„Inchcape Motors Lietuva“ salonuose – 5 nauji modeliai
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Ford-B-MAX
  • Ford-Ranger_Wildtrak
  • Mazda6
  • NewSantaFe
  • Range_Rover

„Inchcape Motors" pagrindiniame salone Vilniuje šiuo metu galima pamatyti net keturių skirtingų gamintojų naujausius modelius, debiutuojančius Lietuvos rinkoje. Dar trijų premjerų tikimasi artimiausiais mėnesiais.

Sostinėje įsikūrusiame salone vienu metu galima išvysti ką tik žiniasklaidai pristatytą „Mazda6", inovatyvųjį vienatūrį „Ford B-MAX", pikapo „Ford Ranger" modifikaciją „Wildtrak", oficialiai Lietuvoje dar nepristatytus naująjį „Hyundai" visureigį „Santa Fe" ir naujos kartos geriausiu pasaulyje prabangiu visureigiu vadinamą „Range Rover".

„Inchcape Motors" yra vienintelė Lietuvoje bendrovė, galinti surengti nedidelę automobilių parodą, kurioje eksponuojami naujausi 6 skirtingų gamintojų modeliai. Maža to, mūsų prekės ženklų portfelis leidžia pasiūlyti unikalią funkcinę, klasių, segmentų ir kainų gamą, kurioje telpa beveik viskas, ko reikia šiuolaikiškam vartotojui", - pažymėjo „Inchcape Motors" generalinis direktorius Igoris Baikovskis.

„Mazda6"

Svarbiausias koncerno modelis ir tai iš karto matyti. Stulbinamai elegantiškas, skulptūriškas kėbulas, kokybės ir patogumo pojūtis, lydintis nuo pat pirmojo prisilietimo prie durų rankenėlės, visas paketas SKYACTIV technologijų.

Lietuvos pirkėjams iš karto pasiūlyti abu gaminami kėbulo tipai - sedanas ir universalas - bei visi trys varikliai. Klientai gali rinktis dviejų modifikacijų benzininius 2 litrų darbinio tūrio 145 ir 165 AG galios SKYACTIVE-G variklius ir vieną 2,5 litro darbinio tūrio 192 AG benzininį variklį. Taip pat galima užsakyti „Mazda6" su SKYACTIV-D 2,2 litro darbinio tūrio dyzeliniu varikliu. Viena jo versija generuoja 150 AG, antroji - 175 AG.

„Mazda6" yra pirmasis koncerno modelis su įdiegta stabdymo energijos regeneracijos sistema „i-ELOOP".

„Ford B-MAX"

Kompaktinis vienatūris, išsiskiriantis unikalia sistema be šoninių statramsčių ir didžiausia tokios klasės automobiliuose naujausių technologijų koncentracija istorijoje. Naujos kartos balsu valdomas komunikacijos kompleksas SYNC ir pirmoji pasaulyje pagalbos kelyje sistema „Emergency Assistance" jau siūlomi ir Lietuvoje.

Maža to, galima įsigyti  B-MAX su 2012 metais geriausiu pasaulyje varikliu pripažintu 1 litro darbinio tūrio, trijų cilindrų „EcoBoost".

„Ford Ranger Wildtrak"

„Ranger" pagal savo prigimtį yra kuklus pikapas darbininkas, netgi nepaisant to, kad naujos kartos „Ford Ranger" atrodo tarsi darbininkas po asmenybės tobulinimosi kursų. Tokiu atveju „Wildtrak" kursuose sekėsi geriausiai iš visų, nes ši modifikacija yra „Ranger" maitinimosi grandinės viršūnėje ir nuo savo kuklesnių brolių skiriasi tik vidumi, tiek išore.

3,2 litro darbinio tūrio turbodyzelinis variklis generuoja 200 AG, varomi visi ratai, prabangus ir komfortiškas  salonas, efektingomis aprangos detalėmis išsiskirianti išvaizda, „Ford" pagalbinės technologijos ir aukščiausias „EuroNCAP" saugumo įvertinimas klasėje - 5 žvaigdžutės. „Inchcape Motors" atstovai teigia, kad į Vilnių „Wildtrak" atvyko ne veltui - būtent tokios modifikacijos pageidauja klientai.

