tuomet menkai žinoma dainininkė palaipsniui skverbėsi į tarybinės publikos sąmonę ir įsitvirtino ten su puikia ir iki šiol beveik nepralenkta daina „Arlekinas".

Nuo to momento Pugačiova įgijo neribotą valdžią. Viskas, ką ji darė, buvo priimama; niekas nė iš tolo nepriartėdavo prie tos muzikos ir manieros, kuria koncertuodavo Pugačiova. Ala Borisovna sukrėsdavo ir užkerėdavo: buvo neįmanoma įsivaizduoti, kad vienas žmogus gali būti toks įvairus ir toks nenuspėjamas.

Netgi šiandien Pugačiova lieka pačiu populiariausiu žmogumi šalyje, kiekvieną jos žingsnį atidžiai seka šimtas penkiasdešimt milijonų žmonių.

Mūsų laikais įdomu viskas, kas susiję su dainininkės gyvenimu: jos asmeninis gyvenimas, profesinė veikla ir mėgstami užsiėmimai.

Vienas iš daugybės dainininkės pomėgių - tai automobilių kolekcionavimas.

Viskas prasidėjo nuo raudonos spalvos „Audi TT", kurį jai padovanojo trečiasis dainininkės vyras Filipas Kirkorovas.

Pugačiova taip įsimylėjo „Audi" automobilius, kad nusprendė įsigyti XX a. ketvirtojo dešimtmečio kolekcinį modelį. Senovinį „Audi" kabrioletą primadona vadina „automobiliu sielai".

O štai pirmasis dainininkės automobilis buvo trečias „Žigulio" modelis, kurį dainininkė nusipirko už savo pirmą rimtą honorarą.

Šiandien jai dovanoja tokius automobilius, apie kokius tais laikas Ala Pugačiova negalėjo ir pasvajoti.

Vieną iš prabangiausių automobilių Pugačiovai jos gimimo dieną padovanojo Maskvos meras Jurijus Lužkovas. Paskutinius metus dainininkė daugiausiai ir važinėjo su savo „Mercedes Pullman".

Ala Borisovna jį laiko pačiu gražiausiu ir patogiausiu automobiliu. Pastaruoju metu ji važinėja vien tik savo „Mersu".

Tačiau dabar Pugačiova planuoja parduoti savo dovaną, kadangi automobilis pradėjo dažnai gesti. Ji nusižiūrėjo sniego baltumo „Hummer", kuriuo, anot dainininkės, labai patogu važinėti į sodą.

Iš kur „tarybinė" dainininkė turi tokį subtilų skonį, teiraujasi autonet.ru?

Dėl visko kalti jos vyrai, kurie tiesiog išlepino Alą Borisovną: „Už ką myliu savo vyrus: tik kas - tuoj dovanų limuzinas!"

Tikrąja to žodžio prasme karališką dovaną Ala Pugačiova gavo iš savo vyro Filipo Kirkorovo. Jų santuokos 11-os metų proga dainininkas savo „žvaigždžių" žmonai įteikė prabangų automobilį „Bentley Arnage".

Automobilis Pugačiovai buvo renkamas rankomis beveik visus metus. Pirkinys dovanotojui kainavo 780 tūkstančių dolerių. Ultramarino spalvos „Bentley" yra limuzinas, turi erdvų odos ir medžio saloną, kuriame įrengta moderniausia garso ir vaizdo technika. Nėra jokių abejonių, kad toks transportas ypač tinkamas rusų estrados karalienei.

Tik kad neprireikė šios dovanos „primadonai":

„Važinėju aš vis tiek su „Mercedes Pullman", - svarstė Ala Borisovna. - O „Bentley" rūdija aikštelėje ir iš jo jokios naudos. Bet užtat aš šitą vienetinį britų autopramonės kūrinį parduosiu už gerus pinigus".

Ir pardavė. Ir ne tik „Bentley Arnage", bet ir „Rolls-Royce", kurį jai padovanojo draugai.

Šis automobilis buvo daromas specialiai pagal užsakymą. Alos Borisovnos draugai paprašė praplatinti automobilio saloną, paliekant jame laisvos erdvės sceniniams kostiumams. „Rolls-Royce" viduje yra du barai ir du televizoriai, minkštos odinės sofos. Pugačiovai labai patiko tas faktas, kad kartu su automobiliu buvo draudimas ir valstybiniai numeriai - nors tuojau pat sėskis ir važiuok. Tačiau Ala Borisovna kažkodėl neišvažiuoja į dienos šviesą šiuo naujutėliu automobiliu. Prabangi mašina taip ir stovi be darbo žvaigždės garaže. Tik kartą, kai sugedo primadonos „Mersedesas", Pugačiova išbandė naują automobilį. O grįžusi namo, kažkodėl įsakė uždengti mašiną ir daugiau prie jos nesiartino.

Greičiausiai „Rolls-Royce" neįtiko dainininkei, pirmiausia todėl, kad tai mašina ypatingiems atvejams. O pastaruosius du metus Ala Borisovna priprato prie demokratiško „Mercedes".

Taip pat Pugačiovos arsenale yra du automobiliai apsaugai ir asmeninis vagonas, kuriame ji važinėja į gastroles.

Ala Pugačiova - tai rusiškos sėkmės įsikūnijimas, tai yra, sėkmės „nepaisant", o ne sėkmės„dėl".

Ir šia prasme ji pati tikriausia žvaigždė.

 

 

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

7 dalykai, kuriuos reikėtų žinoti apie valytuvų priežiūrą

Kodėl apskritai reikia keisti valytuvus ir kokią įtaką jie turi vairavimui?

Rašymas ant purvino automobilio: gal iškart pasiimkite vinį?

„Nuplauk mane“, „Noriu praustis“ – tokie užrašai anksčiau ar vėliau atsiranda ant purviniausio automobilio kieme.

Kaip saugoti sveikatą ir automobilį saulėtą vasaros dieną?

Ilgai trunkantis karštis gali pakenkti sveikatai ir turėti neigiamos įtakos mašinos techninei būklei

13 „Mitų griovėjų“ sugriautų automobilinių mitų

Laidą „Mitų griovėjai" žino beveik visi televizijos žiūrovai.

Laiku diagnozuota korozija palengvina "gydymą"

Ne visi žino, kad rūdys - ilgo korozijos proceso pasekmė

Ką reikia daryti, norint greičiau pribaigti savo automobilį

Kasdienės klaidos, kurias daro dažnas vairuotojas

„Auto show millennium 2012“

Antroji moto klubo „Aliens MC" organizuojamo ...

Autoservise gali ir "nurengti"

Sunku būtų rasti vairuotoją, negirdėjusį nė vienos istorijos apie...

1500 kilometrų – tik 43 litrai kuro

Šie skaičiai ne iš vizijų ar sapnų pasaulio, nors kasdien kylant kuro kainoms jie - daugelio nepasiekiama svajonė.