Halls Winter Rally 2016 organizatoriai atskleidžia pirmąsias festivalio pramogų detales
Atnaujinta: 2020-03-09
  • ee3c7501nsm
  • ee3c7264nsm
  • promaksa
  • Halls-Winter-Rally-2013-ziurovu-zonose_nuotr

 

Jau kitą savaitgalį, sausio 29 ir 30 d. dienomis prasidėsiančiame jubiliejiniame 10-ame žiemos festivalyje „Halls Winter Rally 2016" renginio organizatoriai ketina nustebinti didžiausiu festivalio miesteliu ir išskirtinėmis pramogomis žiūrovams. Tai - ralio stebėjimas iš paukščio skrydžio, o profesionalūs auto sportininkai „koviniu greičiu" sportiniais automobiliais vėžins žiūrovus ralio trasoje.

 

Šiuo metu jau vykstančioje loterijoje (www.hallspromo.lt) festivalio svečiai - ralį, žiūrovų miestelį ir įspūdingame žiemos fone nubalintas įspūdingas Utenos ir Molėtų apylinkes - galės stebėti iš paukščio skrydžio. Nors tokių laimingųjų bus penki, tačiau neturėtų nusiminti ir tie, kuriems nepavyks laimėti skrydžio, nes renginio metu pakilimu sraigtasparniu galės pasimėgauti visi to pageidaujantys.

 

Kita unikali žiemos festivalio pramoga - „Ralio taksi", kurios metu žiūrovai galės pajusti, ką reiškia skrieti sportiniu automobiliu. Greičio mylėtojams bus suteikta išskirtinė galimybė važiuoti greičio ruožu šturmano kėdėje su patyrusiais ralio meistrais - Aurelijumi Simaška ir Lietuvos čempionu Alvydu Albrechtu. „Ralio taksi" paslaugomis besinaudojantys ir ekstremalius pojūčius norintys pajusti, greičio mėgėjai jomis mėgausis 8,4 km greičio ruože ir skries sportiniais „Mitsubishi Lancer EVO" automobiliais.

 

Suskubę dalyvauti loterijoje 10 laimingųjų „Ralio taksi" paslauga galės pasinaudoti nemokamai, 100 dalyvių į festivalį galės pasikviesti dar daugiau draugų, o dar 50 jų galės šildytis ir pasipuikuoti specialiai pagamintais "Halls Winter ralio 2016" žiemos aprangos komplektais.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Efektyvūs stabdžiai saugo slidžiame kelyje

Efek­ty­vūs stab­džiai rei­ka­lin­gi bet ku­riuo me­tų lai­ku, ta­čiau la­biau­siai - žie­mą

Apie automobilių variklių žvakes

Nors dyzelinių ir benzininių automobilių variklių žvakės

13 „Mitų griovėjų“ sugriautų automobilinių mitų

Laidą „Mitų griovėjai" žino beveik visi televizijos žiūrovai.

Lyginame: variatorius, robotizuota PD ir automatinė PD

Nesvarbu, pirksite naują ar naudotą automobilį, tikrai kils klausimas ...

Autoservise gali ir "nurengti"

Sunku būtų rasti vairuotoją, negirdėjusį nė vienos istorijos apie...

2011-ieji – perversmo automobilių pramonėje metai

Galima drąsiai teigti, kad 2011 m. įeis į automobilizmo istoriją.

Pasaulinės automobilių pramonės laukia nauja krizė?

Įvertinus tai, kad dauguma Japonijos gamyklų vis dar nedirba, klausimas tampa labai aktualus

Servisų meistrai tyko lengvatikių

Dalis automobilių remonto dirbtuvių meistrų sėkmingai įvaldė techniką, kaip pasipelnyti iš patiklių ir mažai ką apie mašinų remontą išmanančių žmonių.

Automobilių vagies prisipažinimas

Rusijos žiniasklaidoje pasirodė įdomus straipsnis, kurio autorius teigia gavęs interviu iš automobilių vagystėmis užsiimančio žmogaus.