Kaip pagal automobilio spalvą atspėti savininko seksualumą
Atnaujinta: 2020-03-09
 • zydra_
 • balta
 • geltonasll_
 • juoda
 • oranzinis
 • pilka
 • purpuras
 • raudona_
 • rozine_
 • ruda_
 • zalia

Atlikite eksperimentą - jaukiai įsitaisę prie lango suskaičiuokite, kiek kokios spalvos mašinų pravažiuos gatve per dešimt minučių. Koks paradoksas - didžiąją daugumą sudarė ryškiu raudoniu liepsnojančios. Och, tie lietuviai-lovų liūtai... rrr
Pasirodo, kad apie žmogaus seksualumą „kalba" ne tik drabužiai, plaukų spalva ar elgesys, apie tai iš tolo „šaukia" ir ... jo automobilio spalva.

Raudonas

Raudonus automobilius pasirenkantys žmonės mėgsta lovoje vaidinti liūtą (galbūt todėl „Ferrari" raudonos.

raudona

Tai tarsi paslėpta informacija apie savininką). Jie greitai susijaudina ir mėgaujasi seksu visais įmanomais būdais. Kartą įsiaudrinę, jie tokie gali likti labai ilgai. Kai susitinka du raudonos spalvos mėgėjai, vėlesni meilės žaidimai gali priminti ugnikalnio išsiveržimą. Pastebėta, kad tokie meilužiai agresyvūs, todėl ramesnių spalvų gerbėjai turėtų pasirūpinti savo saugumu.

Geltonas

Tų, kuriems patinka geltona spalva, seksualinė energija gali nesunkiai prisitaikyti prie bet kurios kitos energijos.

geltona

Beje, geltona - mėgstamiausia homoseksualų spalva, tačiau tai jokiu būdu nereiškia, kad geltonomis mašinomis važinėja vien kitokios orientacijos žmonės. Lovoje, daugeliu atveju, geltonų automobilių savininkai lengvai nusileidžia partnerių norams. Jei patiems seksas nebus labai malonus, mylimojo pasiūlymo jie tikrai neatstums.

 

Rožinis

Pas mus ganėtinai retas reiškinys, tačiau Anglijoje yra specialūs rožiniai taksi, o japonai gamina rožinius automobilius moterims.

rozine
Rožinius automobilius mėgstantys žmonės sekse laikosi nuolatinio manevravimo taktikos: moterys linkusios erzinti ir žadėti daugiau, negu gali duoti. Kai kartais jos atvirai rodo savo grožybes, bet tik todėl, kad slapta nekenčia vyrų. Daugelis sąvadautojų didžiuojasi savo garažais su rožiniais automobiliais. Rožinę spalvą mėgstantys vyrai - tai koketuoti linkę donžuanai. Jie priklauso tai meilužių kategorijai, kurie skiria vieną vakarą kelis pasimatymus, bet neateina į nė vieną, nes girtauja su bičiuliais artimiausiame bare.

Purpurinis

Mūsų kraštuose tokia pat retenybė kaip ir rožiniai.

purpurine

Tokių automobilių mėgėjai manosi esantys per daug rafinuoti paprastam, tegu ir aistringam, voliojimuisi lovoje. Tokią spalvą mėgstančios moterys mylėdamosi daugiau galvoja ne apie tai, kas vyksta, o apie tai, kaip išsaugoti šukuoseną. Šią spalvą mėgstantys vyrai į meilės žaidimus žiūri praktiškai. Abiejų lyčių partneriai lovoje pirmiausia stengiasi pasitenkinti patys.

Juodas

Visuomenėje susiformavusi nuomonė, kad juodomis mašinomis važinėja tik valdžios vyrai ir „kieti" vyrukai, o ką apie tai mano psichologai?

juoda
Pastebėta, kad juoda spalva traukia prie „juodo" sekso. Juodus automobilius mėgstantys žmonės neprisitaikę seksui, todėl ieško panašių į save. Dažnai tai iš prigimties sadistai ar mazochistai, todėl linkę į iškrypimus. Juodų mašinų savininkai niūrūs, kai juos kas nors nuvilia, galima tikėtis nemalonių staigmenų. Policijos psichiatrai teigia, kad juodą spalvą mėgstą seksualiniai teisėtvarkos pažeidėjai. Be to, daugelyje filmų banditai vairuoja būtent juodas mašinas.

Žalias

Mėgstantys žalius automobilius lytiniuose santykiuose tyri ir naivūs. Žalią spalvą mėgstančios moterys visą gyvenimą mylisi kaip nekaltos mergelės.

zalia

Vyrai visada lengvabūdžiai, nerangūs, bet labai žavingi. Žalių mašinų savininkai lovoje minkšti, nusiteikę draugiškai, bet didele aistra nepasižymi. Be to, jie labai ištikimi.

Oranžinis

Pas mus dažniausiai tokia spalva automobiliai dažomi reklamos tikslais.

