Sunkvežimių ir vilkikų remontas
Atnaujinta: 2020-03-09
 • ferikas__13_
 • ferikas__1_
 • ferikas__11_
 • ferikas__4_
 • ferikas__8_
 • ferikas__12_
 • ferikas__9_
 • ferikas__5_
 • ferikas__10_
 • ferikas__6_
 • ferikas__7_
 • ferikas__2_
 • ferikas__16_
 • ferikas__15_
 • ferikas__14_

Lengvąjį automobilį prireikus galima susitvarkyti ir pakelėje ar kur prie ežero gaudant žuvis... Jam nereikia nei specialios įrangos, nei galingų keltuvų - keli raktai, domkratas ir savo darbą išmanantis žmogus. Su sunkvežimiais gerokai sudėtingiau. Lauko sąlygomis juos tvarkyti problemiška. Sugedus ar į avariją patekus sunkiasvoriam automobiliui jau tenka ieškoti specializuoto serviso, kuris turi ne tik visą reikiamą įrangą, bet ir reikiamo dydžio patalpas.

Visą tai ir dar daugiau turi sunkvežimių remontą atliekanti UAB „Ferikas". Įmonė savo veiklą pradėjo 1997 m. Ji prekiauja naujomis ir dėvėtomis sunkvežimių detalėmis, įvairių markių vilkikais, sunkvežimiais, priekabomis ir puspriekabėmis. Įmonėje priimami užsakymai krovininiams automobiliams ir jų detalėms.

Autoserviso patalpos didelės ir erdvios

Autoservisas turi erdves patalpas ir didelę aikštelę

Įvertindami galimus kliento poreikius ir sunkumus, su kuriais gali susidurti sunkvežimį remontuoti nusprendę asmenys, „Feriko" darbuotojai ne tik tvarko ar remontuoja į servisą atvarytas transporto priemones. Pririekus kliento sunkvežimis gali būti paimtas iš konkrečios vietos ir atvežtas į servisą - yra specialus net tris sunkvežimius galintis gabenti tralas.

Tralas gali pervežti tris sunkvežimius

Specialus tralas sunkvežimių pervežimui

Jeigu sunkvežimis pateko į eismo įvykį, serviso darbuotojai galės parengti draudimui reikalingas sąmatas, kitus dokumentus, nufotografuoti avariją patyrusį automobilį.

Sunkvežimių ir vilkikų vairuotojai ir savininkai turėtų žinoti, kad, transporto priemonei patekus į eismo įvykį ne visus pažeidimus galima pastebėti. Statistika rodo, kad, jei sunkvežimis patenka į eismo įvykį, labai dažnai įlinksta jo rėmas.

Priimami net tokios būklės sunkvežimiai

Priimami bet kokios būklės sunkvežimiai

Ar taip atsitiko ir kokio stiprumo įlinkimas, nustatyti galima tik pastačius transporto priemonę ant specialaus stendo. Kartais gedimai pastebimi tik nuėmus sunkvežimio kabiną. Beje, reiktų nepamiršti, kad kabinos nuėmimas - laiko, kruopštumo ir atitinkamų žinių reikalaujantis darbas.

Remontuojama visa transporot priemonė

Remontuojama visa transporto priemonė

UAB „Ferikas" turi erdvias remontui skirtas patalpas ir didžiulę dažymo kamerą, tad čia gali būti remontuojamas bet kokio dydžio ir bet kokio tipo sunkiasvoris transportas: vilkikai, sunkvežimiai ir kt. Visi remonto darbai atliekami čia pat vietoje.

Dar vienas specializuoto serviso privalumas - didelis atsarginių dalių pasirinkimas. Klientui bus pasiūlytos ir naujos, ir naudotos, bet kokybiškos dalys.

Gausus naujų dalių pasirinkimas

Gausus naujų dalių pasirinkimas

Naudotos dalys į remontuojamus automobilius dedamos tik tokiu atveju, jei viskas buvo suderinta su klientu.

