Rytoj prasideda „Eko žygis 2012”
Atnaujinta: 2020-03-09

Rytoj prasideda tradicinis „Eko žygis", organizuojamas nuo 2003 metų. Ekonominio žygio dalyviai, stengdamiesi važiuoti kuo taupiau, šįkart keliaus maršrutu Vilnius - Gdanskas - Vilnius. Dviejų dienų žygyje vairuotojai varžysis dėl „MICHELIN Primacy 3" padangų komplektų, kurie atititeks trims ekipažams, sunaudojusiems mažiausiai degalų.

Žygio dalyviai važiuos 1269,25 kilometro Lietuvos ir Lenkijos keliais. Ankstesnių žygių patirtis parodė, kad kuro sąnaudas lemia daugybė veiksnių. Tai ir automobilio būklė, padangos, o taip pat vairuotojo patirtis ir įgūdžiai įvertinti kelio sąlygas ir pasirinkti tinkamą greitį. Šių metų dalyviai tikslų maršrutą sužinos tik prieš pat žygio startą 7 valandą ryto Vilniuje, degalinėje Savanorių pr. 187. Šioje vietoje dalyviai ir finišuos penktadienį 20 valandą. Nugalėtojai bus paskelbti tos pačios dienos vakarą. Prizininkai bus apdovanoti pilnais komplektais „Michelin Primacy 3" padangų, kurios per eksploatavimo laikotarpį padeda iki 70 litrų sumažinti degalų sąnaudas.

„Tyrimų rezultatai patvirtina, kad, naudojant „Michelin Primacy 3" padangas, sumažėja degalų sąnaudos. Be to, dėl unikalios tvirto sukibimo technologijos yra ilgaamžiškos, o tai - taip pat svarbu rūpinantis aplinka", - sako Ewa Konopka, „Michelin" atstovė.

Pasak ilgametės renginio rėmėjos „Michelin" atstovės, „Michelin Primacy 3" padangas daugiau nei trejus metus kūrė 60-ties inžinierių komanda. Jos ne tik užtikrina puikų sukibimą visomis kelio sąlygomis, bet ir padeda mažinti degalų sąnaudas, garantuoja ilgaamžiškumą.
„Michelin Primacy 3" pranašumus įvertino ir automobilių gamintojai. Kaip originalią įrangą šias padangas gamintojai montuoja tokiuose naujuose modeliuose kaip „Ford Mondeo", „Audi A6", „Volvo V60 Hybrid", „Renault Clio 4", „Golf VII", 5 serijos BMW ir S klasės „Mercedes".

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Svarbiausi žingsniai ruošiant automobilį žiemai: vien apie padangas galvoti nepakanka

10 žingsnių, kaip tinkamai paruošti automobilį žiemai.

Autoreviu.lt baigė ilgalaikį „Michelin Energytm Saver+“ testą

Priminsime, kad pavasarį mūsų automobiliukas buvo apmautas

Naujoji padanga „MICHELIN X-ICE North 3“

Sutrumpėjo „MICHELIN X-ICE North 3" stabdymo kelias ant ledo

Ratlankių lyginimas

Kaip jau esame rašę, laikai keičiasi ir dažnas automobilis „apmaunamas" dideliais...

Autoreviu.lt pradėjo ilgalaikį „Michelin Energytm Saver+“ testą

Jeigu automobilis senesnis, geros padangos yra tiesiog būtinos...

Nauja „Michelin“ A ir B klasės sunkvežimių padangų serija leis sutaupyti iki 515 l degalų

Vasario mėn. antrinėje padangų rinkoje pristatytos sunkvežimių padangos „Michelin X® Line

Žiema, lijundra, plikledis ir kiti pavojai

Kaip elgtis, kad žiemos keliai nekeltų pavojaus

Ką reikia daryti, norint greičiau pribaigti savo automobilį

Kasdienės klaidos, kurias daro dažnas vairuotojas

Tiems, kurie dar nepasikeitė padangų

Tiems, kurie dar nepasikeitė padangų