Viešbučių rezervacija iš karto
Atnaujinta: 2020-03-09
  • Marselio_pliazai__Medium_

Viskas portalų grupės portalai anonsas.lt ir autoreviu.lt dar labiau palengvina kelionės planavimą keliaujantiems savarankiškai. Prie kelionių apžvalginių straipsnių atsiranda nuorodos, kurias paspaudus, galima rezervuoti viešbutį.

Viskas portalų grupė pasirinko partneriu booking.com, kurio paslaugomis anonsas.lt ir autoreviu.lt apžvalgininkai naudojasi jau kelerius metus. Palyginus su panašiomis sistemomis, prieita prie išvados, kad čia patogiausias tiek norimo viešbučio radimas, tiek didžiausias pasiūlymų bei geriausių kainų ir nuolaidų kiekis. Taip pat labai svarbu, kad ši sistema užtikrina patikimą atsiskaitymą.

Naudotis sistema labai paprasta:

Paspaudus šią nuorodą, jūs patenkate į booking.com puslapį. Lauke „destination" galima įsivesti ir rasti dominančios šalies, miesto, regiono viešbučius. Jei nerandate šiame lauke, einate į puslapio apačią ir naudojatės opcija „hotels by country". Paspaudus šalį, atidaromi šios šalies miestai, regionai abėcėline tvarka.

Viešbučius galima dar atskirai rūšiuoti: pagal nuotolį nuo oro uosto, konkretaus miesto rajono ar nuotolis nuo tam tikro miesto objekto. Tai padarysite naudodamiesi „in and around". Galima taip pat pasinaudoti žemėlapiu, kur sužymėti viešbučiai.

Centrinėje puslapio dalyje rodomas viešbučių sąrašas. Jį galima rūšiuoti pagal populiarumą, kainą, duodamų nuolaidų dydį, žvaigždutes. Booking.com siūlo apie 80 000 viešbučių, yra didžiausia viešbučių rezervavimo sistema, todėl gali pasiūlyti labai geras kainas ir nuolaidas, kurios taikomos tik booking.com sistemos naudotojams.

Atsiskaitymui reikia turėti kreditinę kortelę, kurios duomenis įrašomi rezervacijos metu, o turima sistema užtikrina duomenų saugumą. Tai ypač aktualu, kai dirbama tiesiogiai su viešbučiais ar naujomis rezervavimo sistemomis.

Atkreipkite dėmesį, jog mūsų kelionių straipsnių apačioje įdėtos booking.com nuorodos su konkrečiais miestais ir viešbučiais, kuriuose mūsų apžvalgininkai jau yra apsilankę ir gali Jums rekomenduoti.

 

Komentarai (0)
Prisijunkite, kad galėtumėte komentuoti

Automobilio nuoma – kokios yra mano teisės Europoje?

Patarimai nuomojantis automobilį Europoje \ \

Įspūdžiai iš Balio salos

Skaitytojos parengtas foto reportažas

Projektas „Gražioji Lietuva“: savaitgalis Birštone

Kada paskutinį kartą lankėtės šiame Lietuvos kurorte?

Projektas „Gražioji Lietuva“: Iš Vilniaus į Druskininkus

Įpusėjęs pavasaris šiltais orais dar nedžiugina, bet dažnas pasvajoja apie atostogas ir...

2000 km istorijos pro visureigio langą (2-a dalis)

Tęsiame mūsų skaitytojos Vaivos atsiųstą pasakojimą apie 2000 km. kelionę iki Juodosios jūros.

2000 km istorijos pro visureigio langą - Ukraina (1-a dalis)

Senuosiuose Trakuose startavo projektas „2000 km istorijos": dešimt raitelių išjojo Juodosios jūros link. Raiteliams ir žirgams buvo skirta daug dėmesio, tačiau buvo pamiršti nuopelnai komandos, lydėjusios raitelius šiame nelengvame žygyje. \

Reportažas iš Perto, Australijos

Kaip ir mūsų didieji miestai, Pertas kenčia nuo spūsčių. Ypač didelės jos greitkeliuose tarp 16 ir 18 valandos.

Automobiliu - pasisemti kelionių įspūdžių

Laisvės pojūtis, neužmirštami įspūdžiai ir galimybė sutaupyti vilioja leistis į atostogų kelionę automobiliu.

Kelionė iš Vilnius į Ventės ragą

Vis dažniau pasigirsta, kad nepažinę savo krašto bandome ieškoti grožio kitur. Tai tiesa.