Naudojamos tik kokybiškos naudotos dalys

Naudojamos tik kokybiškos naudotos dalys

Klientas pats gali apžiūrėti dalis ir nuspręsti, ar jos tinka. Kilus abejonių, naudotos dalys papildomai tikrinamos. Tikrinimas atliekamas čia pat vietoje, tad klientui netenka susidurti su papildomais rūpesčiais, tuščiai gaišti laiko ir leisti pinigus.

Remonto darbai pradedami tik atlikus visus būtinus pasiruošimo darbus: atgabenus sunkvežimį (prireikus), įvertinus jo būklę, parinkus reikiamas detales ir su klientu suderinus kainą ir darbų laiką. Darbus atlieka kvalifikuoti, savo įgūdžius nuolat tobulinantys specialistai. Naudojamos tik kokybiškos medžiagos. Sunkvežimių rėmų ir kėbulų lyginimui naudojama švediška „Josam" įranga.

Naudojama "Josam" įranga

"Josam" įranga

Ja lyginimas atliekamas šaltojo tempimo būdu, taigi nepažeidžiama metalo vidinė struktūra. Sutvarkytos sunkiojo transporto detalės atgauna buvusią formą, bet nepraranda turėto tvirtumo.

Darbininkas ruošia sunkvežimio važiuoklę remontui

Darbininkas ruošia sunkvežimio važiuoklę tiesinimui

Ištiesinus pažeistą konstrukciją ir išlyginus buvusius įlinkimus, nuimta kabina arba išardytas rėmas vežami į paruošimo patalpą, kur įmonės specialistai jį ruošia dažyti. Kabina glaistoma, gruntuojama, šlifuojama ir t. t.

Visi darbai atliekami kruopščiai

Tos vietos, kurių tvarkyti nereikia, uždengiamos

Visi darbai atliekami kruopščiai, vietos, kurių dažyti nereikia, saugiai uždengiamos.

Baigus šio etapo parengiamuosius darbus kabina vežama į specialią didelę dažymo kamerą - joje telpa vilkikas su puspriekabe - ir dažoma. Nudažyta kabina išdžiovinama ir keliauja į surinkimo cechą, kur automobilis surenkamas, parengiamas tolesnei eksploatacijai ir atiduodamas klientui. Visi darbai atliekami sutartu laiku ir kokybiškai.

Dažymo kamera labai erdvi

Erdvi dažymo kamera

Jei Jūsų sunkiasvorė transporto priemonė sugedo ar pateko į eismo įvyki, geriausia jos remontą patikėti savo srities specialistams. Autoreviu.lt šiuo atveju rekomenduoja kreiptis į didesnę patirtį sunkvežimių remonto srityje turinčią specializuotą įmonę.

Autoreviu.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "IKS" sutikimo draudžiama.

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Efektyvūs stabdžiai saugo slidžiame kelyje

Efek­ty­vūs stab­džiai rei­ka­lin­gi bet ku­riuo me­tų lai­ku, ta­čiau la­biau­siai - žie­mą

Apie automobilių variklių žvakes

Nors dyzelinių ir benzininių automobilių variklių žvakės

13 „Mitų griovėjų“ sugriautų automobilinių mitų

Laidą „Mitų griovėjai" žino beveik visi televizijos žiūrovai.

Lyginame: variatorius, robotizuota PD ir automatinė PD

Nesvarbu, pirksite naują ar naudotą automobilį, tikrai kils klausimas ...

Autoservise gali ir "nurengti"

Sunku būtų rasti vairuotoją, negirdėjusį nė vienos istorijos apie...

2011-ieji – perversmo automobilių pramonėje metai

Galima drąsiai teigti, kad 2011 m. įeis į automobilizmo istoriją.

Pasaulinės automobilių pramonės laukia nauja krizė?

Įvertinus tai, kad dauguma Japonijos gamyklų vis dar nedirba, klausimas tampa labai aktualus

Servisų meistrai tyko lengvatikių

Dalis automobilių remonto dirbtuvių meistrų sėkmingai įvaldė techniką, kaip pasipelnyti iš patiklių ir mažai ką apie mašinų remontą išmanančių žmonių.

Automobilių vagies prisipažinimas

Rusijos žiniasklaidoje pasirodė įdomus straipsnis, kurio autorius teigia gavęs interviu iš automobilių vagystėmis užsiimančio žmogaus.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: