Benediktas Vanagas: „Finišas pats neateis, dar reikia padaryti didelį darbą“
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Benediktas_Vanagas_nuotr
  • General_Financing_-_Autopaslauga_ekipazas_nuotr
  • General_Financing_-_Autopaslauga_ekipazo_technikai_nuotr

Dešimtoji Dakaro diena buvo sėkminga Lietuvai atstovaujantiems ekipažams. Lietuviai startuodami iš prastos pozicijos, Dakaro ralio trasoje lietuviai demonstravo puikius rezultatus. „General Financing - Autopaslauga" ekipažas, startavęs iš 46 pozicijos, pakartojo geriausią savo rezultatą - finišavo 23 pozicijoje, nuo 22 vietos atsilikę tik 6 sekundėmis, tuo tarpu Antano Juknevičiaus ir Vytauto Obolevičiaus ekipažas iš 70 pozicijos pakilo iki 39.

Nors vakar lenktynių diena buvo sėkminga lietuviškiems ekipažams, tačiau neapsieita ir be kuriozų. Likus 150 kilometrų iki finišo, Benedikto Vanago ir Andrejaus Rudnickio pilotuojamam „OSCar" automobiliui dingo vairo stiprintuvas, o baigus greičio ruožą, už kilometro ekipažui baigėsi ir degalai.

„Džiaugiamės, kad užteko kuro visai trasai įveikti. Pasirodo, „OSCar" sunaudoja daug daugiau degalų nei kad manėme. Rytoj startuosime su visiškai pilnu baku degalų, nes laukia pati ilgiausia Dakaro diena - 633 kilometrai. Tad rytoje esame ant ribos, kad užtektų degalų visai dienai. Šiandien paskaičiavome, kad „OSCar" sunaudojo 100 kilometrui 100 litrų kuro", - dalinosi dienos įspūdžiais lenktynininkas Benediktas Vanagas.

Likus trims Dakaro lenktynių dienoms, „General Financing - Autopaslauga" komanda dar negyvena 2014 Dakaro lenktynių pabaiga. Pasak Benedikto Vanago, finišas pats neateis, reikia padaryti darbą, kad taip atsitiktų.

„Organizatoriai sako, kad ketvirtadienį bus pati sunkiausia diena. Jų teigimu, būtent ši diena ir išspręs Dakaro lyderių pozicijas paskutinę dieną. Yra trys dienos iki finišo, kuriose gali atsitikti visiškai viskas. Aš noriu, kad finišo diena ateitų. Bet suprantu, mes dar turime padaryti didelį darbą, kad taip atsitiktų. O tam mes esame pasiruošę", - apie artėjančią finišo dieną kalbėjo lenktynininkas Benediktas Vanagas.

Šiandien lietuvių bei visų kitų dalyvių lauks vienuoliktoji Dakaro lenktynių diena, kuri lems lyderių pozicijos. Dalyviams teks įveikti 605 greičio ruožo kilometrus. Pirmieji automobiliai startuos 16:06 val., Benediktas Vanagas ir Andrejas Rudnickis važiuos iš 24-osios pozicijos 16:20 val., o Antanas Juknevičius ir Vytautas Obolevičius - iš 37-osios vietos 16:31 val. Lietuvos laiku.

Lenktynių metų lietuvių ekipažų rezultatus galima sekti dakaras.gf.lt.  Taip pat varžybų metu naujausią informaciją galima rasti lenktynininko „Benediktas Vanagas" „Facebook" profilyje.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Efektyvūs stabdžiai saugo slidžiame kelyje

Efek­ty­vūs stab­džiai rei­ka­lin­gi bet ku­riuo me­tų lai­ku, ta­čiau la­biau­siai - žie­mą

Apie automobilių variklių žvakes

Nors dyzelinių ir benzininių automobilių variklių žvakės

13 „Mitų griovėjų“ sugriautų automobilinių mitų

Laidą „Mitų griovėjai" žino beveik visi televizijos žiūrovai.

Lyginame: variatorius, robotizuota PD ir automatinė PD

Nesvarbu, pirksite naują ar naudotą automobilį, tikrai kils klausimas ...

Autoservise gali ir "nurengti"

Sunku būtų rasti vairuotoją, negirdėjusį nė vienos istorijos apie...

2011-ieji – perversmo automobilių pramonėje metai

Galima drąsiai teigti, kad 2011 m. įeis į automobilizmo istoriją.

Pasaulinės automobilių pramonės laukia nauja krizė?

Įvertinus tai, kad dauguma Japonijos gamyklų vis dar nedirba, klausimas tampa labai aktualus

Servisų meistrai tyko lengvatikių

Dalis automobilių remonto dirbtuvių meistrų sėkmingai įvaldė techniką, kaip pasipelnyti iš patiklių ir mažai ką apie mašinų remontą išmanančių žmonių.

Automobilių vagies prisipažinimas

Rusijos žiniasklaidoje pasirodė įdomus straipsnis, kurio autorius teigia gavęs interviu iš automobilių vagystėmis užsiimančio žmogaus.