Nauja odos apsaugos priemonė Zirconite®
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Zirc-Leather-SC-Kit__Small_

Geriausias dalykas, kalbant apie naują automobilį, - tai unikalus „naujo automobilio kvapas". Kas gali būti maloniau, nei sėsti už naujutėlaičio automobilio vairo, užuosti lengvą odinio salono aromatą, lytėti vairą, pavarų svirtį ir žvelgti į blizgantį prietaisų skydelį? O dar sėdynės, kuriose, rodos, ištirptum.

Blogiausia, turint naują automobilį - suvokimas, kad, deja, naujumo pojūtis nesitęs amžinai! Vaikai, naminiai gyvūnai, vežami maisto produktai... O kur dar pro pravirą langą patekęs lietus, purvas, ir blukinantys saulės spinduliai? Visa tai kartu garantuoja, kad naujumo pojūtis išgaruos greitai.

Šiuolaikiniam vartotojui siūloma galybė produktų, žadančių „suteikti nepakartojamą spindesį" automobilio paviršiams ar „neblėstantį naujumo įspūdį". Iš tikrųjų, tik nedaugelis priemonių yra veiksmingos. Kad ir kaip bebūtų gaila, dažniausiai švarinami ne automobiliai, o mūsų kišenės.

Naujas rinkoje pasirodęs produktas Zirconite® pakeis požiūrį į odos priežiūros priemones. Įmonės Concpet Chemicals sukurta Zirconite apsaugos sistema atveria naujas verslo galimybes sparčiai besivystančioje automobiliams skirtų apsaugos priemonių rinkoje.

Odos priežiūros priemonė Zirconite® - naujausias Concept Chemicals produktas. Naujoji priemonė sukurta naudojant pažangią 3M ScotchgardTM technologiją, kuri patikimai saugo paviršius nuo purvo bei dėmių. Zirconite® padengia paviršius nematomu apsauginiu sluoksniu, kuris patikimai saugo nuo kasdieninio purvo leisdamas odai kvėpuoti bei išlaikyti natūralų tamprumą.

Automobilių savininkams odos priežiūros priemonė Zirconite® padės apsaugoti jų investicijas (pasirinktą odos apdailą) - juk paprastai tai vienas brangiausių dalykų perkant, tačiau taip pat ir vienas iš nedaugelio nenuvertėjančių perparduodant automobilį.

Pardavėjams galimybės užsidirbti neribotos: nauji ir naudoti automobiliai, automobilių nuoma, netgi limuzinų kompanijos - juk nuo šampano Zirconite® odą saugo taip pat gerai, kaip ir nuo arbatos ar kavos.

Zirconite® odos apsaugos priemonė parduodama dviejų rūšių pakuotėse. Siūlomi patogūs vieno automobilio priežiūrai reikalingų produktų rinkiniai bei ekonomiškos 1 litro talpos pakuotės, skirtos automobilių priežiūros servisams.

Odos priežiūros priemonių sistema skirta ne tik automobilių savininkams - aviatoriai bei laivybos entuziastai taip pat bus maloniai nustebinti pagerėjusios odinių paviršių būklės naudojant Zirconite®.

Dar vienas Zirconite® produktas - audinių priežiūros priemonė, padengianti nelimpančiu, atspariu apnašoms mikrosluoksniu, užtikrinančiu visapusišką apsaugą.

Zirconite® yra registruotas Concept Chemicals prekinis ženklas, pripažintas vienu pirmaujančių transporto priemonių valymo ir puošybos technologijų inovatorių Europoje. Concept Chemicals & Coatings Ltd buvo įkurta 1987 metais, ir yra Jungtinėje Karalystėje pripažintas profesionalaus automobilių plovimo priemonių lyderis. Concept Chemicals yra sertifikuotas šiose produkto srityse: automobilių/transporto pramonei skirtos produkcijos vystymas, gamyba ir platinimas bei chemikalų, skirtų dažų padengimui, gamyba.

Aplankykite Concept Chemicals Autopromotec parodoje, kuri vyks gegužės 20-24 dienomis Bolonijoje, Italijoje. 26 salė, A4 stendas.


Agnė Liutkevičiūtė
Rinkos patarėja
Prekybos ir investicijų skyrius

Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės ambasada
Antakalnio g. 2, LT-10308 Vilnius
Lietuva
Tel: +3705 2462929
Fax: +3705 2462930
Web site: www.britain.lt

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

7 dalykai, kuriuos reikėtų žinoti apie valytuvų priežiūrą

Kodėl apskritai reikia keisti valytuvus ir kokią įtaką jie turi vairavimui?

Rašymas ant purvino automobilio: gal iškart pasiimkite vinį?

„Nuplauk mane“, „Noriu praustis“ – tokie užrašai anksčiau ar vėliau atsiranda ant purviniausio automobilio kieme.

Kaip saugoti sveikatą ir automobilį saulėtą vasaros dieną?

Ilgai trunkantis karštis gali pakenkti sveikatai ir turėti neigiamos įtakos mašinos techninei būklei

13 „Mitų griovėjų“ sugriautų automobilinių mitų

Laidą „Mitų griovėjai" žino beveik visi televizijos žiūrovai.

Laiku diagnozuota korozija palengvina "gydymą"

Ne visi žino, kad rūdys - ilgo korozijos proceso pasekmė

Ką reikia daryti, norint greičiau pribaigti savo automobilį

Kasdienės klaidos, kurias daro dažnas vairuotojas

„Auto show millennium 2012“

Antroji moto klubo „Aliens MC" organizuojamo ...

Autoservise gali ir "nurengti"

Sunku būtų rasti vairuotoją, negirdėjusį nė vienos istorijos apie...

1500 kilometrų – tik 43 litrai kuro

Šie skaičiai ne iš vizijų ar sapnų pasaulio, nors kasdien kylant kuro kainoms jie - daugelio nepasiekiama svajonė.