Sulaikytas iš automobilių vogęs asmuo
Atnaujinta: 2020-03-09
  • vagystes

Vasario 15 d. apie 9.30 val. Vilniaus aps. vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus Operatyvaus reagavimo poskyrio pareigūnai Vilniaus Kalvarijų turgavietėje sulaikė A. V., gim. 1981 m., kuris bandė realizuoti, įtariama, nusikalstamu būdu įgytus daiktus.

Pas įtariamąjį rasti vietovių planų brėžiniai, automobilių markių žymomis, interneto adresais. Įtariama, jog tai - nusikalstamų veikų pagal užsakymus planai.

Pas A. V. rasta: automobilinis elektrinis kompresorius „DIY product", automobilinis gesintuvas „Reinoldmax"‘, purškiama tepimo priemonė silikono pagrindu „Sheron Silikon Oil", sutepimo tepalas „VD-40", kortos „Casino Olimpic", sulankstomas įrankių rinkinys „Letherman Super Tool", vyriški sportiniai batai „Emaks", meškerė su rite D.A.M; dėžutė su žvejybos kabliukais ir svareliais, pirmos med. pagalbos rinkinys „Wero-Rettungs Decke". Rasta ir MRT kroviklių, replių, peilių.

Sulaikytasis pristatytas į policijos komisariatą. Jis prisipažino, jog vogė iš įvairių automobilių Šeškinės ir Fabijoniškių mikrorajonuose.

Pastaruoju metu Vilniaus mieste padaugėjo vagysčių iš automobilių, kai naktį išdaužus durelių stiklą ar prasukus spynelę įsibraunama į automobilio saloną ir pagrobiami ten esantys daiktai. Per pastarąją parą buvo įvykdyta virš 10 tokių vagysčių. Buvo pavogti kelioniniai krepšiai su daiktais ir drabužiais, statybiniai įrankiai, GPS navigacija, automognetolos, DVD grotuvai ir kiti daiktai. Užfiksuotos ir 6 vagystės įvairių dalių nuo automobilių - apdailos juostos, priešrūkiniai žibintai, veidrodėlių stikliukai.

Pareigūnai primena automobilių salonuose nepalikti vertingų daiktų ar kito turto. Įsilaužus į automobilį, neretai, sugadinimų žala viršija pagrobtų daiktų vertę.

Vilniaus VPK informacija

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Nereikalingiausios modernių automobilių funkcijos

Daugelis moderniuose automobiliuose esančių funkcijų tikrai naudingos ir ...

Automobilių vagysčių industrija

Paradoksalu, tačiau automobilių vagystės...

Vagysčių mažėja, tačiau ne taip greitai, kaip norėtųsi

Automobilių bei transporto priemonių vagystės šalies kriminalinių nusikaltimų struktūroje užima žymią vietą.

Pasaulinės automobilių pramonės laukia nauja krizė?

Įvertinus tai, kad dauguma Japonijos gamyklų vis dar nedirba, klausimas tampa labai aktualus

Automobilių vagies prisipažinimas

Rusijos žiniasklaidoje pasirodė įdomus straipsnis, kurio autorius teigia gavęs interviu iš automobilių vagystėmis užsiimančio žmogaus.

Paroda „ALT 2009“

Fotoreportažas

Montuojame automobilio saugos sistemą (signalizaciją)

Atminkite, kad viską reikia daryti itin kruopščiai ir kiekvieną darbą pasitikrinti bent kartą.

Kauno autodienos 2008

Fotoreportažas iš parodos „Kauno autodienos 2008”.