Sulaikyti automobilio vagyste įtarimai asmenys
Atnaujinta: 2020-03-09
  • audi

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus pareigūnai, vykdydami transporto priemonių grobimų tyrimus bei pavogtų transporto priemonių paiešką, po 4 mėnesius trukusio tyrimo, nustatė ir nusikaltimo vietoje su įkalčiais sulaikė įtariamuosius D. A. (gim. 1989 m.) ir P. V. (gim. 1991 m.), kurie įtariami pavogę ir paslėpę automobilį „Audi A6" (2003 m. laidos). Automobilis rastas Kauno raj., Domeikavoje. Sulaikymo metu įtariamieji priešinosi, bandė pabėgti iš nusikaltimo vietos, tačiau nepaisant visų pastangų buvo sulaikyti.

Kriminalistų turimais duomenimis įtariamieji galėjo įvykdyti ir daugiau automobilių vagysčių Kauno miesto Šilainių ir Vilijampolės mikrorajonuose. Šiuo metu D. A. ir P. V. pareikšti įtarimai dėl minėto automobilio „Audi A6" vagystės. Abiem įtariamiesiems paskirtos kardomosios priemonės suėmimai. Tyrimas tęsiamas, jį organizuoja ir kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros prokurorai.

Įtariamasis D. A. dėl automobilių vagysčių su bendrininku jau buvo sulaikytas, 2012 m. nuteistas ir jam buvo paskirtas lygtinis laisvės atėmimas, atidedant jo vykdymą. D. A. taip pat jau buvo sulaikytas ir šiais metais, buvo kreiptasi į teismą dėl pastarojo suėmimo, tačiau D. A. suimtas nebuvo. Šis tyrimas tęsiamas.

 

Kauno VPK informacija

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Nereikalingiausios modernių automobilių funkcijos

Daugelis moderniuose automobiliuose esančių funkcijų tikrai naudingos ir ...

Automobilių vagysčių industrija

Paradoksalu, tačiau automobilių vagystės...

Vagysčių mažėja, tačiau ne taip greitai, kaip norėtųsi

Automobilių bei transporto priemonių vagystės šalies kriminalinių nusikaltimų struktūroje užima žymią vietą.

Pasaulinės automobilių pramonės laukia nauja krizė?

Įvertinus tai, kad dauguma Japonijos gamyklų vis dar nedirba, klausimas tampa labai aktualus

Automobilių vagies prisipažinimas

Rusijos žiniasklaidoje pasirodė įdomus straipsnis, kurio autorius teigia gavęs interviu iš automobilių vagystėmis užsiimančio žmogaus.

Paroda „ALT 2009“

Fotoreportažas

Montuojame automobilio saugos sistemą (signalizaciją)

Atminkite, kad viską reikia daryti itin kruopščiai ir kiekvieną darbą pasitikrinti bent kartą.

Kauno autodienos 2008

Fotoreportažas iš parodos „Kauno autodienos 2008”.