Atidaryta pirmoji originalių „Fiat“, „Alfa Romeo“ ir „Lancia“ dalių elektroninė parduotuvė
Atnaujinta: 2020-03-09

Itališkų automobilių vairuotojai Lietuvoje jau gali įsigyti originalių kokybiškų dalių savo automobiliams neišeidami iš namų - įgaliotoji „Fiat", „Alfa Romeo" ir „Jeep" atstovė Baltijos šalyse „Autobrava" atidarė pirmąją itališkų automobilių originalių dalių el. parduotuvę www.fiatdalys.lt. Į daugiau nei pusę metų trukusios parduotuvės sukūrimą įmonė investavo apie 70 tūkst. litų.

„Tęsdami rudens pradžioje pristatytos naujos dalių kainodaros strategiją, kuomet itališkų automobilių vairuotojams pasiūlėme iki trečdalio mažesnes populiariausių originalių dalių kainas, toliau siekiame prisidėti prie savo klientų patogumo ir ilgesnio jų automobilių tarnavimo laiko", - sako detalių pardavimo vadovas Aivaras Kašuba.

Tikimasi, jog ne naujų „Fiat", „Alfa Romeo", „Lancia" automobilių vairuotojai, prireikus, pasinaudos galimybe atsargines dalis el. parduotuvėje įsigyti operatyviai ir už ypač konkurencingą kainą.

A. Kašubos teigimu, naujosios el. parduotuvės patogumą užtikrina aiškus jos valdymas bei patogi detalių paieška tiek pagal automobilio identifikacinį numerį, tiek pagal modelį, taip pat platus atsiskaitymo būdų pasirinkimas ir visuomet nurodomas laikas - ne ilgiau nei 7 dienos, per kurį pageidaujama dalis gali būti pristatyta.

„Tuo tarpu, tvarkant itališkus automobilius specializuotose „Autobrava" automobilių remonto dirbtuvėse, nereikia rūpintis atsarginių dalių užsakymu, nes mes visuomet patys parūpiname specifinius reikalavimus atitinkančiomis atsarginėmis dalimis ir profesionaliu jų sumontavimu", - sako įmonės detalių pardavimo vadovas.

Be to, nuo rudens „Autobrava" ne tik pradėjo naujos kainodaros įgyvendinimo strategiją, bet taip pat dvigubai, iki 24 mėnesių, pratęsė dalių, pakeistų autorizuotame techninio aptarnavimo servise, garantijos laiką.

UAB „Autobrava" yra įgaliotoji „Fiat", „Alfa Romeo", Chrysler", „Jeep" ir „Dodge" originalių detalių ir serviso paslaugų atstovė Lietuvoje. Įmonė užsiima prekyba naujais „Fiat", „Fiat Professional", „Alfa Romeo" ir „Jeep" automobiliais.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Efektyvūs stabdžiai saugo slidžiame kelyje

Efek­ty­vūs stab­džiai rei­ka­lin­gi bet ku­riuo me­tų lai­ku, ta­čiau la­biau­siai - žie­mą

Apie automobilių variklių žvakes

Nors dyzelinių ir benzininių automobilių variklių žvakės

13 „Mitų griovėjų“ sugriautų automobilinių mitų

Laidą „Mitų griovėjai" žino beveik visi televizijos žiūrovai.

Lyginame: variatorius, robotizuota PD ir automatinė PD

Nesvarbu, pirksite naują ar naudotą automobilį, tikrai kils klausimas ...

Autoservise gali ir "nurengti"

Sunku būtų rasti vairuotoją, negirdėjusį nė vienos istorijos apie...

2011-ieji – perversmo automobilių pramonėje metai

Galima drąsiai teigti, kad 2011 m. įeis į automobilizmo istoriją.

Pasaulinės automobilių pramonės laukia nauja krizė?

Įvertinus tai, kad dauguma Japonijos gamyklų vis dar nedirba, klausimas tampa labai aktualus

Servisų meistrai tyko lengvatikių

Dalis automobilių remonto dirbtuvių meistrų sėkmingai įvaldė techniką, kaip pasipelnyti iš patiklių ir mažai ką apie mašinų remontą išmanančių žmonių.

Automobilių vagies prisipažinimas

Rusijos žiniasklaidoje pasirodė įdomus straipsnis, kurio autorius teigia gavęs interviu iš automobilių vagystėmis užsiimančio žmogaus.