Automobilių elektriko komentaras apie automobilių gaisrus
Atnaujinta: 2020-03-09

Su užsidegusiais automobiliais tenka susidurti dažnokai ir kiekvieną kartą aiškintis gaisro priežastis. Ne kartą ir ne du mačiau, kaip gaisras kyla nuo vadinamųjų liaudies meistrų kūrybos, siekiant pigiau ir greičiau pasiekti norimą rezultatą. Ypač, kai tokie „specialistai" net izoliacijos nenaudoja... Ne mažiau svarbu ir automobilių savininkų apsileidimas. Mato dūmelį rūkstant iš variklio skyriaus ir nieko nedaro, važinėja lyg niekur nieko. Atidarę variklio dangtį mato neizoliuotus ir nepritvirtintus laidus, pastumia juos į šoną, kad nemaišytų, ir toliau sau važiuoja. Kad ir kaip būtų keista, trečia priežastis - nauji automobiliai.... Deja, bet šiais visuotinio gamybos sąnaudų mažinimo laikais, gamintojai stengiasi sutaupyti net automobilio saugumo sąskaita, kad tik išleisdami naują modelį galėtų išdidžiai pareikšti, kad „dabar dar daugiau už tą pačią kainą"... Tokių savaiminio užsidegimo atvejų ypač daug pasitaikė „Peugeot 307", „Hyundai Getz" ir kt. Tiek platintojai, tiek ugniagesiai dažniausia dėl kilusio gaisro skuba apkaltinti visus, turėjusius nors menkiausią kontaktą su automobilio elektros įranga, tačiau laikas parodė, kad tai tikrai gamintojo brokas. Deja, gamintojai bando išsisukti pigiausiu būdu. Taip pasielgė PSA koncernas. Jie „Berlingo" ir „Partner" modeliuose, užuot patobulinę elektros instaliaciją, pagrindinį automobilio elektroninį modulį, į kurį laidais atiteka vanduo iš valytuvų skyriaus, tiesiog pridengė polietileno gabalu... Taigi ne visada kalti vartotojai ir savininkai.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Efektyvūs stabdžiai saugo slidžiame kelyje

Efek­ty­vūs stab­džiai rei­ka­lin­gi bet ku­riuo me­tų lai­ku, ta­čiau la­biau­siai - žie­mą

Apie automobilių variklių žvakes

Nors dyzelinių ir benzininių automobilių variklių žvakės

13 „Mitų griovėjų“ sugriautų automobilinių mitų

Laidą „Mitų griovėjai" žino beveik visi televizijos žiūrovai.

Lyginame: variatorius, robotizuota PD ir automatinė PD

Nesvarbu, pirksite naują ar naudotą automobilį, tikrai kils klausimas ...

Autoservise gali ir "nurengti"

Sunku būtų rasti vairuotoją, negirdėjusį nė vienos istorijos apie...

2011-ieji – perversmo automobilių pramonėje metai

Galima drąsiai teigti, kad 2011 m. įeis į automobilizmo istoriją.

Pasaulinės automobilių pramonės laukia nauja krizė?

Įvertinus tai, kad dauguma Japonijos gamyklų vis dar nedirba, klausimas tampa labai aktualus

Servisų meistrai tyko lengvatikių

Dalis automobilių remonto dirbtuvių meistrų sėkmingai įvaldė techniką, kaip pasipelnyti iš patiklių ir mažai ką apie mašinų remontą išmanančių žmonių.

Automobilių vagies prisipažinimas

Rusijos žiniasklaidoje pasirodė įdomus straipsnis, kurio autorius teigia gavęs interviu iš automobilių vagystėmis užsiimančio žmogaus.