Psichologai teigia, kad savininkai linkę į seksualines fantazijas.

oranzine

Lytinis aktas vertinamas kaip vieno veiksmo pjesė, kurioje jie - žvaigždės. Meilės preliudija svarbi kaip ir pats aktas. Jie šnabžda partneriui malonias kvailystes, kalba niekus. Jie visiškai pasineria į savo vaizduotės pasaulį. Tokio tipo žmonės retai patiria orgazmą, bet jiems tai nerūpi. Vyrai mėgsta partneres tampyti už plaukų, o moterys palieka ant partnerių nugarų raudonų žymių.

Rudas

Rudus automobilius mėgstantys žmonės sukurti laimingai santuokai. Jų savininkai šilti ir patiria gilių jausmų, dėmesingi savo partnerių norams.

ruda

Seksas 24 valandas per parą? Jie tam pasiruošę. Jaukiai susirangyti prie židinio, vaikštinėti po lietumi ar gaudyti snaiges burna - visa tai jiems. Mylėjimuisi jiems reikia daug laiko, kad būtų sukurta tikrai intymi aplinka, tačiau vienas neatsargus grubus žodis santykius gali sugriauti.

Pilkas

Pilkos spalvos automobilius renkasi neryžtingi žmonės ir... policininkai. Šios spalvos šalininkai vyrai į seksą žiūri tik kaip į savitą palengvėjimą.

pilka

Pilką spalvą mėgstančios moterys ne mylisi, o atlieka lytinį aktą dėl dviejų priežasčių: atlikdmos šeimyninę pareigą arba norėdamos pastoti. Kol tenka gulėti lovoje, jos apžiūrinėja tapetus ar skaičiuoja įtrūkimus lubose. Džiuginti gali nebent tai, kad pilkų mašinų savininkų santuoką laimina pats dangus.

 

Žydras

Žydrų automobilių savininkai - puikūs sekso partneriai. Jie mylintys, švelnūs ir dėmesingi partnerių poreikiams.

zydra

Jie įsitikinę, kad meilės aktas - viena meno rūšių, todėl elgiasi labai elegantiškai. Žydrus automobilius mėgstantys vyrai primena pianistus scenoje: jie taip subtiliai elgiasi su partneriu, tarsi ruoštųsi groti vaikišku pianinu. Moterys tiesiog mėgaujasi seksu. Jos - jausmingos partnerės, bet jų aistra panaši į potvynius ir atoslūgius, o ne į miško gaisrą. Abu, ir vyras, ir moteris, mėgaujasi meilės preliudija, bet jausmingi išlieka ir po orgazmo. Santuokoje jie - puikūs partneriai, niekada „neina į kairę".

Baltas

Jei žmogus dievina baltus automobilius, seksas jam dažnai atrodo purvinas. Šie žmonės - puritonai iš prigimties.

balta

Prancūziškas bučinys - nepadoru, mylėtis dieną - neįmanoma. Baltą spalvą mėgstančios moterys net miegamajame rengsis už širmos. Vyrai į dušą skubės ir prieš, ir po lytinio akto. Beje, tokių mašinų savininkai dažnai savo genitalijas vadina švelniais naminių gyvūnų vardais.

Parengta pagal užsienio spaudą

nuotraukos iš Scanpix

Autoreviu.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "IKS" sutikimo draudžiama.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

7 dalykai, kuriuos reikėtų žinoti apie valytuvų priežiūrą

Kodėl apskritai reikia keisti valytuvus ir kokią įtaką jie turi vairavimui?

Rašymas ant purvino automobilio: gal iškart pasiimkite vinį?

„Nuplauk mane“, „Noriu praustis“ – tokie užrašai anksčiau ar vėliau atsiranda ant purviniausio automobilio kieme.

Kaip saugoti sveikatą ir automobilį saulėtą vasaros dieną?

Ilgai trunkantis karštis gali pakenkti sveikatai ir turėti neigiamos įtakos mašinos techninei būklei

13 „Mitų griovėjų“ sugriautų automobilinių mitų

Laidą „Mitų griovėjai" žino beveik visi televizijos žiūrovai.

Laiku diagnozuota korozija palengvina "gydymą"

Ne visi žino, kad rūdys - ilgo korozijos proceso pasekmė

Ką reikia daryti, norint greičiau pribaigti savo automobilį

Kasdienės klaidos, kurias daro dažnas vairuotojas

„Auto show millennium 2012“

Antroji moto klubo „Aliens MC" organizuojamo ...

Autoservise gali ir "nurengti"

Sunku būtų rasti vairuotoją, negirdėjusį nė vienos istorijos apie...

1500 kilometrų – tik 43 litrai kuro

Šie skaičiai ne iš vizijų ar sapnų pasaulio, nors kasdien kylant kuro kainoms jie - daugelio nepasiekiama svajonė.