Naujųjų metų naktį taksi kainos neturėtų kilti
Atnaujinta: 2020-03-09
  • taxi

Taksi bendrovės, paprastai sausio 1-osios naktį paslaugų kainas padvigubindavusios, šiemet žada arba visai paslaugų tarifų nedidinti, arba juos kilsteli nežymiai, rašo "Verslo žinios".

Vilniuje taksi pagal iškvietimą telefonu nuvažiuoto kilometro kaina svyruoja nuo 1,5 iki 4 litų, užmiestyje ar įlipus gatvėje - 3-5 Lt, dar 2 litus reikia mokėti už įsėdimą.

Daugumos taksi bendrovių vadovai kalba, kad tradicijos naujametę naktį kelti kainas jie netęs, o jei ir didins - tai nedaug.

UAB "Ekipažas" vadovas Andrejus Blisko sako, kad kilometro kaina šventės naktį šoktels nuo 2 Lt iki 3 Lt, UAB "Fiakras ir Ko" - taip pat. UAB "Tanagros taksi" atstovas aiškina, kad krizės metu tarifų net ir sausio 1-ąją nedidins, o UAB "Gedrama" kilometro kainą netgi sumažino nuo 1,7 Lt iki 1,5 Lt.

Kai kurie sostinės vežėjai vis dar nėra apsisprendę, ką darys. UAB "Kabrioletas" direktorius Aleksandras Maliboga sako, kad bendrovė kainas jau nuleido iki 1,5 Lt už kilometrą, o apie tai, ar jos Naujųjų naktį bus didesnės, išduoti nenori.

Kaune taksi tarifas už kilometrą yra 1,5-3 Lt. Įsėdimo kaina - 2 Lt.

UAB "Kauno taksi paslauga" direktorius Alfonsas Šadurskas sako, kad kaina 50 ct pakils nebent įlipus gatvėje. Pašnekovas tvirtina, kad bendrovė turi savo klientų, tad poreikio brangintis nemato.

UAB "Einesa" direktorė Daiva Olencevičienė, UAB "Žaibiškas taksi" direktorė Ingrida Karpavičienė tikina kainų sausio 1-ąją nekelsią, nes krizės metu viskas ir taip yra pabrangę. Taksi "Kelyje" kol kas tiksliai nėra nusprendę, ar didins kainas, tačiau jeigu ir taip - labai nedaug.

Klaipėdoje už nuvažiuotą kilometrą tenka mokėti 2,5-2,7 Lt. Už įsėdimą - 3-4 Lt. Šio miesto taksi bendrovės apie tarifų didinimą net negalvoja.

ELTA

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Efektyvūs stabdžiai saugo slidžiame kelyje

Efek­ty­vūs stab­džiai rei­ka­lin­gi bet ku­riuo me­tų lai­ku, ta­čiau la­biau­siai - žie­mą

Apie automobilių variklių žvakes

Nors dyzelinių ir benzininių automobilių variklių žvakės

13 „Mitų griovėjų“ sugriautų automobilinių mitų

Laidą „Mitų griovėjai" žino beveik visi televizijos žiūrovai.

Lyginame: variatorius, robotizuota PD ir automatinė PD

Nesvarbu, pirksite naują ar naudotą automobilį, tikrai kils klausimas ...

Autoservise gali ir "nurengti"

Sunku būtų rasti vairuotoją, negirdėjusį nė vienos istorijos apie...

2011-ieji – perversmo automobilių pramonėje metai

Galima drąsiai teigti, kad 2011 m. įeis į automobilizmo istoriją.

Pasaulinės automobilių pramonės laukia nauja krizė?

Įvertinus tai, kad dauguma Japonijos gamyklų vis dar nedirba, klausimas tampa labai aktualus

Servisų meistrai tyko lengvatikių

Dalis automobilių remonto dirbtuvių meistrų sėkmingai įvaldė techniką, kaip pasipelnyti iš patiklių ir mažai ką apie mašinų remontą išmanančių žmonių.

Automobilių vagies prisipažinimas

Rusijos žiniasklaidoje pasirodė įdomus straipsnis, kurio autorius teigia gavęs interviu iš automobilių vagystėmis užsiimančio žmogaus.