Netrukus Lietuvą pasieks dar dvi „Ford" naujienos - naujoji „Ford Fiesta", jau kelis metus iš eilės Europoje neužleidžianti B segmento lyderio pozicijų bei miesto visureigis „Ford Kuga", pirkėjų simpatijas pelnęs nuo pat pirmos dienos. „Ford" šiemet taip pat pasiūlys visiškai naują komercinių automobilių gamą.

„Hyundai Santa Fe"

Nors šis modelis Lietuvoje oficialiai dar nepristatytas, „Inchcape Motors" salone klientai jau gali apžiūrėti bei išbandyti puikiai įvertintą naująjį „Hyundai" visureigį. Naujausios kartos miesto visureigis stebina efektinga ir įsimenančia išvaizda bei puikiu kainos ir kokybės santykiu. „Hyundai Santa Fe" yra pirmasis koncerno visureigis, kurio išvaizda atspindi naują dizaino kalbą - „Audros linijas".

Visureigis siūlomas su  dyzeliniu varikliu, kurio galia net 197 AG; variklis derinamas su 6 laipsnių mechanine ar automatine transmisija.  „Santa Fe" pagal naujausių saugumo ir pagalbinių technologijų koncentraciją tapo pažangiausiu iki šiol sukurtu „Hyundai" modeliu.

„Range Rover"

Kelių karalius sugrįžta gerokai numetęs svorio. Prabangių visureigių etalonu laikomas „Range Rover" yra pirmasis pasaulyje visureigis, kurio konstrukcijos pagrindas - monokoko tipo aliuminio karkasas. Dėl to kai kurios modifikacijos net iki 420 kilogramų lengvesnės nei iki šiol gamintas modelis.

Naujausios aliuminio technologijos pasirinkimas leido reikšmingai patobulinti automobilio dinamiką ir manevringumą, kartu sumažinant degalų sąnaudas ir CO2 išmetimo į atmosferą rodiklius. Klientams  siūloma rinktis V8 benzininį variklį ir TDV6 bei TDV8 dyzelinius variklius, kurie  suderina puikią dinamiką ir labai mažą CO2 emisiją. Gamos viršūnėje - 5 litrų benzininis turbokompresorinis variklis, generuojantis net 510 AG.

Vasarį į Vilnių turėtų atvykti atnaujintas populiariausias Europoje  kompaktinės klasės automobilis „Ford Fiesta", kiek vėliau - elegantiškasis universalas „Jaguar XF Sportbrake" ir populiarus miesto visureigis „Ford Kuga".

Jau netrukus „Inchcape Motors" saloną pasieks ir elegantiškas universalas „Jaguar XF Sportbrake" bei versijos su visų varančiųjų ratų sistema AWD.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Kokį automobilį rinktis: benzininį, dyzelinį ar hibridinį?

Kokio tipo varikliu varomo automobilio įsigijimas šiuo metu būtų ekonomiškai patraukliausias variantas.

Automobilių ekonomiškumas auga ne tik techninių duomenų lentelėse

Akivaizdu ir tai, jog nebeliko automobilių, neva turinčių neįtikėtinas 3 l / 100 km siekiančias sąnaudas.

Geriausi 2013 m. projektiniai modeliai

2013 m. baigėsi. Bet nelabai seniai, tad galima prisiminti

„Škoda Octavia“ - naujasis "Metų automobilis"

Pirmadienio vakarą sostinės „Litexpo" rūmuose ...

„Euro NCAP“ išbandė 11 naujų modelių saugumą

Europos organizacija „Euro NCAP" nelabai seniai

Automobiliui „Renault 6“ – 45 metai

2013 m. spalio mėn. sukako 45 metai nuo tos dienos, kai...

Trivietis elektromobilis „Nissan BladeGlider“

Išskirtinis pastarųjų metų automobilių parodų bruožas

Net patyrusiems patirties niekad nebūna per daug

Jau dvi savaitės kai vyksta Lietuvos „Metų automobilio 2014"

Nereikalingiausios modernių automobilių funkcijos

Daugelis moderniuose automobiliuose esančių funkcijų tikrai naudingos ir ...